Марія В• 25 мая 2023

Тема не слабонервних

ВоНо щей комусь дитину зробило,і нащо він після чого розраховує позбавивши іншу чужу йому маленьку дитину життя,що його дитину народиться вдало буде зростати радіти цьому життю,а та інша дитина в земельці тепер буде лежати навіки?!щоб вони були всією сім´єю тепер проклятті.
Чесно шок
Ба більше того, мабуть спеціально одружився та завагітніла дівчина,щоб спланувати це вбивство типу ,щоб в суді помилували і дали відстрочку від тюрми,але це не теж саме,що відстрочка від армії,а набагато складніша річ.

Просто біль та розпач , більше нічого!!!
автор Марія В • 25 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
Какой-то странный вопрос. Вам незачем - вы и не женитесь в 21 год. Я знаю тех, кто и в 19 женится
По залету звісно ж

автор Марія В • 25 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
Так может и не за один день перемкнуло. Да и многие скрывают свои наклонности годами. Даже семьи серийных убийц не всегда подозревали, с кем живут. К тому же, как он там сказал? Что на войне понял, что таких только убивать надо? Ну вот, может на войне и перемкнуло🤷🏻‍♀️
Він не був на війні ніби