Настасья Пицун• 25 мая 2023

На каких условиях

Вы привели парня /мужа жить в свою квартиру ? Что он вам пообещал или как он согласился жить у вас ,а не снимать жилье или купить квартиру ?
Каллипсо• 25 мая 2023
Мы собирались пожениться, всем сообщили, а у него возникли проблемы с жильем. Спросила у родителей, они разрешили. Через полгода свадьба. Это было 20 лет назад, уже давно своя квартира )) И муж бывший

Гл. Амурная• 25 мая 2023
На тих умовах, що і сиди, як дура, в своїй хрущовці одна до старості, якщо так за неї трясешся. Так я собі подумала на початку нашого спільного життя. За декілька років її продали і купили більшу спільну.
Анчо Ус• 25 мая 2023
Ми зʼїхалися просто, започаткували спільний бюджет, почали відкладати на машину. Не бачу в чому був би сенс знімати житло додатково, сплачуючи при цьому комуналку за квартиру, що стояла б зачинена.
Пустощі-веселощі• 25 мая 2023
У мене є своя квартирах,куплена батьками,але майбутній чоловік категоричного відмовився жити у мене, допомагав робити ремонт, на меблі давав, але збирав на своє житло.
Батько мій допоміг йому докласти потрібну суму до покупки квартири, через рік він йому віддав гроші
Вумна вутка• 25 мая 2023
Якщо сама дівчина живе,то шо тут такого,веде собі майбутнього чоловіка. А от коли батькам на голову приводять ніщєброда, який готовий наблюдати трухани тещі у ванній і нюхати гівна тестя після туалету,но заробити і зняти не способне. То друге діло . Такий захребетник сам преться і щасливий
Вумна вутка• 25 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Чоловік умнічка,особливо якщо купив квартиру зразу перед одруженням.
ПекельнаКрасуня• 25 мая 2023
Без условий привела в квартиру)
поженились и живем дальше)
Пустощі-веселощі• 25 мая 2023
Ответ дляВумна вутка
Він знає шо ні до одруження, ні під час сімейного життя я не буду претендувати на його житло.
У нас різне фінансове становище, як було до так є і тепер.