Замурмишка• 25 мая 2023
Кияни, порадьте, які місця в столиці ну просто неможливо не відвідати приїжджому
Влітку плануємо місяць бути в Києві з дітьми(11 та 17).Самі з маленького містечка і до цього практично ніде не були.Підкажіть, що, на вашу думку, ну просто неможливо не відвідати в Києві.
Українська Мрія• 25 мая 2023
Маріїнский парк, потім скляний міст, Володимирська гірка, фунікулером на Поділ або Андріївським узвозом спуститися пішки. Пейзажна алея, ботанічний сад на Печерську, Лютеранська вулиця, будинок з Хімерами біля театра Івана Франка ну і Хрещатик. Це мої улюблені місця.
Без QR коду• 25 мая 2023
Пейзажна алея, Батьківщина Мати зайти в музей, музей води, якщо працює, природничий музей.
Регионщица• 25 мая 2023
Андріївський Узвіз, Софійский собор, Поштова площа(набережна та фунікулер), Майдан Незалежності, Будинок з химерами, Маріїнський парк, Володимирська гірка, Ботанічний сад ім.Фоміна
Белочкой зови• 25 мая 2023
Ответ дляБез QR коду
До Батьківщи підійти неможна зараз, як і відвідати музей.
к.Буланова• 25 мая 2023
Софію Київську, Золоті ворота і звідти є два чудові піші маршрути на подол - через пейзажну алею або через володимирську гірку. Також можна андріївський узвіз додати.
І печерську лавру - в сенсі що там багато цікавих музеїв і ботанічний сад ім. Гришка і пішохідний маршрут схилами дніпра на набережну і пішохідний міст.
Отчебучкина• 25 мая 2023
Ответ дляPrervana
Оболонская набережная (парк Наталка) и парк Победы на Дарнице. Это если погулять и не по центру)
ВДНГ туди ж)
Без QR коду• 25 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
Я не знала. До початку війни часто там була.
Неваляшкина• 25 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Аналогично
Белочкой зови• 25 мая 2023
Ответ дляБез QR коду
Я тиждень тому була, тільки по сходинках до прапору дійти можна і на право виставка військової техніки невелика та нова експозиція стосовно війни, але нам вона не дуже сподобалася.
Отчебучкина• 25 мая 2023
Ответ дляPrervana
Пустынновато на ВДНХ, но может интересно? Давно там не была. Тогда уже Пирогово, Китаево, Феофания, если в ту сторону копать)
Наскільки давно?) Там крутий музей науки, парк гойдалок, озеро з лебедями, фудкорти, контактний зоопарк, притулок, де можна взяти вигуляти собаню, відкритий басейн і ще купа чого)
Аноним с кешбеком• 25 мая 2023
Ответ дляPrervana
Люди, які з маленького містечка і хочуть побачити Київ, підуть в парк Перемога? І що там? Парк супер, але не для туристів
Язвочка• 25 мая 2023
Ответ дляРегионщица
Разве дом с химерами в доступности? Там все перекрыто
Язвочка• 25 мая 2023
Автор, все исторические места классные, Киев прекрасный, но если будет возможность - сводите детей в парк развлечений в республике, там весело, у меня нет детей, но даже я там иногда играю и катаюсь на чем то:)
Гола з конопель• 25 мая 2023
Ответ дляРегионщица
Будинок з химерами в урядовому кварталі, а він закритий. Маріїнський теж тільки наполовину відкритий, а сама красива частина закрита.
Регионщица• 25 мая 2023
Ответ дляЯзвочка
Місяць тому була зранку, був доступ
Язвочка• 25 мая 2023
Ответ дляРегионщица
Місяць тому була зранку, був доступ
прикольно.
я ходила в той стороне недавно и даже шоколадный домик перекрыт, а я люблю к нему подходить и трогать его:)))