Дуб береза• 25 мая 2023
Хто знає,коли вже прийде ВПО? Я у розпачі,мені нема за що навіть їжі купити!
Хто знає,чому так,чому досі не дають ВПО? Мені з дитиною нема за що жити, сьогодні витратили на їжу вже ті копійки,що залишалися,більше нема нічого. Я у розпачі,чому так затримують? У нас немає інших доходів,тільки виплати на дитину по інвалідності та ВПО. У Собесі теж нічого не знають,вже їм дзвонила. Може почало вже комусь приходити ВПО чи ні в кого немає?
вкрации• 25 мая 2023
Ответ дляНе їм після шостої
В стране война и далеко не все могут найти работу
Особливо якщо маєш дитину з інвалідністю
Дуб береза
• 25 мая 2023
Ответ дляТоматико
автору потрібно відкритись, і доки в особисті повідомлення показувать, тим хто хоче допомогти.. тоді ,можливо, повірять та допоможуть.
Я ж не прошу нічого ні в кого. Хотіла дізнатися,чи дають вже ВПО
ЧукИГеки• 25 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
А як ви жили до війни ? де гроші брали ?
Пипец.Человек ВПО,который потерял дом и работу.И такие вопросы’ где брали деньги’.Люди,человеки,что с вами?
хутряна володарка• 25 мая 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Если, автор с окупации или с прифронтовой линии? Очень тупой вопрос. Наверное, люди просто так это несчастное пособие ВПО получают
да, ест ькоторые просто так. в чем проблема?
к автору никаких претензий нет.
Тупой вопрос, обычный вопрос никакого подтекст под собой не имеющий
к автору никаких претензий нет.
Міняйловна• 25 мая 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Она без ребенка. У автора ребенок с инвалидностью
Мы не в курсе что там на самом деле. Эта долька анонимно тему создавала и прикидывалась другим человеком, ее в тему звали, чтоб доказала что это не она, но она читала сообщения и молчала. Потом подождала пока тему из-за жалоб закрыли и быстренько свою тему создала, типа она не причем и вообще не в курсе была.
А после этого появилась в одной из тем где обосрала 90% советчиц. Гнилой персонаж, а добрые советчицы ведутся, уже карту просят
Гжегож Бженчишчикевич• 25 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Напишіть, де ви знаходитесь. Порадниця велика і географія широка, можливо, щось можна придумати персонально
Томатико• 25 мая 2023
Ответ дляДуб береза
..шановна,у людей є потреба в милосерді. Колись і ви зможете потім комусь допомогти в скрутний час..
хутряна володарка• 25 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
не обязательно если человек Впо то он все потерял (к автору никак не относится).
Есть много хитрецов
После 18• 25 мая 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Возможно, автор с Бахмута или Мариуполя. У нее нет работы, дома, у нее забрали все
Никто от этого не застрахован. И далеко не все могут найти работу
то чого ж тоді такі чмирять і поливають помиями тих, хто виїхав? І автоматично возводять в ранг святих тих, основна заслуга і ’допомога’ воюючим котрих - просто сидіння на виплатах?
Фляшка на трьох• 25 мая 2023
Ну навіть не знаю, зараз залишиться без продуктів потрібно постаратися ще. В нашому смт два пункти допомоги і при церквах допомагають, люди картоплю, сало, крупи, молоко безкоштовно дають.
хутряна володарка• 25 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
+++
После 18• 25 мая 2023
Ответ дляНе їм після шостої
як цікаво... а у вчорашній топовій темі розказували, що роботи повно, то виїхавші просто не хотіли працювати і тому поїхали ’на пасобія’
После 18• 25 мая 2023
Ответ дляТоматико
Ответ дляФляшка на трьох
А у нас нічого не дають, або дають раз в пів року. Спробуйте вижити, доречі роботи теж немає
Ms. Откровенность• 25 мая 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Батько дитини де?
Мля!!! Ну, если б был и помогал, наверное, автор не писала бы! К чему эти вопросы тупые?
Глубоководная селедка• 25 мая 2023
Ответ дляМіняйловна
Все же склонна верить в порядочность людей, пока они не докажут обратного. Если все так, как автор описала - это чрезвычайно тяжело, не нужно добивать морально
Фляшка на трьох• 25 мая 2023
Ответ дляbonyay
У вас це де?
Ms. Откровенность• 25 мая 2023
Ответ дляМетелик
Певно, я надто цинічна, але номер карти на якій сторінці буде ?
А могли бы пройти мимо
Ms. Откровенность• 25 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
Тю! Всегда так набрасываются. 2-3 месяца назад тоже была тема, девочка показала доки ВПО и ей все очень помогли. Автор пусть не стесняется
вкрации• 25 мая 2023
Автор, відкрийтесь , готові вашій дитині допомогти, перекажу на продукти кошти..
Пожарник• 25 мая 2023
Я тоже впо, но есть возможность поделиться продуктами, откройтесь, пожалуйста
Фляшка на трьох• 25 мая 2023
Ответ дляbonyay
Мені не потрібно, але я ж бачу як допомагають, аж ніяк. Ми у березні потинялись по країні під час окупації. Нічого хорошого. Тому я б допомогла людині. Автор, якщо ви на Сумщині, пишіть у приват
В нас голодними точно не ходять.
Пишу вірші, дорого• 25 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Ц меня двоюродная сестра в Харькове ,осталась без работы ,муж на ребенка не давал , я когда увидела её как из Бухенвальда ,просто половина человека ,холодильник отключен , потому что в нем нечего хранить .
Это был ужас .
Никому не говорила , стеснялась .
Никто ей сало и картошку не предлагал ,просто сидел человек в квартире и потихоньку умирал от голода . Это страшно , я дала денег и забила холодильник .
Это был ужас .
Никому не говорила , стеснялась .
Дуб береза
• 25 мая 2023
Ответ длявкрации
Дякую,але не хочу бути як тут кажуть ’попрошайкою’, мені це не треба. Та й не можу я так,ви ж мені навіть не знайома