Магазин Дана• 26 мая 2023

Львів готель

Дівчатка, порадьте, будь ласка, гарний готель у Львові, недалеко від центру. Всім дуже вдячна!
Менее Более• 26 мая 2023
Готель Львів біля оперного театру
66сезон666серия• 26 мая 2023
Рейкарци
Кашпо• 26 мая 2023
Ответ для66сезон666серия
Рейкарци
+1, обидва гарні
БеллаДонна2014• 26 мая 2023
Відень, может. Через покупок
https://pokupon.ua/uk/deals/item/734825-vid-1-noch...
БеллаДонна2014• 26 мая 2023
https://pokupon.ua/uk/deals/lvov/lvov
a.ostroverh• 26 мая 2023
Шопен
Emeriez• 26 мая 2023
Таурус, Шерлок Холмс.
Вся в кредитах• 27 мая 2023
Ірена, завжди там зупиняюсь, дуже подобається
Кашпо• 27 мая 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Відень, может. Через покупок
Разве что со скидкой. Останавливалась там недавно (бронь в последнюю минуту, было дёшево и почти безальтернативно). В целом нормально, но очень шумно (трамвай под окном) + всё очень старое. За полную цену там бы не жила
Кашпо• 27 мая 2023
Ответ дляEmeriez
Таурус, Шерлок Холмс.
Таурус и Шерлок в целом ок (Шерлок нравится больше), но это не вполне центр
Сунуся в чужі справи• 27 мая 2023
На площі (він реально на площі, навпроти входу в ратушу). Двері прямо сусідні від Львівських пляцків. Чистенько, нещодавно ремонт був. Можливі мінуси - якщо сходи не любите (без ліфта) і може бути шум міста, але я за ним їхала, за атмосферою Львова, хоча при закритих вікнах не чути. Центровіше годі шукати
Оце так цабе• 27 мая 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Какой?
Сунуся в чужі справи• 27 мая 2023
Ответ дляОце так цабе
Какой?
На площі - це назва ,😊 прямо так і гугліть