Пишу, не читаю• Изменено вчера в 23:48

Пророче відео 1997 року, комп.гра "танчики" конспірологія

Інтернет пам´ятає все, і черговий тому доказ - пророче відео 1997 року. Це - фрагмент випуску на росТБ передачі ’От винта!’ з оглядом гри iM1A2 Abrams, на якому потрібно буде захищати Україну від російських окупантів.
’За задумом творців гри, Україна незабаром вступить до НАТО, і на неї тут же нападуть російські війська. Ось тут і стануть в пригоді Abrams... В ході місії ви захищатиме місто Київ, столицю Київської Русі, від російських окупантів. А гра з пропагандистським нахилом... До зустрічі в Києві, товариші!’ - кажуть ведучі. На відео тайм код це 1 хв.54с
Отже, це пророцтво або збіг, як гадаєте?

Апрель Ивановна• вчера в 23:51
А я думала в 1996 году ,что фашизм пойдет опять с Германии,а он пошел с россии.Что то пошло не так в россии, сломали людям код совести и нравственности.
Настасья Пицун• вчера в 23:50
Не совпадение, они с развала союза планировали эту войну
Вумна вутка• вчера в 23:50
автор Пишу, не читаю • вчера в 23:52
Дівчата -олди мабуть пам’ятають як різалися чоловіки та батьки у ці ’танчики’....А комп. гра в далекому 1997 році про російські танчики в Україні в Києві це збіг?
Янгол в камуфляжі• вчера в 23:51
Войны всегда спланированы.
Апрель Ивановна• вчера в 23:52
Ответ дляНастасья Пицун
Они вам лично это сказали?
Молода і нерозважлива• вчера в 23:52
Ответ дляНастасья Пицун
Ну так нахіба тоді розвалювали той союз?
Кучерявочка• вчера в 23:53
Это не пророчество, это давние планы и ни одна война не происходит спонтанно. У крупных игроков на мировой арене планы идут на 50-100 лет вперед.
Люблю_смаколики• вчера в 23:53
Ответ дляМолода і нерозважлива
По документам он не развален был даже после 2022 года
Апрель Ивановна• вчера в 23:54
Ничего подобного,Ельцин не думал нападать на Украину,тем более Кучма очень умело вел политику.
Апрель Ивановна• вчера в 23:55
Ответ дляЛюблю_смаколики
Бред.А границы,валюта,экономика.
Кучерявочка• вчера в 23:56
Ответ дляАпрель Ивановна
Бред.А границы,валюта,экономика.
Центробанк РФ до сих пор котирует валютный курс советского рубля. Они это объясняют внешним долгом и правопреемственностью
автор Пишу, не читаю • вчера в 23:59
Ось ще більше знайшла про цю тему
Молода і нерозважлива• сегодня в 00:02
Ответ дляЛюблю_смаколики
А що ж тоді це було? Всі країни стали окремо, незалежні.
Завжди мало• сегодня в 00:12
Ответ дляЛюблю_смаколики
В оон тоже до сиз пор СССР?
KriskaA• сегодня в 00:15
Ответ дляМолода і нерозважлива
Тому що цей монстр був нежиттєздатний. Як і кацапія, що зараз теж розвалюється. Імперії всі розвалюються - вчіть історію.
KriskaA• сегодня в 00:16
Ответ дляЛюблю_смаколики
Па какім дакумєнтам ?
KriskaA• сегодня в 00:16
Ответ дляКучерявочка
Гдє єта можна увідіть ?
Молода і нерозважлива• сегодня в 00:26
Ответ дляKriskaA
То розвалювали нащо? Щоб тепер кричати що хочемо всіх назад зібрати? Воно волало що і країни Балтії забере, і всім іншим погрожувало, що всіх збере докупи
Мудробаба• сегодня в 00:27
Ответ дляВумна вутка
фото
И шо? Наоборот - сильно паливно.
Мудробаба• сегодня в 00:28
Ответ дляКучерявочка
Ерунда. Они даже экономику просчитать нормально не могут
Молода і нерозважлива• сегодня в 00:29
І по плану цієї гри вступ України в НАТО. По факту нас хтось туди брав? Просто були пусті обіцянки. Он Фінляндії швидко взяли в НАТО за пару тижнів все устаканили, коли в нас війна почалась
Рятівник Малібу• сегодня в 00:30
Ответ дляКучерявочка
А шо вони правоспадкують....якщо ви стверджуєте що союз ще живий
Рятівник Малібу• сегодня в 00:34
Ответ дляКучерявочка
Бывшего ссср
Люблю_смаколики• сегодня в 00:39
Ответ дляМолода і нерозважлива
Разделяй и властвуй, а по документам ссср был всё это время
Молода і нерозважлива• сегодня в 00:45
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ви не в собі? Не вірю що це українка пише
Мудробаба• сегодня в 00:48
Ответ дляЛюблю_смаколики
Давай их сюда, чего даром пи $деть ?
Мудробаба• сегодня в 00:49
Ответ дляМолода і нерозважлива
Не обращайте внимания.
СССР никто возрождать несобираеться, снговским руководителя это не выгодно.
Это пугалка для народа
Мудробаба• сегодня в 00:50
Их погнали с Лондона, в этом и причина. Приходиться тут порядок наводить
Нічний дожор• 1 час назад
Ответ дляПишу, не читаю
Комп´ютери тоді коштували дуже дорого і майже ні у кого їх не було.
Відео навіть не дивитимусь.