Экспертиза• 25 мая 2023
Куди віддати речі для переселенців?
Перебрала шафу, відклала літні речі що стали малі ( жіночі xs-s) . Все у відмінному стані.
Хто підскажете куди можна передати, думала на олх, але там повно перекупів, не хочу.
Клевотница• 25 мая 2023
Вот какая разница кому отдавать, если вы хотите отдать
Или вы еще кастинг устроить хотите, что б отдать бушные шмотки?
Пік Антна• 25 мая 2023
Київ - у зелені і сині контейнери для одягу, це прийом гуманітарки. Ще часто є фонди збору допомоги біля соціальних служб районних.
Кумедний ґудзик• 25 мая 2023
В Телеграмі
Хоч в назві Київ, реально там з багатьох міст переселенці