13чудоСВЕТА• 25 мая 2023
Позбавлення батьківських прав під час війни
Хтось проходив цю процедуру? Були складнощі? Знайома сказала, що під час війни затягують подібні справи та дуже лояльне ставлення до чоловіків. Батько дитини не знаю де, не знаю, що робить, 4 роки не платить аліменти та на зв´язок не вихолив вже 2 роки зовсім
Адвокат Пономаренко• 25 мая 2023
З кожним роком суди про позбавлення батьківських прав - це все складніше. До чоловіків взагалі стали ставитись лояльніше У Вас є підтвердження від виконавця про 4 роки?
13чудоСВЕТА
• 25 мая 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
То ще та історія. Ніяк не виб´ю довідку про заборгованість. Останній виконавець пообіцяв надіслати довідку і знову тиша вже півтора місяці. Буду знову листа надсилати
Адвокат Пономаренко• 25 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Вам ця довідка дуже потрібна. 4 роки це гарний строк для доказів
13чудоСВЕТА
• 25 мая 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Підкажіть, будь ласка, якщо батько киянин, а я живу за 300 км з дитиною. Мені краще звертатися до суду за місцем мого з дитиною проживання чи ’батька дитини’ у Києві? І яка приблизна ціна адвокатського супроводу справи? Буду дуже вдячна Вам за відповідь
Адвокат Пономаренко• 25 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
За загальним правилом такий позов подається за місцем проживання батька. Щодо іншого, пишіть мені в особисті, будь ласка.
Ламборджини• 25 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Якщо ви справді готові боротися, витрачати час, нерви, бути витривалою і стійкою у своєму рішенні та йти до кінця - все можливо! Але це не за місяць відбувається, приблизно рік і більше. Якщо немає коштів, то ’купляєте’ лише позовну заяву у юриста (залежить від кваліфікації і т.д. від 1000грн) або йдете у безкоштовну юридичну допомогу - теж складуть заяву, а далі самі по всім засіданням та органам опіки. Якщо кошти дозволяють - адвокат все зробить і спіть спокійно.
Суд лише за пропискою батька і орган опіки також за його пропискою. Можете одночасно звертатися, а можете одразу в орган опіки, нехай приходять до вас і складуть акт огляду ваших умов проживання.
Ламборджини• 25 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Зараз всі виконавчі приймають ’очно’. Просто приїдьте у службу і вимагайте довідку про заборгованість та довідку-розрахунок заборгованості. Нехай видають одразу, якщо ви писали листи. І візьміть контакти свого виконавця. Допоможе тільки ’живе’ спілкування.
Удачі вам
13чудоСВЕТА
• 25 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Мені надавали інформацію, що орган опіки по моєму місцю проживання треба. По суті дитина ж тут живе, вчиться у школі, лікується...
Розлучалася я і на аліменти подавала тут, у себе. Але це було 5 років назад...
13чудоСВЕТА
• 25 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Удачі вам
Дякую Вам за відповіді. Але мені не так легко й приїхати, та й недешево. Тому слала листи завжди. Буду думати, як далі бути
Ламборджини• 25 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я вам про свою практику розповідаю. Орган опіки, як третя сторона у суді, має бути по місцю реєстрації батька, інакше втратите час на судових засіданнях та залучення третіх осіб по справі.
Але справа ваша..
Орган опіки по вашій реєстрації може надавати якісь довідки для дітей у школу чи лагер, але не залучатись у справі позбавлення прав батька, який не зареєстрований по їх району. Також і виконавча має бути за місцем реєстрації боржника, а не стягувача. Може вашу справу вже в Київ передали, а ви не в курсі. Чи батько змінив реєстрацію, чи виїхав за кордон....
Але справа ваша..
Ламборджини• 25 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я 2 роки листи й скарги писала - ’як в рельсу дзвонила’. Тому вирішувати вам, наскільки вам потрібне це позбавлення. Сил забирає капець....
13чудоСВЕТА
• 25 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Але справа ваша..
Я зрозуміла, дякую. Я просто в юриспруденції не дуже обізнана. Про стягнення аліментів провадження у виконавчій Києва, так. Але що орган опіки з Києва поїде за 300 км дивитися на мої умови? От чому я й здивувалася...
13чудоСВЕТА
• 25 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Мені навіть дзвонив виконавець, після листа останнього. Але подзвонив, пообіцяв зробити довідки і зник))
Адвокат Пономаренко• 26 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
з чого Ви взяли, що автор має право на безкоштовну юридичну допомогу?
Адвокат Пономаренко• 26 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Так, його залучають у якості третьої особи.
Адвокат Пономаренко• 26 мая 2023
Ответ дляЛамборджини
Але справа ваша..
При нормальному обгрунтуванні залучають два органа у справах дітей. За місцем проживання дитини та батька
Адвокат Пономаренко• 26 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я в таких випадках прошу залучити два органа опіки
13чудоСВЕТА
• 26 мая 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Дякую Вам!
Адвокат Пономаренко• 26 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Дякую Вам!
Я вам писала вже, щоб Ви мені написали в особисті Я за такі прості елементарні поради грошей не беру.