Christ1na• Изменено 15 мая в 07:24

Той, хто у 2019 голосував за Зеленського, ви зрозуміли що зробили помилку?

По слідам топової теми про чому в українців така доля.
Зробіть вибір:
вже голосів: 475
Так
Ні
Не голосувала за нього
Mrs.Ochmonek• 15 мая в 23:31
Ответ дляElinaH
Однако новости настораживают.

Путин подписал указ об упрощенном приеме в гражданство РФ жителей Приднестровья

Недавно в РФ приняли закон об использовании армии РФ для защиты россиян за рубежом.
Молдова надто довго бавиться в демократію, замість повернути своє ((

ElinaH• 15 мая в 23:31
Ответ дляMrs.Ochmonek
Меня как одесситку такое напрягает.
Реверанс• 15 мая в 23:35
Як дурачок може бути президентом?
Підготовка до війни.
Metelitsa• 15 мая в 23:37
Як Г+Г вели пропаганду проти здорового глузду розповіли сімейство Кулеби, які прийшли на інтерв´ю до Мойсея сучки.
Прошу любити і шанувати: проект Антоніна

Відео самі знайдете
Тут короткий опис
tanysha777• 15 мая в 23:45
Ответ дляСоседка Маши
В 2014 как раз вовремя подскочил Порошенко...видно очень хотел магазины свои продвинуть...был бы хорошим президентом не видать бы Зеленскому президенства, а так да увы и ах :(
Мадрэ миа
Продолжайте

Я пас, нужно беречь менталку
tanysha777• 15 мая в 23:48
Ответ дляElinaH
Меня как одесситку такое напрягает.
Зря
Пока с нами зеленский, всё будет хорошо
Тем более, май, шашлыки
filafina• 15 мая в 23:55
Удалено администрацией...

Olia6• вчера в 01:12
Ответ дляfilafina
Удалено администрацией...
Віхола, ти?
Манула• вчера в 07:07
Ответ дляtanysha777
Зря
Пока с нами зеленский, всё будет хорошо
Тем более, май, шашлыки
А він казав, що буде з нами до останнього. Те що з ним та його родиною буде все добре, немає ніяких сумнівів. А от що буде з нами, з нашими містами, з нашою державою під керівництвом незламного потужніка та його потужної команди ...
Natal_ka91• вчера в 07:32
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Удалено администрацией...
В сенсі кінець?
Argesha• вчера в 08:34
Ответ дляtanysha777
Ошукати воно могло тільки тих, хто в 2019 вперше опинився на планеиі Земля і саме в Україні
Бо, не знати, що ця істота все своє життя принижувала українців, вела свій бізнес тільки на расії ? Або в комі весь час бути

Порошенко звісно далекий від святого, але, точно не зрадник
І він чітко розумів, що шлях України - бути подалі від рф, хай навіть і заради збереження свого ж бізнесу
Але ж, це треба мати хоч одну звилину, щоб осягнути перспективи для всіх

Натомість, путін чітко розумів, що ще один строк Порошенко і Україна вже назавжди вислизне з його рук
Так і згодував вам всю цю брехню
Немає ніяких виправдвнь, нікого зеленський не обманював- він завжди говорив російською, працював на росію і мріяв про дружбу з росією - так звана акакаяразніца
Ну от і ми мріяли. А він он як обернувся патріотом завзятим до останнього українця.
Argesha• вчера в 08:35
Ответ дляChrist1na
Ви за Бойка голосували? Той проросійський чувак?
Так, звісно.
Поки проросійський кандидат не буде тут - смерті не припиняться.
автор Christ1na • вчера в 08:43
Ответ дляArgesha
Так, звісно.
автор Christ1na • вчера в 08:44
Ответ дляArgesha
Так, звісно.
А вам буде не огидно жити під московитами?
автор Christ1na • вчера в 08:46
Ответ дляfilafina
Удалено администрацией...
Пора їсти шашлики
tanysha777• вчера в 09:04
Ответ дляArgesha
, Це очевидно і давно зрозуміло, принаймні адекватним, що ви мріяли про дружбу с расієй
Але ж ви думали, що зеленському вдасться це привернути як в Білорусі
Дивно, тому що після стількох майданів, єдиним шансом путіна втримати Україну в своїх лапах була війна

Навіть вибачатись не буду, але вважати зеленського патріотом - це верх ідіотизму
От в одну ніч в бункері агент путіна обернувся патріотом
Пішли по плану Б, от і все

Ну, а вам треба ще більше незламно єднатися навколо зеленського і банди, бо я навіть не уявляю більш проросійських
І буде вам і дружба і адіннарот, правда з кілометровими кладовищами і без деяких міст, але ж акакаяразніца, коли мрії збудуться
tanysha777• вчера в 09:03
Ответ дляChrist1na
Ну доходить до вас нарешт і- немає шансу в України
І путін тут ні до чого, це лише інструмент
tanysha777• вчера в 09:09
Ответ дляМанула
Ну то завдання в нього таке
І зауважте, не просто звільняти території для путіна, бо тоді б не закривали кордони
А ціль саме знищення найкращих, найсильніших, найрозумніших, щоб уже більше ніхто і ніколи
JannyMoney• вчера в 11:07
Ответ дляoksi-71
и тут Зеленский не виноват))). Святой человек)
аргумент уровня бог 🤣 Давайте уже доказательства, если есть. Фантазии не считаем 😎

JannyMoney• вчера в 11:17
Ответ дляСоседка Маши
В смысле ?
Если вы поверили человеку, а он оказался г..н то это ваша вина ?
Вы не понимаете) Это не в коем случае не ИХ вина. Это всегда вина других. То, что Зеленский стал возможен только из-за Порошенко (а они выбирали Порошенко) тоже не ИХ вина. То, что Порошенко не выполнил обещания перед украинским народом и во многом спровоцировал пуйло, нарушением минских, движением на Запад, заявлением что Крым скоро вернется в Украину тоже не ИХ вина. То, что Зеленского выбирали ТЕ ЖЕ люди, которые 5 лет назад выбирали Порошенко они не догоняют.
Это такие люди, которым хочется выглядеть умнее, но не получается. Только если облить грязью других, тогда получается, главное чтобы на их белое пальто брызги от их ведра с грязью не долетали)
JannyMoney• вчера в 11:23
Ответ дляtanysha777
Я очень надеюсь, что это наивность с вашей стороны, поэтому, стараюсь толерантно

Кресло под зеленским зашаталось ещё в 2021
Поэтому, единственным шансом оставить его у власти было военное положение и обоюдное решение- полномасштабное
И сейчас зеленский, единственный, кто боится остановки боевых действий, как гарантии диктатуры
Это же очевидно
какая редкостная чушь)
У трампуна рекордно низкий рейтинг, никто на США не напал, у Мерца (Германия) рекордно низкий рейтинг, никто не напал.
Вы хоть иногда шапочку из фольги снимайте, давайте отдых коже головы
Olia6• вчера в 13:26
Ответ дляChrist1na
а ми не будемо жити, нас погонять вбивати наприклад, поляків, промиють мізки польськофобною пропагандою, і так само як донецьких на нас поженуть. Або визволяти Придністров´я чи ще якусь територію.