пу_пугренчик• 2 часа назад

Все же чуйка меня не подвела!Киев,даже не знаю что и говорить

Фигачит Оболонь
Послушная• 1 час назад
Ответ дляКіна не буде
У меня да. Горелым. Закрыла окна. Святошино ж большой. Может, не везде слышно.
Так горелым то ж другое чуть. Запах гари половина Киева сейчас наверное слышит.

Мелочунь• 1 час назад
Ответ дляАнонім Перший
дівчатка, дніпро молиться за вас. господь з вами. тримайтеся, рідненькі.
Все буде Україна!
Кіна не буде• 1 час назад
Ответ дляГуляю босоніж
Блін, я думала аміаком
Та нє, горілим. До нас аміак не дотягне, думаю.
Анонім Перший• 1 час назад
Ответ дляМелочунь
Все буде Україна!
дай бог!!!
Кіна не буде• 59 минут назад
Ответ дляПослушная
Ну блин, вибачте що не точно написала.
Блиск думки• 58 минут назад
Сумщина, Чернігівщина ще продовження.
Гуляю босоніж• 57 минут назад
Ответ дляКіна не буде
А я лох на Троєщині позакривала вікна…
Мелочунь• 56 минут назад
Ответ дляАнонім Перший
дай бог!!!
О, вже наліпили синіх тіток))) ну я не сплю, бо не встигла лягти, тепер діти весь диван зайняли. А цим то чого не спиться? Наші дрони тільки вилетіли, ще купа часу на сон.
Танго утрьох• 56 минут назад
Ответ дляПослушная
А вы где-то там рядом? Я пока не слышу. Но окна закрыла конечно
Вітер наче східний/південно-східний

автор пу_пугренчик • 52 минуты назад
Ответ дляМелочунь
Ну зараз я буду бігати волосся рвати і що? Хоч я й не автор, але все є яка практична користь із усіх цих причитань?
А вы причем к автору и врединке?
Не причитайте,мы тоже не истерим,а нормально общаемся
Но только заядлый негодяй издеваясь вторит как можно привыкнуть к усиливающимся с каждым разом обстрелам!
Может еще пожурите нас ,что мы оргазм не научились получать при этом ?
Коленная ложечка• 56 минут назад
Через повідомлення про витік аміаку на Правому березі рекомендується негайно зачинити вікна та по можливості залишатися в приміщеннях

Якщо з´явилися кашель, різь в очах, утруднене дихання чи інші симптоми отруєння — негайно зверніться за медичною допомогою.

Очікуємо офіційну інформацію щодо масштабів витоку. Панікувати не варто, але краще вже зараз зачинити вікна та дотримуватися рекомендацій.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
Блиск думки• 54 минуты назад
Ответ дляГуляю босоніж
А я лох на Троєщині позакривала вікна…
Ще від напрямку вітру залежить. Куди потягне. Для кончених тіток під моїм постом.
Аміак розповсюджується у повітрі як газ, що є майже вдвічі легшим за повітря, тому він швидко піднімається вгору. До основних факторів його поширення належать напрямок вітру, вологість та фізичні властивості.
Танго утрьох• 55 минут назад
Ответ дляБлиск думки
Сумщина, Чернігівщина ще продовження.
Тримайтесь
Дівчина Гілмор• 55 минут назад
Ответ дляпу_пугренчик
А вы причем к автору и врединке?
Так можуть писати тільки десь з-за бугра, або повністю глухі. До таких звуків неможливо звикнути
Мелочунь• 54 минуты назад
Ответ дляпу_пугренчик
А вы причем к автору и врединке?
Ні, але якщо психіка не витягує, то може звернутись за допомогою?
Послушная• 54 минуты назад
Ответ дляГуляю босоніж
А я лох на Троєщині позакривала вікна…
Ну лучше закрыть. Ветром оно знаете, далеко разносится. Я тоже закрыла, но я на правом.
автор пу_пугренчик • 53 минуты назад
Ответ дляМелочунь
Наши дроны вылетели??
Мазохисты-потужныкы
Анонім Перший• 52 минуты назад
Ответ дляМелочунь
нехай ліплять, як від цього легше комусь.мене ті сині лиця не бентежать. всім тихої та спокійної ночі.
Дверной_Проем• 52 минуты назад
Боже, дай Україні балістику, щоб розїбать всю росію до сибіру!

Танго утрьох• 52 минуты назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Звикнути неможливо. Але вони не дивують(( сприймається як щось очікуване. Як не сьогодні, то завтра. Це, звичайно, не норма. Просто реалії нашого життя зараз.
Мелочунь• 51 минуту назад
Ответ дляпу_пугренчик
Наши дроны вылетели??
Мазохисты-потужныкы
Ну я вам діагнозів не ставлю, то і ви будь ласка утримайтесь. А то почну, вам не сподобається. Ви на форумі нащо написали? Тут різні люди
автор пу_пугренчик • 50 минут назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Она на совках живет
Хотя может и свинтила)не раз хвастала что не мужик выездной
Танго утрьох• 50 минут назад
Ответ дляпу_пугренчик
Наши дроны вылетели??
Мазохисты-потужныкы
Краще не відповідати? Думаєте, вони тоді по нам не будуть бити?
Мелочунь• 50 минут назад
Ответ дляАнонім Перший
Ну, у всякому разі того, що від неї залишилося))) навзаєм!
Танго утрьох• 49 минут назад
Ответ дляпу_пугренчик
Она на совках живет
Не переходьте на особистості.
Блиск думки• 47 минут назад
Зволожуйте приміщення, дівчата. В розпилювач водички,як для квітів і дрібним дощиком можна побризкати. В когось зволожувачі може є. Вода гарно прибирає, якщо не дай Боже у вас вже ним смердить. Тихої ночі, нам всім.
Кукусик• 45 минут назад
Ответ дляМелочунь
А навіщо волосся рвати,тут у темі судячи з коментів,зібралися ті хто хвилюється,люди спілкуються і підтримують один одного,а героїні з залізною психікою можуть йти у інші теми і веселитися
Яйцеголовая• 43 минуты назад
Ответ дляпу_пугренчик
Вы больная?
Хотя ..
У неё мазератти и большой дом в арене. И вообще айпишница, чтобы все знали просто бабенка пристроилась вовремя и сутками на форуме, чтобы доказать, шо оно иное
ЭмчЭндЭм• 41 минуту назад
Ответ дляБлиск думки
Душ, вода прибирає запах, пов´язка змочена уксусом з водою. Кондиціонери повимикайте. Він легкий і летить вверх.
Навпаки, кондей увімкнути
Яйцеголовая• 41 минуту назад
Ответ длявре_Динка
Я під жулянами, було і гучніше. Зараз ще терпимо. Ттт
Ты борзая пока таких ИИ не подвинул) или не поилетело по твоим совкам и маааащератти. Тогда начнёшь скулить