Малая Налегке• 25 мая 2023

Іду розбиратися з подружкою дочки

Дівчата, порадьте як себе вести.
Моя дочка 13 років мала подругу, але зараз вони посварилися та досить довго не спілкується.
Подруга розводить плітки по інших дівчатах про мою. Плітки неправдиві. Сьогодні йдемо на зустріч, хочу це все припинити. Йдемо ми щ дочкою, подруга з мамою. Як мені себе вести? Не хочу сваритися з її мамою, ми дружимо. Як зробити в добрій формі це?
автор Малая Налегке • 25 мая 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ой, автор, с одной стороны раз дочь сама попросила то нужно помочь. С другой лучше бы вы с дочерью поговорили и правильно настроили. Во- первых если бы она сама справилась (с вашей поддержкой но без вмешательства) это сделало бы её сильнее и уверенней. Во-вторых не факт что ваша беседа повлияет на ту девочку и не произведет обратного эффекта
Так вже днями все обговорено. Як їй зупинити язик подруги? Вона не слухає мою.

Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляТерения
Автор, а які можуть бути плітки у підлітків? Манька Ваньку поцьомала? Чи у Василька носки смердять?
Як людина, яку булили у школі і чия мама ходила розбиратися, скажу так: скоріш за все ви зробите лише гірше. Я б на вашому місці дочку до психолога зводила, щоби там її навчили відстоювати свою приватність і контролювати власну емоційність.
А так та подружка почне ще більше про вашу малу говорити недоброго.
Тоді - поліція.
Все цивілізовано і просто.
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Так и есть
Тыкают это булинг где надо и где не надо
Ну мама пойдет на разборки сейчас, потом будет ходить в универ, а потом и на работу.
Дитина кожного дня в сльозах
Так, цього достатньо.
Раз одела не бу• 25 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Вы знаете о каких сплетнях идёт речь?

Про меня сплетничали и сплетничают , знаю кто и что говорит за глаза. Но суицидальные мысли не посещают...

Как- то сейчас любой ’кривой взгляд’ это буллинг. Раньше меньше эту тему поднимали и больше толку было. Ну и родители разборки не устраивали,особенно взрослый-ребенок.
Ровно такие разборки были у меня лет так 25-ть назад, при чём - я и мамы двух «подружек», которые сплетничали про меня !
Так что - такое было всегда.
В моём случает я ещё и с мамами разбиралась, т.к. они вели себя хуже дочерей !
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
Тогда лучше с мамой девочки один на один поговорить.

Просто разборки могут иметь обратную сторону и сплетен станет ещё больше. Только уже будет не та подруга, а одноклассники.
Положить конец сплетням можно не реагируя или сказав ’да, ну и что’... А если с позиции взрослый -ребенок устраивать разборки, то появится очередной повод для сплетен.
Тоді поліція.
З мамою дівчинки поговорити, якщо мама - не авторитет ні до чого не приведе або дасть лише мінімальний результат.
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляРепетиторша
Чому ви не вчите дитину постояти за себе? Грубо відповісти в кінці кінців, якщо її тролять?
Скільки було ситуацій в дитинстві, ніколи моя мама не знала, при чому було, що і хлопці плітки розпускали (і не зовсім скромні), то я сама з усім розбиралася і навіть не думала плакати
Не рівняйте всіх по собі.
Раз одела не бу• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Моя дитина не хоче навіть в школу ходити, бо в одному класі. Плаче через день після школи. Мені є що робити, але я ж повинна спробувати мирно
Якщо є можливість, переведіть дочку до іншої школи.
Привіт з ботойбіччя• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Ніяк, спокійно ігнорувати плітки, вони бачать її реакцію тому і продовжують. Якщо реакції немає це швидко набридає.
Дуняша• 25 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Варіант нормальний.
Але саме з документальною реєстрацією.
Так, саме з реєстрацією. І зазвичай це допомагає й не доводити справу до поліції

Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так, дякую, так щось і планувала. Але як воно буде?
Ніяк.
Максимум - буде те саме, тільки більш скритно.
Дочка залишиться в позиції жертви.

Ви не маєте у когось щось випрошувати, це має бути по замовчуванню. Буллінга не має бути по замовчуванню.
Дюймовочка• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Почалось до нового року. Скільки мені чекати і скільки дитині плакати?
Ви все вірно робите
Звістно, дитина ваша могла б в цьому віці вже вміти постояти за себе, але наше виховання, коли ми часто просимо ігнорувати проблему або обходити , не є завжди вірною тактикою, бо вона сприймається за слабину і терорист ще більше нахабніє
Так, вам потрібно спокійно спитати , зо відбувається і чому
А також додати, що це-перший єтап, який дає шанс обом зрозуміти, що вчиняють неправильно, інший буде набагато жорсткіший та болісний
Тому вони повинні вибачитись одна перед одною, та зрозуміти, що плітки та образи це поганий шлях, бо їм ще довго разом вчитися
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Да, так и было, кто жаловался мамкам, с тем не дружили
З нею і так не дружать.
Але принижувати не будуть.
З буллерами не треба дружити.
Снегурочко• 25 мая 2023
Ответ длякурасаны
Разберутся. Мы сотни раз с подружками ругались, сплетничали, дружили друг против друга , истеричили и мирились ) моя мама знать об этом не знала и не собиралась
Моя знакомая из-за таких сплетен из окна выбросилась… если бы ее мама вмешалась… может все было бы ок
Гостра на язик• 25 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
Думала дитина мала,а ваша підліток вже....вона просила вас поговирити з її подружкой?
Ну вообще-то подросткам как раз нужно больше внимания.
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Ще планую сказати що прошу їх вести себе нормально, припинити плітки. Якщо ж ще щось почую, то піду до класної, до директора, до психолога шкільного і до поліції
Скажіть, що більше розмов не буде.
Будуть дії.
Але не розмахуйте соплі по стіні. Говоріть спокійно, впевнено і конкретно.

І дії, таки , мають бути в разі чого
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Якщо ще раз Ваша дочка прийде засмучена...
Без образів• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так вам надо заняться своим ребенком, а не воспитывать чужих. Это не нормально вмешиваться маме в таком возрасте в такие непонятки.
У вас проблема не в девочке второй, а в вашей дочке, которую вы не научили адекватно реагировать на простые жизненные ситуации.
Без образів• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
И все вас пошлют)
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляВилосипедниця
Зорієнтуєтесь на місці. Але якщо перейде все це на крик, то всі програють. І будьте готові і свою дитину теж направляти і виправляти, ви маєте бути максимально нейтральна, щоб знайти істину і зрушити ситуацію. Потім пімля зустрічі скажіть своїй дитині якісь підтримуючі слова, як резюме.
То все фігня.
Ці розмазування.
Це ж підлітки, не дитячий садок.

Краще відразу заяву директору, зі спокійним поінформуванням, що наступна заява буде в поліцію.

Seehund• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Я хочу прийти і покласти край пліткам
На чужой поток не накинешь платок
Пишу вірші, дорого• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Буде з мамою
Вискарик возьмите. Разговор быстрее пойдёт
Мама Карло• 25 мая 2023
Що там розбиратися?
Прийшли - і спокійно попередили.
Наступний крок - реальні дії, якщо не допоможе .

Цими розмазуваннями Ви дасте підгрунтя для подальшого буллінгу.
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Ніяк.
Є керівництво школи і компетентні органи для цього.
Вилосипедниця• 25 мая 2023
Ответ дляМама Карло
То все фігня.
Ці розмазування.
Це ж підлітки, не дитячий садок.

А чому не зробити послідовно? Все може вирішитися і в розмові. Навіщо одразу до крайнощів? Не вийде тут, тоді вже далі йти.
Папина дочка• 25 мая 2023
Ответ дляГостра на язик
Так,треба з дочкою говорити,а не з подружками....таких ’подружок’ в житті доньки буде ще багато.
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляБез образів
И все вас пошлют)
То точно.
Це підлітки, а не дитячий садок.
Romina83• 25 мая 2023
Автор, ну вы просто смешная. Понятно, вам за ребенка обидно, но разводить вот это все ’пойду к директору, к классной’... - Ну вот серьезно? И что будет? Ну скажут ей ’ай-яй, как нехорошо ты поступаешь’... И все закончится, думаете? Нет, будут на нее коситься, хихикать за спиной.
Дочке 13 лет, научите ее лучше с гордо поднятой головой игнорировать всяких одноклеточных.
Пополняю_Карму• 25 мая 2023
Напишіть заяву в поліцію,принесіть на розборки і спокійненько вислухавши обох дівчат дайте цю заяву почитати чужій дівчинці.Ну,звичайно,у спокійному тоні проінформувавши,що ще почуєте плітки то ця заява буде на столі у поліції.Все.
младокошкина• 25 мая 2023
Не треба говорити: я хочу все вирішити по доброму. Так ви відразу ставите себе в положення слабкого. Не треба запитувати: чому, навіщо? Говорити: дружіть знову. Приходити і чітко викладаєте факти іншій мамі. І потім чітко і по пунктах говорите, які будуть ваші подальші дії, якщо це не припиниться. Можете сказати, що це булінг, у вас ж довідка від психіатра про те, що дитині нанесено тяжку шкоду. І ви будете йти до останнього в захисті своєї дитини.
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Дитина кожного дня в сльозах
Так, цього достатньо.
К психологу
В слезах ребёнок, доказательств никаких не .
Лечит пусть ребёнку нервы