Хтомолодець? Я!• 26 мая 2023
Кто-то еще пользуется средствами автозагара? Какими?
Г@Л@В@ломка• 26 мая 2023
Дав с шиммером лосьон. Лет 5 пользуюсь, моей светлой коже отлично подходит
Хтомолодець? Я!
• 26 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Лицо или тело? Следы на одежде оставляет?
ДолькиКабана• 26 мая 2023
Буквально сьогодні намастила ноги лосьоном Dove.
Кожного року це мій маст-хев тоді, коли вже спека, а ноги сині.
Користуюсь роками, задоволена. Дає легкий відтінок засмаги, цілком природній. Раніше був з шимером, зараз почали випускати без шимера і це на краще.
Хтомолодець? Я!
• 26 мая 2023
Ответ дляДолькиКабана
А можете фото дать?
И как наносить его правильно?
А загар обычный ложится на него?
И как наносить его правильно?
А загар обычный ложится на него?
Г@Л@В@ломка• 26 мая 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Только тело.
Нет, не оставляет, хотя у меня все белое
ДолькиКабана• 26 мая 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
А можете фото дать?
И как наносить его правильно?
А загар обычный ложится на него?
И как наносить его правильно?
А загар обычный ложится на него?
Наносити дуже просто: наносите на ділянку тіла невелику кількість, як крем чи лосьон і добре розтираєте круговими рухами. Я розтираю поки руки добре ковзають по крему. Коли відчуваю, що весь крем всотався в шкіру, значить досить. Він розмащується добре, одежу не мастить, змивається рівномірно.
Хтомолодець? Я!
• 26 мая 2023
Ответ дляДолькиКабана
Дякую!
ДолькиКабана• 26 мая 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую!
Будь ласка)
І так, засмага до нього пристає.
Він взагалі чудова знахідка. По грошах цілком бюджетний, вистачає надовго. Просто добре розмащуйте, щоб не було розводів. Хоча, відколи я ним користуюсь, ніколи ніяких розводів не було. А користуюсь я років 10 щонайменше. І ще один лайфхак: щоб автозасмага рівномірно наносилась, потрібно перед нанесенням тіло поскрабити, тоді не буде сухих ділянок і крем гарно ляже.
І так, засмага до нього пристає.