Дуб береза• 25 мая 2023

Хто знає,коли вже прийде ВПО? Я у розпачі,мені нема за що навіть їжі купити!

Хто знає,чому так,чому досі не дають ВПО? Мені з дитиною нема за що жити, сьогодні витратили на їжу вже ті копійки,що залишалися,більше нема нічого. Я у розпачі,чому так затримують? У нас немає інших доходів,тільки виплати на дитину по інвалідності та ВПО. У Собесі теж нічого не знають,вже їм дзвонила. Може почало вже комусь приходити ВПО чи ні в кого немає?
Фляшка на трьох• 25 мая 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ц меня двоюродная сестра в Харькове ,осталась без работы ,муж на ребенка не давал , я когда увидела её как из Бухенвальда ,просто половина человека ,холодильник отключен , потому что в нем нечего хранить .
Это был ужас .
Никому не говорила , стеснялась .
Никто ей сало и картошку не предлагал ,просто сидел человек в квартире и потихоньку умирал от голода . Это страшно , я дала денег и забила холодильник .
Можливо в Харкові так
автор Дуб береза • 25 мая 2023
Ответ дляbonyay
А у нас нічого не дають, або дають раз в пів року. Спробуйте вижити, доречі роботи теж немає
Те ж саме
Кавуся• 25 мая 2023
Ответ дляМетелик
Певно, я надто цинічна, але номер карти на якій сторінці буде ?
Ні, не надто. Рівно настільки,щоб в цій країні перехотілось жити)) десь так
Не їм після шостої• 25 мая 2023
Ответ дляПосле 18
то чого ж тоді такі чмирять і поливають помиями тих, хто виїхав? І автоматично возводять в ранг святих тих, основна заслуга і ’допомога’ воюючим котрих - просто сидіння на виплатах?
Удалено администрацией...
После 18• 25 мая 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Удалено администрацией...
автор Дуб береза • 25 мая 2023
Ответ дляAlena.i
Можу вам відправити трохи продуктів
В мене мама лежача, знаю як це коли в родині інвалід
Ні,не треба. Бажаю вам та вашій мамі здоров´я та терпіння
Не їм після шостої• 25 мая 2023
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
Покажите где я осуждала людей, которые выехали?
Вы странная
bonyay• 25 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Те ж саме
Автор, заховайте свій сором до кращих часів. У вас дитина, її треба годувати. Вижити будь-якою ціною. Відкривайтесь і прийміть допомогу
Чучело-Мяучело• 25 мая 2023
Автор. ВПО дали частково на початку місяця, решті ще ні. Мені дали, а мамі -ні, хоч ми і за одною адресою зареєстровані.
Якщо не тягнете в Україні, то чому не виїхали у Європу, там би не голодували.
Кавуся• 25 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Ну навіть не знаю, зараз залишиться без продуктів потрібно постаратися ще. В нашому смт два пункти допомоги і при церквах допомагають, люди картоплю, сало, крупи, молоко безкоштовно дають.
А в нашому допомогу давали в лютому останній раз. Проживає близько 200 родин впо в громаді.
Освічую темряву• 25 мая 2023
Автор, моя свекровь бывшая научила - дают - бери!
Чего вы тут ломаетесь, зачем вас надо уговаривать? Вы ответите где вы находитесь или отвечаете только на то, что вам хочется? Напомнило Людмилу или как ее там
Освічую темряву• 25 мая 2023
Хотя бы город можете написать? Что за секретность?
автор Дуб береза • 25 мая 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ще є запаси, небагато,але трохи є. Але ліки купити буде проблема,якщо не дадуть ВПО. Буду сподіватися на краще
Фляшка на трьох• 25 мая 2023
Ответ дляКавуся
Скоти. Але в нас і люди самі допомагають, щоб голодний хтось був такого немає.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Авторе, відкрийтеся. Люди дійсно хочуть вам допомогти. Тим паче, це не ваша провина, що такі обставини. Ми теж ВПО з Маріуполя, якби не чужі люди, я не знаю як би ми вижили рік тому. Тому дуже раджу відкритися, хто хоче допомогти, той вам обов´язково допоможе.А потім ви комусь допоможете. І буде бумеранг добра)
АфродитаПетровна• 25 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Які вам ліки потрібні?
Ms. Откровенность• 25 мая 2023
Ответ дляКавуся
Навіщо ви таким коментаторшам пишете такі речі, щоб ото воно собі гадало, що щось вирішує?
Яжемать Мне можно• 25 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Не усюди дають...
Чучело-Мяучело• 25 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Якщо Ви в маленькому населеному пункті і там немає церкви і гуманітарних центрів ,то шукайте благодійні фонди які висилають допомогу поштою, такі є. Знаю про це бо в групі ВПО мого міста багато людей пишуть що отримують посилки після реєстрації в інтернеті.
Кавуся• 25 мая 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Я з дітьми була на Тернопільщині 5 місяців в минулому році. Допомоги від соцзахисту там не було ні разу, але капєєєц) ми тільки в хату зайшли і почали ходити сусіди. Носити продукти. І спробуй відмовся, то лишали на порозі) я картоплю жодного разу не купувала) віддарювалась цукерками і печивом з магазину,бо сама фігово готую)) Я ніколи такого не бачила, чесно
Село Стінка, Чортківського району) надзвичайні люди)
Ms. Откровенность• 25 мая 2023
Ответ дляbonyay
Ви молодець! У такій самій темі 2-3 місяці тому автор теж соромилась, але вже дійшла до краю, через сором відкрила доки. Здається, її Юлею звали. Дуже багато людей їй тоді помогли
Кавуся• 25 мая 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Бісять. Хоч моя родина і не потребує допомоги, як багато інших, але трохи підбішує вже.
Ms. Откровенность• 25 мая 2023
Ответ дляКавуся
Дуже багато честі їм такими коментарями виказуєте. Бережіть нерви!)
Чучело-Мяучело• 25 мая 2023
Ответ дляДуб береза
Стосовно ліків, зверніться до місцевої лікарні, є програма ’’Доступні ліки’’
Кавуся• 25 мая 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Буду) дякую ♥️
Фляшка на трьох• 25 мая 2023
Ответ дляКавуся
І в нас так, є волонтерський пункт і люди приносять продукти. Так як вам теж допомагають, по сусідству.
Наездница• 25 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
А як ви жили до війни ? де гроші брали ?
Ви така цікава. По вашому впо від хорошого життя стають? У багатьох житло знищене разом із збереженнями, є люди які в чому були в тому і тікали. А до війни жили добре і все було. Мешканці спокійних регіонів чомусь це не розуміють
Освічую темряву• 25 мая 2023
Автор город можете указать?
Вельшановна• 25 мая 2023
Соседи наши говорили, что в этом месяце им выплатили впо за май в начале месяца, а в прошлом задерживали и платили в апреле за 2 месяца, т.к в марте не платили
Чучело-Мяучело• 25 мая 2023
Ответ дляНаездница
Вони думають що ми просто телепортувалися разом з роботою і власною оселею до інших міст.