Замурмишка• 25 мая 2023

Кияни, порадьте, які місця в столиці ну просто неможливо не відвідати приїжджому

Влітку плануємо місяць бути в Києві з дітьми(11 та 17).Самі з маленького містечка і до цього практично ніде не були.Підкажіть, що, на вашу думку, ну просто неможливо не відвідати в Києві.
Гола з конопель• 25 мая 2023
Ответ дляРегионщица
Місяць тому була зранку, був доступ
Я працюю на Інститутській, доступ тільки по посвідченнях або прописці
Аль де Барановна• 25 мая 2023
Если дети маленькие, сходите в кукольный театр
Ермолайчик• 25 мая 2023
За місяць Київ можна обійти весь!
Виниловая пластинка• 25 мая 2023
Художественный музей, опера
Отчебучкина• 25 мая 2023
В Софії Київській бувають прикольні квести та екскурсії, можна підписатися і стежити
Ну і всякі київські перепічки і пиріжки у Ярославі - теж мастхев, особливо з підлітками)
автор Замурмишка • 25 мая 2023
Ответ дляОтчебучкина
О, це цікаві ніби заходи, а не підкажете, такі квести розраховані на якийсь рівень знань чи обізнаності в чомусь чи можна просто по віку орієнтуватися і сподобається?
Пригощаю кашею• 25 мая 2023
Софиевская площадь и сгоревшая техника на ней, Крещатик, Мариинский парк, Днепр, музей 2 мировой войны
in4• 25 мая 2023
Дітям сподобається зоологічний музей: кістки, динозаври і таке інше!
Отчебучкина• 25 мая 2023
Ответ дляЗамурмишка
Просто по віку. Ще є в Києві проект Шукай - маленькі фігурки на стінах, присвячені місту. Теж прикольно ходити шукати) І можна закачати застосунок Walqlike - там з десяток квестів Києвом, здебільшого центром, щоб не нудно було гуляти) Ідеш від точки до точки, відповідаєш на запитання, щось дізнаєшся) Ну, тільки до частини локацій зараз не дійти, де перекрито
автор Замурмишка • 25 мая 2023
Ответ дляПригощаю кашею
А вона до сих пір там, техніка?Чомусь думала що це ніби виставка була а потім поїхали далі, в інші країни
Пригощаю кашею• 25 мая 2023
Ответ дляЗамурмишка
Точно не знаю
Непогодка• 25 мая 2023
Кроме исторических памятников, в центре много муралов и маленьких памятников.
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2023
Пораджу додаток Walqlike
Вибираєте вже готові прогулянки-квести і мандруєте Києвом, дізнаючись щось нове)