Пишу, не читаю• Изменено 10 минут назад
Пророче відео 1997 року, комп.гра "танчики" конспірологія
Інтернет пам´ятає все, і черговий тому доказ - пророче відео 1997 року. Це - фрагмент випуску на росТБ передачі ’От винта!’ з оглядом гри iM1A2 Abrams, на якому потрібно буде захищати Україну від російських окупантів.
’За задумом творців гри, Україна незабаром вступить до НАТО, і на неї тут же нападуть російські війська. Ось тут і стануть в пригоді Abrams... В ході місії ви захищатиме місто Київ, столицю Київської Русі, від російських окупантів. А гра з пропагандистським нахилом... До зустрічі в Києві, товариші!’ - кажуть ведучі. На відео тайм код це 1 хв.54с
Отже, це пророцтво або збіг, як гадаєте?
Апрель Ивановна• 7 минут назад
А я думала в 1996 году ,что фашизм пойдет опять с Германии,а он пошел с россии.Что то пошло не так в россии, сломали людям код совести и нравственности.
Пишу, не читаю
• 6 минут назад
Дівчата -олди мабуть пам’ятають як різалися чоловіки та батьки у ці ’танчики’....А комп. гра в далекому 1997 році про російські танчики в Україні в Києві це збіг?
Апрель Ивановна• 6 минут назад
Ответ дляНастасья Пицун
Не совпадение, они с развала союза планировали эту войну
Они вам лично это сказали?
Молода і нерозважлива• 6 минут назад
Ответ дляНастасья Пицун
Ну так нахіба тоді розвалювали той союз?
Кучерявочка• 5 минут назад
Это не пророчество, это давние планы и ни одна война не происходит спонтанно. У крупных игроков на мировой арене планы идут на 50-100 лет вперед.
Люблю_смаколики• 5 минут назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
По документам он не развален был даже после 2022 года
Апрель Ивановна• 4 минуты назад
Ничего подобного,Ельцин не думал нападать на Украину,тем более Кучма очень умело вел политику.
Апрель Ивановна• 3 минуты назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
Бред.А границы,валюта,экономика.
Кучерявочка• 2 минуты назад
Ответ дляАпрель Ивановна
Бред.А границы,валюта,экономика.
Центробанк РФ до сих пор котирует валютный курс советского рубля. Они это объясняют внешним долгом и правопреемственностью