Малая Налегке• 25 мая 2023

Іду розбиратися з подружкою дочки

Дівчата, порадьте як себе вести.
Моя дочка 13 років мала подругу, але зараз вони посварилися та досить довго не спілкується.
Подруга розводить плітки по інших дівчатах про мою. Плітки неправдиві. Сьогодні йдемо на зустріч, хочу це все припинити. Йдемо ми щ дочкою, подруга з мамою. Як мені себе вести? Не хочу сваритися з її мамою, ми дружимо. Як зробити в добрій формі це?
автор Малая Налегке • 25 мая 2023
Ответ дляВилосипедниця
Автор, спокойно просите детей по очереди высказать их точку зрения, что произошло. Не даёте переходить на крик, мягко направляете разговор в нужное русло. Слушаете и ищете, откуда ноги растут у проблемы. Предлагаете детям предложить способ решения конфликта. Подводите итог, говорите спасибо, надеюсь на понимание и мирно расходитесь. Маму девочки тоже мягко попросите не встрявать в излияния детей. Пусть девочки по очереди вежливо под вашим мягким управлением говорят, а вы рулите разговором.
Ще планую сказати що прошу їх вести себе нормально, припинити плітки. Якщо ж ще щось почую, то піду до класної, до директора, до психолога шкільного і до поліції

Калинові вуста• 25 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
В данном случае, ребенок дал отпор. Это главное. А вот, когда мама устраивает разборки, воспринимается иначе. Могут ещё больше начать донимать.
Причем дочка никогда на одноклассников не жаловалась и не просила меня прийти в школу. А с мамой этого мальчика мы дружим.
Папина дочка• 25 мая 2023
Ответ дляЗалізна пані
Бо діти саме там перетинаються .
Так мабуть плітки серед однокласників поширює...
Непереможна• 25 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Так и есть
Тыкают это булинг где надо и где не надо
Ну мама пойдет на разборки сейчас, потом будет ходить в универ, а потом и на работу.
Школа це інше, мене були в школі але в універі і на роботі ні
Калинові вуста• 25 мая 2023
Ответ длякурасаны
Люди которые пишут, что раньше дети были другие, нет , раньше телефонов и интернета не было. вот и вся разница. Моя мама 1947 года. Постоянно в классе устраивали «темные» для «ябед», всем классом били ..
Или устраивали бойкоты ябедам
Вилосипедниця• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так, дякую, так щось і планувала. Але як воно буде?
Зорієнтуєтесь на місці. Але якщо перейде все це на крик, то всі програють. І будьте готові і свою дитину теж направляти і виправляти, ви маєте бути максимально нейтральна, щоб знайти істину і зрушити ситуацію. Потім пімля зустрічі скажіть своїй дитині якісь підтримуючі слова, як резюме.
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Я не хочу в цьому копатися. Я не хочу витрачати час. Вона ж в душі знає правду, хоч і буде відбрикуватися. Я хочу щоб вона мене злякалась, як дитина боїться зауважень дорослих і щоб припинила.
Ребёнку не 2 года, что б она вас боялась, а 13!
Если у вас нет доказательств, то ваши обвинения не имеют смысла.
Мама девочки вас обязана в таком случае послать, так как вы обвиняете ее ребёнка без фактов, по сути вы наговариваете на ребёнка. Учтите, что та мама будет защищать своего ребёнка тоже
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляНічна ненажера
Може тоді підкажете, як вчинити? Переїхали до приватного будинку в інший район міста. На вулиці дітей не багато, але сходяться з інших вулиць. Всі діти різного віку, але в основному між собою брати і сестри. Є дві дванадцятирічні дівчинки - заводіли, які задають тон. Моїй дев´ять. От поки вони не прийдуть, то все нормально, всі граються разом, а як тільки появляються, то починається якась дідовщина. Старожили їх добре знають і сильно не пручаються, слухають. А моя ну ніяк не може вписатись. То дружать з нею, то тікають або виганяють. Починають принижувати, обзивати, придумувати прізвиська різні. Менші поспускають голови і мовчать, а ці дві керують. Сказали, що тільки вони вирішують, хто сьогодні буде гратись, а хто ні, в кого яке буде призвісько, з ким сьогодні гратись, а кого ігнорувати. Виходить, що моя виходить гратись тільки тоді, коли їх немає. Але вже літо і канікули, то вони тепер будуть щодня. Навіть не знаю, чи вмішуватись, щоб не нашкодити?
Дитині 9 років.
Її будять дві дибелі дівчата-підлітки.
І Ви очікуєте, що що?
Не гратися з компанією - не варіант?
Тоді розрулюйте. З батьками і дівчат і, відповідно, з ними.
Идеальная оптимистка• 25 мая 2023
Ответ дляТерения
Автор, а які можуть бути плітки у підлітків? Манька Ваньку поцьомала? Чи у Василька носки смердять?
Як людина, яку булили у школі і чия мама ходила розбиратися, скажу так: скоріш за все ви зробите лише гірше. Я б на вашому місці дочку до психолога зводила, щоби там її навчили відстоювати свою приватність і контролювати власну емоційність.
А так та подружка почне ще більше про вашу малу говорити недоброго.
То ви підлітків не знаєте. Подруга моей племянницы знала, что у той в телефоне есть фотографии полуобнаженные с фотосессии. Сказала пароль однокласснику и тот распространил эти фото всей школе, пока племянница была на физкультуре. Так что разные підлітки є.

долой_лама• 25 мая 2023
а про що плітки? що вже сексом займається ваша?

але взагалі.. якось треба виховувати, щоб було пофіг на плітки. це ж все життя хтось щось про всіх з нас придумує))
автор Малая Налегке • 25 мая 2023
Ответ дляСекретница
Афигеть.... с 13-летними мамы ходят на разборки... Я в 91 такое себе даже представить не могу...
Моя мама також зі мною не ходила на розборки і навіть не знала нічого про мож життя. І до своєї старшої я не ходила, вона й не розповідала. А молодша все розповідає та простть поради та допомоги. Так що мені робити з цим?
Калинові вуста• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Переписка это доказательство, а так будет ’’просто поговорить’’...
автор Малая Налегке • 25 мая 2023
Ответ дляБез образів
Никак, девочки должны сами разобраться, вы только хуже сделаете
Почалось до нового року. Скільки мені чекати і скільки дитині плакати?
Идеальная оптимистка• 25 мая 2023
Ответ дляСекретница
Взрослые некоторые проблемы могут решить более конструктивно, без мордобоя и увечий.
Бабця в мештах• 25 мая 2023
Разберутся без вас, или выводы сделают, я бы не ходила, и если бы ко мне пришли тоже бы послала, 13 лет мозга нет, и я туда же?
Роза в вазі• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
То після такої дурні можете сміливо переводити дитину в іншу школу.
Ніхто не любить ябід.
Терения• 25 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
У вашому випадку не про плітки йдеться. А про злочин. Тут лише до поліції йти.
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Будьте готовы, к тому, что девочка будет просто отнекивался.

Скажите, что если Ваша и дальше будет приходить в слезах, Вы обратитесь в полицию по жалобе на буллинг, а та уже будет разбираться.
Причем тут та девочка? И с чем автор повели в полицию, у нее нет никаких доказательств
Вы тоже не в себе?
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Вона Вас не злякається, їй 13.
Вона зрозуміє, якщо Ви покажете, що не просто поговорите, а в разі неприпинення будете діяти.

Жена брата Админа• 25 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Да, так и было, кто жаловался мамкам, с тем не дружили
Так, був у доньки однокласник, постійно викликав папу з роботи. Але найцікавіше, що папа приносився в клас ррозбиратись з дітьми, захищати дитину. Результат очевидний, кожний з б батьків наказав своїй дитині до нього не підходити. Потім папа жалівся вчительці, що його дитина в ізоляції
Идеальная оптимистка• 25 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
Сейчас такого нет. Взрослые часто решают конфликты, наоборот детей учат привлекать к решению конфликтов родителей и учителей.
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Вона Вас не злякається, їй 13.
Естественно
Так и будет
И на месте мамы? Я б вообще не разрешила автору разговаривать со своим ребенком, так как автор идет с угрозами и безосновательными обвинениями
Роздратована шкіра• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так, я не хочу вибачень чи щоб та дівчина призналась. Я хочу щоб влна злякалась та замовчала. Але буду вести себе інтелігентно, навіть буду посміхатися. А меня при звинуваченнях казати тільки до подруги, чи може казати тіпа до двох, наче дві сторони винні? Щоб згладити ситуацію
Чтобы сгладить ситуацию надо говорить всем вместе : подруга с дочкой и вы с дочкой. А то потом может случиться , что припугнуть захочет муж подруги. У меня так было с дочкой , чужая мама начала ей выговаривать, моя пришла домой в 8 лет у неё истерика. Я с разу позвонила и предупредила, чтобы к моему ребенку она и близко не подходила.
Раз одела не бу• 25 мая 2023
Ответ дляannet_sheludchenko
Це було раніше, зараз діти дуже жорстокі
То ви не знаєте, що творили в 90-ті роки дітки …
Зараз і близько такого немає !
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Для того, что б идти на такие разборки, как минимум должны быть серьезные причины и самое главное, доказательства!!!!
Нічна ненажера• 25 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Дитині 9 років.
Її будять дві дибелі дівчата-підлітки.
І Ви очікуєте, що що?
Не гратися з компанією - не варіант?
Пропоную донці втрутитись, але вона боїться, що ті накажуть іншим зовсім з нею не гратись. Я вже і так намагаюсь її відволікти, щоб не нудьгувала сама. Постійно кудись воджу, то в парк, то в магазин, то просто пройтись зі мною. Але вона до дітей хоче. Раніше жили в багатоповерхівці, дітей було тьма і ніколи ніяких проблем і сварок не було. Я навіть не знаю як втрутитись і розрулити. Ніколи за дітей не було конфліктів, якось всі діти зустрічались адекватні і вихованні. А тут таке....
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Я хотіла сама йди до подружки на розбірки та прилякнути її, але моя мала просила сильно щоб я цього не робила)

Але сьогодні мій терпець увірвався. Ідемо цивілізовано балакати
Так неможна.
Ну, Ви можете з дитиною поговорити і про щось попередити без наїздів, але не ´розбірки´ влаштовувати.
І краще це робити при свідках.
Привіт з ботойбіччя• 25 мая 2023
Ой, автор, с одной стороны раз дочь сама попросила то нужно помочь. С другой лучше бы вы с дочерью поговорили и правильно настроили. Во- первых если бы она сама справилась (с вашей поддержкой но без вмешательства) это сделало бы её сильнее и уверенней. Во-вторых не факт что ваша беседа повлияет на ту девочку и не произведет обратного эффекта
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляНепереможна
Нет, не другое
То же самое
Просто если ребёнок не в состоянии адекватно реагировать на это в школе, то потом так же неадекватно будет реагировать
И это проблема не коллектива, а проблема ребёнка
Мама Карло• 25 мая 2023
Ответ дляДуняша
Заява на імʼя директора, директор реєструє, вам номер дає. Кажете, що наступний крок - поліція. Тоді припиниться булінг, якщо він є. Розбірки ваші з дитиною нічого не дадуть
Варіант нормальний.
Але саме з документальною реєстрацією.