жінка незаміжня• 27 мая 2023
Київ буде гроза чи ні?
Маю справи далеко на правому березі, сама живу у передмісті лівого. Думаю їхати чи ні, бо їхати з дитиною. Синоптик показує, що буде дощ, а на небі ніби хмар особливо немає
Kot_v_meshke• 27 мая 2023
Будет, наверное. Правый берег, у нас уже небо немного затягивает. И по прогнозу есть гроза
жінка незаміжня
• 27 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Ех(((
жінка незаміжня
• 27 мая 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Звідки ми можемо знати це ?
Може ви живете десь на правому і у вам вже дощ, чи навпаки
А ось і я• 27 мая 2023
З четверга грозу кожен день обіцяють. А не було… хоча і чорні хмари були
Kot_v_meshke• 27 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Ех(((
Ну может и не будет, хз. Возьмите зонт, посмотрите где в случае грозы можете пересидеть - трц, мак, супермаркет и тд. В крайнем случае такси в Киеве ездят)))). Не сахарные же, не растаете))))))
ДевочкаКрасавица• 27 мая 2023
Ответ дляА ось і я
В Киеве не обещали каждый день, наоборот писали, что не будет дождя, только сегодня должен быть
жінка незаміжня
• 27 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Я у четвер за хвилину змокла до трусів.
Нічого не віщувало біди, за хвилину почався такииий дощ))
А ось і я• 27 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
А у мене по прогнозу кожен день в телефоні було. То було, то зникало. З четверга
Помеха справа• 27 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Ну хто вам скаже, ну правда?
Наприклад, на тижні в бортничах така злива вперіщила, стіна стояла. А на Дарницькій площі і не капнуло
Бочка порохУ• 27 мая 2023
Девочки вы серйозно? Вы так реагируете на погоду? А жить как? Ведь в дождь люди тоже живут и наслаждаются.
ПоЗиТиВнАя• 27 мая 2023
Ответ дляА ось і я
Ночью была и гроза и дождь
жінка незаміжня
• 27 мая 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Маловероятно:
Маловероятно, що буде?
Ніби по Вашим картам дощ.
Чи то я тупа, вибачте
Ніби по Вашим картам дощ.
Чи то я тупа, вибачте
КликОЛЬКА• 27 мая 2023
Одному Богу відомо😁
Окрім того на день Києва ми ж не розганяємо хмари літаками, так що може бути всяке😁
Зайканалужайке• 27 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Я у четвер за хвилину змокла до трусів.
у четвер зі сторони Борисполя все небо було чорне, я поїхала на правий берег, там пекло, ні краплинки не було