Подскажите пожалуйста, кто сталкивался, поделитесь контактом. Нужен психолог в сумах для подростка. Страхи, ПА, навязчивые мысли.
Татьяна -3329• 27 мая 2023
Можу порекомендувати свого, онлайн. Він із Харкова. Мені дуже швидко поміг. Ну якби швидко як для такої проблеми. Але впевнено кажу що він спец. Мені його мій психіатр рекомендував, бо хороших кпт спеціалістів мало
bespe4na_mavpa• 27 мая 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Напишите, пожалуйста, и мне контакт