Gvenna• 27 мая 2023

Як придбати квиток на концерт в Німеччині?

Привіт, дівчата.
Може хтось купував квитки на заходи в Німеччині, знаходячись в Україні?
Щоб куплений квиток в Україну потім поштою приїзжав. Або електронний на пошту приходив, по типу як у Укрзалізниці, що потім на вході просто показати і все.
Я дивлюсь, є багато німецьких онлайн майданчиків, що продають квитки, може з досвіду підкажете щось.
Знайомих у Німеччині в тому місті у мене нема, якщо що. Якби були, то було б простіше)
KotkaZamordovana• 27 мая 2023
Eventim
Парасюха• 27 мая 2023
Я купувала просто онлайн. Показувала в електронному вигляді. Там же є зазвичай QR код за яким можна сканувати. Ніяких проблем не виникало.
автор Gvenna • 27 мая 2023
Ответ дляПарасюха
Дякую, а він після придбання приходить на e mail?
автор Gvenna • 27 мая 2023
Ответ дляKotkaZamordovana
Eventim
Дякую 🌞
Парасюха• 27 мая 2023
Ответ дляGvenna
Так. Можете собі потім з пошти додати до електронного гаманця, можете зберегти як фото, щоб зручніше було.