Замість князєва обрали Кравченко, який перед виборами пообіцяв суддям квартири
"На зборах Кравченко пообіцяв суддям, зарплати яких сягають 300-400 тисяч гривень на місяць, безкоштовні квартири в обмін на голоси на свою користь. Пане Кравченко, це неприкрита корупція!" - розповіла керівниця впливової організації Лабораторія законодавчих ініціатив Світлана Матвієнко.
Цю заяву якраз і підтвердили співрозмовники у суді.
"Він сказав суддям на зборах приблизно таке - квартири передбачені суддівськими гарантіями, тому треба за них боротися, і я буду це робити. По суті він пообіцяв безкоштовні квартири. Але це в суді заборонений прийом", - каже співрозмовник
"Обрання Кравченка стане початком кінця Верховного суду", - оцінював зранку майбутні вибори співрозмовник ВВС Україна у суді.
Проти його кандидатури практично одностайно виступили експерти та активісти, які займаються судовою реформою.
Cvetochek...• 26 мая 2023
в судейской системе вообще жесть! автор, извините не в тему, но вот только что увидела новость, что судья сбил по пьяни нацгвардейца, молодого солдата и надеется отмазаться, как отмазывал неоднократно таких же.
это инфа со страницы депутата Верховної Ради.
такой красивый молодой, трое деток..в судейскую систему вообще веры нет
Наталья557• 26 мая 2023
В такие моменты понимаешь людей, которые уехали и не планируют возвращаться...
Ответ дляCvetochek...
Так, батько та брат загиблого зараз на фронті а ця тварина пяна, яка вбила нацгвардійця, ганяє по Києву та давить людей
Наталья557• 26 мая 2023
Ответ дляJave
И никакой ответственности не понесёт...
после всего этого что же здесь принадлежит народу.
непомерные цены, низкие зарплаты, обязанности без прав, кумовство и коррупция во власти и на всех уровнях гос структур, исполнительный и законодательной власти.. а теперь и разруха, война, в которой погибают лучшие, молодые, мужья сыновья отцы.
и это все никак не укладывается.. сериал, конечно, был хорош. сейчас «смешно» всем, простой народ в о…
KaterionOK• 26 мая 2023
М-да… сумні новини. Це я, як людина, яка ходить по судам кажу. Весь склад цього Верховного суду потрібно було розганяти, а не обирати серед них голову
Соната любви• 26 мая 2023
Ответ дляCvetochek...
отмажут и на этом все закончится.
начнут придумывать разные версии, плохо стало и машина сама собой ехала. за рулем был не он.
могут еще попытаться вину переложить на нацгвардейца, внезапно вышел на дорогу.