venus• 27 мая 2023

Хто із Полтави Ви відчули землетрус?

Бачу в Тік-ток Полтаву підтопило від дощів,а тут землетрус?
Я з Києва у нас ні краплини дощу,а Дніпропетровська обл засипало градом і змило урожай.Останнім часом спостерігаю за кліматом і вже в цьому році проснулося багато вулканів і в тіх же русичів накрило камчатку,що 4 дні було темно від вулкану шевелуч і навіть в Кубані грязевий вулкан прокинувся.Нашестя комарів,якихось глистів в городині,заражені дерева,в деяких регіонах змінилася вода…
Ба у нас під Києвом ціла вулиця просіла земля,пішли тріщини в багатьох будинках,в тому числі і моєму і у всіх будинках поряд і однакові тріщини,хочу зробити аналіз ґрунту чому таке просідання.
Чи бачите Ви зміни,чи помічаєте нові тріщини на дорозі,будинках чи зміну клімату,хто живе в приватних будинках чи було у вас з початком війни зміни в септиках чи ямах,чи з ґрунтом?
Багатьом із за війни не до новин Всесвіту,але блін реально зміни є.А ще пишуть,що зливають прісну воду в Україні і це буде катастрофа,але про це не говорять.Так напишуть,краще не знати,не змінити,аборте робіть кіпішу,якщо не знати і для вас тема не для вас,тема доя тих хто цікавиться довкіллям.
Чашечка кофе• 27 мая 2023
Що ви взагалі несете?!

vasilek5050• 27 мая 2023
Не ображайтеся, але в подальшому пишіть не під Києвом, а біля Києва.
bespe4na_mavpa• 27 мая 2023
Отэто вас штырит в прекрасное субботнее утро)
Dani777• 27 мая 2023
ну в Киевской области с грунтом могут быть проблемы банально от взрывов я думаю..
ОльгаХ• 27 мая 2023
На днях меня какая-то тетка с безумным взглядом остановила на улице и тоже подобное говорила. Но слова в сочетании с ее лицом меня напугали, она выглядела странно, а психов лучше не злить.
Потом она мне брошюрки совала, и весь ее спич свелся к «спасутся только избранные и покаявшиеся» .
Секта какая-то.
Комары, глисты, аборты, все в кучу
irina _d• 27 мая 2023
Кто и куда сливает пресную воду?
Это как вообще?
kll lena• 27 мая 2023
У мене у ванній плитка тріснула через пів стіни минулого року, теж цікаво про причину.
Zelenkа• 27 мая 2023
Автор, а Земля кругла чи плоска?
Zelenkа• 27 мая 2023
Ответ дляОльгаХ
Секта какая-то.
Комары, глисты, аборты, все в кучу
То це Єгови, вони як потепліє, виходять)

LudaSHS• 27 мая 2023
Ответ дляirina _d
Кто и куда сливает пресную воду?
Это как вообще?
Тырят
Наверное
На планету Набиру

’
( хотя, глобальное потепление и все дела)
класс123-7dcf• 27 мая 2023
https://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.ph...
4 балла, я была вчера дома в 18.30 как раз ужинали с семьей, ничего не почуствовали, но у нас 1 этаж. Может в высотке где-то и почуствовали
kll lena• 27 мая 2023
Нью-Йорк іде пів воду, планета постійно змінюється і люди проти стихії мають мало шансів, лише пристосовуватися.
ОльгаХ• 27 мая 2023
Ответ дляkll lena
Рашку хоть быстро утянет в пучину?)
irina _d• 27 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Тырят
Наверное
На планету Набиру

’
Вот паразиты эти набируйцы)))
Олечка79• 27 мая 2023
Сколько здесь неадекватных отписалось 🤦‍♀️
Вчера дочь вышла из своей комнаты и говорит мне , мама у соседей наверное гости, дети бегают так, что у меня кровать начала шататься и в стакане вода на столе колышется. Я ей говорю, странно , в моей комнате ничего не слышу .
А через пол часа в пабликах начали люди писать о своих ощущениях. А к ночи в новостях Полтавских это написали
И только тут неадекватные тетки, не разобравшись начали оскорблять автора
hrushyk• 27 мая 2023
Ответ дляОлечка79
Вже у всіх новинах написали,що відбувся землетрус
Олечка79• 27 мая 2023
Ответ дляhrushyk
А неадекватные тетки видимо не читают новости
ОльгаХ• 27 мая 2023
Ответ дляОлечка79
У автора в старпосте все в кучу. Без привязки к Полтаве.
Начала за здравие, потом про комаров и вишенкой про «аборты робите»
Вот какое это все отношение имеет к землятресению? Поток сознания
Олечка79• 27 мая 2023
Ответ дляОльгаХ
А Вам ее поток как то жизнь нарушил ?
А представьте что и остальное как и землетрясение окажется правдой .🤷🏼‍♀️ зачем так нападать и оскорблять?

Лавандовая• 27 мая 2023
Поток сознания.