забиякина• 27 мая 2023

Одягла сукню, мюлі із секонду - а відчуваю себе королевою

Головне - настрій, впевненість, зовнішність і смак.
Дівчатка - гарного всім дня!!!💙💛😘
Светка-пипетка• 27 мая 2023
Покажитесь.))

В танке• 27 мая 2023
Покажите фото
автор забиякина • 27 мая 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Покажитесь.))
Я тут давно. Я ж не камікадзе. Сукню щафукали колись, але вона на жару така легенька, кльова.
Жена_КотораяСтена• 27 мая 2023
О, і я така
Мюлі купила за 70 грн, і сарафан за 50
Сіґеле-міґеле• 27 мая 2023
Купила бакси, наїлась млинців і зараз п´ю півас. В секонди не лажу
пу_пугренчик• 27 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
у каждого свои пути достижения удовольствия
Мольфарочка• 27 мая 2023
Головне, що ви впевнено почуваєтесь. Дуже рідко одяг з секонду виглядає шикарно. Є жінки, які сукню з секонду можуть обіграти сумкою, аксесуарами, взуттям і вигляд буде як у королеви. Але це швидше виняток. А так з загального потоку секонд і в Африці секод.

автор забиякина • 27 мая 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
О, і я така
Мюлі купила за 70 грн, і сарафан за 50
Гарні, я свої за 80 купила, тиждень чекала, за 300 не хоиіла брати.
Love_Love_Love_• 27 мая 2023
А я просто наліпила вареників, всі хто їх їсть в шоці що я це сама робила
Королеви не готують, думали вони
автор забиякина • 27 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я на початку місяця купляю бакси, пиво не п´ю - лице жалко, млинці лише печу часто, а їдять інші )))
автор забиякина • 27 мая 2023
Ответ дляМольфарочка
Так - впевненість і смак - це головне.
автор забиякина • 27 мая 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Королеви не готують, думали вони
Я вже років 10 не ліпила.
БЦАшка• 27 мая 2023
В мене теж є одна спідниця з секонду молочного кольору за коліно. Яка вона афігенна. Така тканина красива, не мнеться. Купила давно за 50 грн, але класика. Майка до неї за 800 і крутий образ виходить
Love_Love_Love_• 27 мая 2023
Ответ длязабиякина
Я вже років 10 не ліпила.
Ото вдруге за 15 років, вперше було в карантин, а зараз люди попросили справжню укр стравк
Мольфарочка• 27 мая 2023
Ответ длязабиякина
Так - впевненість і смак - це головне.
Тут кожна порадниця переконана у своєму смаку. Але коли дивишся відповідні теми, то таких одиниці) Я, якщо що, до них також не належу) Шикарна жінка - це волосся, шкіра, нігті, зуби, руки... І на такій кофтина з секонду заграє. А на середньостатистичній - це секонд, який добре видно.
Білий Лосик• 27 мая 2023
Уявляю той сморід від взуття з секонду.
Летала_НаМетле• 27 мая 2023
Ответ дляБілий Лосик
Уявляю той сморід від взуття з секонду.
Што вы, он королевский)
Брюнетка в Мармеладе• 27 мая 2023
Королевой секонду😂
sur_sur• 27 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Пиво?
Пить пиво - признак дурного вкуса(с) 😂 З приводу секондів погоджуюсь )

sur_sur• 27 мая 2023
Ответ длязабиякина
Я вже років 10 не ліпила.
Тісто робила 1р в житті, але не вийшло, на жаль .
Тепер можу тільки допомогти ліпити))
Любви вам!• 27 мая 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Королеви не готують, думали вони
Та всі вже зацінили ваші вареники.
І не раз.
Пластилин_Колец• 27 мая 2023
Пойду в оперу сегодня, что одевать пофиг
Мушля з Криму• 27 мая 2023
Років 10 не ходжу в секонд.
Але колись ходила, була в мене звідти дуже крута футболка Дізель, з необробленими краями, з принтом. Стильна капець, ні на що не схожа, нетипова. Відчувала себе королевою рокенролу 100% )))
Навіть зараз якби хтось секонд перепродавав і таку саму побачила б, купила б знов, навіть за 500 грн.
І ще була нова кашемірова кофтина-кардиган від Сіслей. Дуже гарна, але вже мала.
Більше не пригадаю особливо классних речей.
А, ще блакитна худі у подруги на фото з закордону. Кажу «це худі про яке я мрію, здай паролі, де купити»
А вона каже «це секонд, бірка зрізана, їй три роки»)))
Просто вірю, що ви автор себе відчуваєте королевою, бо в кого ж смак, той гарно одягнеться будь де. А в кого нема то і бутіки не допоможуть.
П´яна вишня• 27 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
В Києві чи в Одесі?
Пластилин_Колец• 27 мая 2023
Ответ дляП´яна вишня
В Києві чи в Одесі?
В Киеве. Балет будут давать
Як_наготую...• 27 мая 2023
Ответ дляsur_sur
Пиво?
Писати російською то ознака русні.
автор забиякина • 27 мая 2023
Ответ дляБілий Лосик
Уявляю той сморід від взуття з секонду.
😉 уявляйте
Ловлю капці• 27 мая 2023
Ответ длязабиякина
У вас алергія на пиво?
автор забиякина • 27 мая 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Королевой секонду😂
Ні - королева по життю.
sur_sur• 27 мая 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Писати російською то ознака русні.
Я ж тільки цитату російською, не помітили?
На Совєтчіце 80% російською)