valiko2008• 25 мая 2023

Прошу поділитися знижкою в Брокард !

Вітаю. Дуже прошу , поділіться хто може карткою на знижку у Брокард. Будь ласка напишіть у приватні !

Сьогодні купувала парфум , зустрівся на касі гарний чоловік , дав свою знижку у 22 відсотки. Встигла купити тільки одні парфуми.

Буду рада , з кимось «працювати на одну карту»)
marata• 25 мая 2023
В кого 20%, там уже не треба працювати ) Це максимальна. Якщо в них за номером телефона підходить, можу поділитися
автор valiko2008 • 25 мая 2023
Ответ дляmarata
У чоловіка була 20 відсотків , ми купили зі знижкою свої парфуми у 20 відсотків , а він після нас купив у 22відсотка. Так озвучили на касі.
marata• 25 мая 2023
Ответ дляvaliko2008
Ну кажу, як завжди було. У мене 20 вже багато років
автор valiko2008 • 25 мая 2023
Ответ дляmarata
Підходить і за номером тел і по фото. Вони сканують штрих код на касі.
Якщо можете - напишуть у приватні. Поспілкуємося
Aniri13• 25 мая 2023
А это скидка прям на все действует?
автор valiko2008 • 25 мая 2023
Ответ дляmarata
Щаслива ви
автор valiko2008 • 25 мая 2023
Ответ дляAniri13
А это скидка прям на все действует?
Так. Якщо купуєте у магазині брокард
pupsik_y• 25 мая 2023
Если зарегистрироваться на сайте что завтра день рождения должно быть —30%
автор valiko2008 • 26 мая 2023
Ответ дляmarata
Напишіть номер в особисті , підходить. Дякую