175см55кг19лет (она)• 25 мая 2023
Підкажіть нормальне житло в Славськом, будь ласка
Втомилась і я, і діти. Хочу на днів 5 з ними поїхати розвіятись. Знаю з Києва є прямий потяг Київ-Славське, тому, власне, і вибір впав туди. Ніколи не була в тих краях, нічого не знаю. Просто хочу змінити обстановку і прогулятись.
Чудово було б басейн в комплексі і сніданки хоча б.
Будь ласка, хто був, дайте рекомендації
175см55кг19лет (она)
• 25 мая 2023
На Букінгу ціни капец.
Де пошукати може люди здають будинки чи типу хостел. Такийваріант теж розглядаю
175см55кг19лет (она)
• 25 мая 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дешево і добре не має. В нас дача в Славське
Порекомедуйте щось по середній ціні, будь ласка. Я не за даром. Але і 20 тис за 5 днів платити не хочу тільки за проживання
КАПСЛОЧНИЦА• 25 мая 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Порекомендувати не можу, так як ніколи тут не змімала.
КАПСЛОЧНИЦА• 25 мая 2023
Моя вам порада - вже якщо хочете відпочили і витрати гроші їдьте Яремче Буковель, там гори гарніші, природа
marinatheqeena• 25 мая 2023
Медовий двір, Славське. Мені і знайомим дуже сподобалось. Але сніданки там не входять до вартості. Тихе затишне місце, з басейном. За бажанням, можна з’їздити поруч на гору Захар Беркут піднятися на підйомнику і поруч з підйомником готель Вежа Ведмежа ще класний. Там багато розваг для дітей
175см55кг19лет (она)
• 25 мая 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Як до Яремче поїздом можна?
175см55кг19лет (она)
• 25 мая 2023
Ответ дляmarinatheqeena
Медовій двір поливилася дуже класно.
Скажіть а ви на машині їздили?
Блиск думки• 25 мая 2023
marinatheqeena• 25 мая 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Медовій двір поливилася дуже класно.
Скажіть а ви на машині їздили?
Ні, потягом, я там удвох з подругою була, але бачила багато сімей з дітками приїжджають. Є прямий потяг і потім від вокзалу просто берете таксі. Щиро рекомендую, нам дуже сподобалось. Ціни на їжу були адекватні, також там форель можна було замовляти для приготування
Сегодня я не я• 25 мая 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Сьездите лучше в трускавец, с жильем проще. Можно кв снять или трускавец 365 уже с питанием и экскурсиями. Славское неоправданно дорого
175см55кг19лет (она)
• 25 мая 2023
Ответ дляmarinatheqeena
А дорого таксі? Чи вигідніше замовить трансфер від готелю?
marinatheqeena• 25 мая 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Таксі було точно дешевше, ніж трансфер від готелю. Зараз ціну вже не згадаю, бо була два роки назад. Думаю, можна подзвонити в готель і запитати скільки зараз трансфер коштує і зорієнтуватись
marinatheqeena• 25 мая 2023
Ответ дляСегодня я не я
Згодна, в цьому році Славське чомусь набагато дорожче коштує, я тому собі бронювала Буковель