Панна Кота• 25 мая 2023
Хто у Польщі, прошу, підкажіть дієві засоби щоб відмити усю квартиру?
Винайняли житло і потрібно все-все вимити, навіть стіни в коридорі. Холодильник з пліснявою, всі шафи помити, шухляди, кухню, все в пилюці-грязі, ванну мити, туалет, вікна, дзеркала, підлога плитка та ламінат, холодильник самі дверцята. Короче там якийсь час ніхто не жив і до того минулі хазяї взагалі не прибрали за собою коли виїхали. Тому потрібно прям усе купити щоб вимити квартиру. Порадьте які саме засоби для прибирання дійсно хороші в Польщі, бо грошей не дуже багато щоб викидати на якусь не дієву фігню по 100 банок, хочу купити нехай дорожче але зразу гарне і якісне. Тут так багато засобів і вони всі незнайомі мені. Потрібні все і для різних поверхонь, і взагалі все що потрібно для такого домашнього клінінгу, губки, тряпки, скребки тощо. Дуже дякую за поради!
Заздалегідь відповідаю, в нас дуже велика собака і інших варіантів винайняти квартиру особливо не було, ніхто не хоче здавати з тваринами. Наймати клінінг я не хочу, бо в мене є зараз час все прибрати і так хоч засоби залишаються у користуванні надалі. Тому маємо що маємо! Усім дякую😊
Відморожена• 25 мая 2023
Найдите там Эмвей и купите ЛОК и Зум. Для абсолютно всего хватит. Если печка «убитая», то можно и ОвенКлинер
Панна Кота
• 25 мая 2023
Ответ дляВідморожена
Спасибо. Да совсем забыла, там еще и духовку от слоя жира отмывать нужно
Завжди з рушником• 25 мая 2023
Мені подобається сіф крем, підходить майже для всіх поверхонь, ще є сіф антіжир в спреї теж непогано відмиває кухню.
Ванна Тазиковна• 25 мая 2023
Ответ дляПанна Кота
ищите от жира и копоти, это сильная химия.
Не гоню• 25 мая 2023
Пліснява перше фото (плюс, що не треба змивати і терти не обов‘язково). Ним шви в плитці теж мию.
Ванну, якщо акріл, то не можна
Друге для холодильника зе бест. Пшикнув, витер, все сяє
Ванну, якщо акріл, то не можна
Ищу-брожу• 25 мая 2023
Мені дуже подобається вся хімія W5, що продається у Lidl. Є і аналог Доместоса, і Сіфа, і від всяких кам´яних відкладень.
Відморожена• 25 мая 2023
Ответ дляПанна Кота
Ну тогда содержащаяся в ОвенКлинер муравьиная кислота, Вам в помощь. Восстанавливает, даже самые страшно засранные духовки и все эмалированные поверхности.
Вільний митець• 25 мая 2023
Супер вещи в Лидле фирма W5
Там есть в баночках по7 зл коассный жидкий плин все отмывает.ну и от поеснявы есть пшикалки
Вообще это класс фирма
Тантрический кекс• 25 мая 2023
Зайдіть в росмен,це як у нас ватсонс.А взгалі в Польщі все те що і в Україні gif,мистер мускул,домпстос і так далі.
Sharkarianka• 25 мая 2023
Ответ дляПанна Кота
Мега вещь от жира. Покупала в Росмане