Зоряний Шлях• 26 мая 2023

Будет ли идти 3 года декрета в стаж?

Если я до декрета, до 30 недель стану в центр занятости без выплаты, так как выплаты мне не положены. И я пойду в декрет с центра занятости. И дородових мне сказали больше чем 2600 не будет, даже если стану в центр занятости.
Таракашечка• 26 мая 2023
Нет
Прагматик флегма• 26 мая 2023
Нет.
Я на хвилинку• 26 мая 2023
Ні. Зараховується лише якщо йдеш в декрет працевлаштованою.
автор Зоряний Шлях • 26 мая 2023
Ответ дляТаракашечка
Нет
А почему?
автор Зоряний Шлях • 26 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Интересно, а я была в совбесе и сказали, чтоб будет стаж. Видимо они и сами толком не знают.
Редиска Я• 26 мая 2023
А по-моему декрет засчитывается в страховой стаж, потому что с декретных выплат делается страховой платеж органом УПСЗН.
БезникаЯ• 26 мая 2023
https://www.kmu.gov.ua/news/roziasnennia-pfu-chy-z...
Зараховується.
Я на хвилинку• 26 мая 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Вони не в пенсійному фонді працюють, вони не мають цього знати.
Встати на біржу праці вам вигідно з т.з. оплати лікарняного - це вам і сказали працівники соц.забеза.
Бронетапці• 26 мая 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Будет.
Главное в совбесе оформите выплаты на себя.
А не на мужа.
И тогда вам будет засчитан страховой стаж
60 метрів сметани• 26 мая 2023
В первый декрет уходила безработной, стаж засчитался в кабинете пф.
Маурита• 26 мая 2023
Страхового не буде, просто місце залишають якщо працюєш
Бентливуман• 26 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Вам показати мою виписку з пенсійного сайту? Я не маю трудової, не працювала ніколи. Але трудового стажу маю 8 років, троє дітей. Памʼятаю як в соц службі жіночка просила працевлаштуватися на третьому місяці вагітності, бо як це ж немалий трудової.
Авторе, декрет рахується в стаж з 2013 року.
Работать надо• 26 мая 2023
Ответ дляМаурита
будет, даже если вообще не работала до этого, но выплаты на себя оформила
Путающаяся• 26 мая 2023
Стаж зараховується від народження дитини і до досягнення трирічного віку. ЄСВ за Вас сплачує соціальний захист.