Привіт, дівчата.
Може хтось купував квитки на заходи в Німеччині, знаходячись в Україні?
Щоб куплений квиток в Україну потім поштою приїзжав. Або електронний на пошту приходив, по типу як у Укрзалізниці, що потім на вході просто показати і все.
Я дивлюсь, є багато німецьких онлайн майданчиків, що продають квитки, може з досвіду підкажете щось.
Знайомих у Німеччині в тому місті у мене нема, якщо що. Якби були, то було б простіше)
Парасюха• 27 мая 2023
Я купувала просто онлайн. Показувала в електронному вигляді. Там же є зазвичай QR код за яким можна сканувати. Ніяких проблем не виникало.
Парасюха• 27 мая 2023
Ответ дляGvenna
Дякую, а він після придбання приходить на e mail?
Так. Можете собі потім з пошти додати до електронного гаманця, можете зберегти як фото, щоб зручніше було.