жінка незаміжня• 27 мая 2023

Київ буде гроза чи ні?

Маю справи далеко на правому березі, сама живу у передмісті лівого. Думаю їхати чи ні, бо їхати з дитиною. Синоптик показує, що буде дощ, а на небі ніби хмар особливо немає
Леопардові панчохи• 27 мая 2023
Який дощ? Мені ще сьогодні на город!

Да_Я_ТакаЯ_• 27 мая 2023
Буде чи ні.
Б´ю байдики• 27 мая 2023
Звідки ми можемо знати це ?
Играю_на_кларнете• 27 мая 2023
Будет, я стирку повесила, правый. В 12 пишет гроза
Играю_на_кларнете• 27 мая 2023
Вот
Kot_v_meshke• 27 мая 2023
Будет, наверное. Правый берег, у нас уже небо немного затягивает. И по прогнозу есть гроза
автор жінка незаміжня • 27 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Ех(((

Протея• 27 мая 2023
Щас, на картах раскину
автор жінка незаміжня • 27 мая 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Звідки ми можемо знати це ?
Може ви живете десь на правому і у вам вже дощ, чи навпаки
А ось і я• 27 мая 2023
З четверга грозу кожен день обіцяють. А не було… хоча і чорні хмари були
мама Ярошки• 27 мая 2023
Kot_v_meshke• 27 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Ех(((
Ну может и не будет, хз. Возьмите зонт, посмотрите где в случае грозы можете пересидеть - трц, мак, супермаркет и тд. В крайнем случае такси в Киеве ездят)))). Не сахарные же, не растаете))))))
ДевочкаКрасавица• 27 мая 2023
50/50
ДевочкаКрасавица• 27 мая 2023
Ответ дляА ось і я
В Киеве не обещали каждый день, наоборот писали, что не будет дождя, только сегодня должен быть
автор жінка незаміжня • 27 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Я у четвер за хвилину змокла до трусів. Нічого не віщувало біди, за хвилину почався такииий дощ))
А ось і я• 27 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
А у мене по прогнозу кожен день в телефоні було. То було, то зникало. З четверга
Помеха справа• 27 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Ну хто вам скаже, ну правда?
Наприклад, на тижні в бортничах така злива вперіщила, стіна стояла. А на Дарницькій площі і не капнуло
Бочка порохУ• 27 мая 2023
Девочки вы серйозно? Вы так реагируете на погоду? А жить как? Ведь в дождь люди тоже живут и наслаждаются.
ПоЗиТиВнАя• 27 мая 2023
Ответ дляА ось і я
Ночью была и гроза и дождь

Карпатський грибар• 27 мая 2023
Маловероятно:
https://www.yr.no/en/forecast/daily-table/2-703448...

https://www.ventusky.com/?p=49.8%3B27.3%3B5&l=rain...
автор жінка незаміжня • 27 мая 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Маловероятно:

Маловероятно, що буде?
Ніби по Вашим картам дощ.
Чи то я тупа, вибачте
КликОЛЬКА• 27 мая 2023
Одному Богу відомо😁
Окрім того на день Києва ми ж не розганяємо хмари літаками, так що може бути всяке😁
Arines_• 27 мая 2023
Ответ дляПротея
Щас, на картах раскину
Не надо. Мне уже руны сказали, что будет
Зайканалужайке• 27 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
у четвер зі сторони Борисполя все небо було чорне, я поїхала на правий берег, там пекло, ні краплинки не було