Трейдер кріпти• 27 мая 2023
Сос! Що це таке? Висипка на лиці
Дівчатка , можливо хтось порадить чи знає що це може бути і від чого - місяць тому ось так висипало на лиці і на підборідді ніби не прищі і не алергія ,щось дивне.Купила клінік тонік для проблемної шкіри з акне , не дуже допомагає, в мене навіть в підлітковому віці не було висипань ,оце перший раз в мої 36 таке , аналізи на гормони здавала півроку тому - все в нормі , я в іншій країні тому до лікаря попасти складно, ніколи не було проблем зі шкірою , перший раз таке.Лінія для проблемної шкіри від клінік ніби має хороші відгуки, особливо тонік,так як не допомагає задумалась може то щось більш проблемне ніж просто акне? Буду дуже вдячна за поради
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Спробуйте посидіти на дієті 2 тижні , без молочки, солодощів, смаженого копченого і тд
Я не їм молочки , цукру вже багато років , останній рік глютен також, нічого не мінялось по харчуванні в цей час.
Корсет_на_шурупах• 27 мая 2023
Автор, давайте ще фото. якісні.
на перший погляд, якщо локалізовані вздовж лініі росту волосся, може бути фоллікуліт, десь ослабився імунітет і цибулинки запалилися від власної умовно патогенної флори, можливо стафілококків.
якщо Ваші прищі схожі на моє фото, то це він.
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Автор, давайте ще фото. якісні.
Не схоже , то взагалі на прищі не схоже, раніше були темніші зараз якби посвітліли , можливо власне від тоніку цього
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Щось з харчуванням, або кліщ
Не підкажете які аналізи на того кліща ?Це ж не лайм, інші ,підшкірні кліщі ви маєте на увазі?
Корсет_на_шурупах• 27 мая 2023
Автор, на вулиці літо. у Ваших краях теж температура висока, мабуть ;)
скажіть, а висипка на місці, куди Ви телефон прикладаєте? не симетрична?
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
З лівої сторони лиця , з правої менше , на скронях і щелепі , підборіддя,щоки чисті абсолютно ( фото обрізане).
Я в Польщі, температура невисока , в курточках сьогодні ходили.
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
У меня так на подбородке. Думаю сладкого переела
Місяць часу вже тримається і не сходить 😓
Корсет_на_шурупах• 27 мая 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
може маєте можливість купити октенісепт?
поки шукаєте причину ним можна протирати кілька разів на день, це антисептик без спирту
В рот не ложи• 27 мая 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
А что с питанием у вас ? У меня тоже долго не проходит если появляется
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Дівулічки, дорогенькі , рятуйте , що це так раптово могло обсипати ні з того ні з сього?Які можуть бути причини?Гормонального нічого не приймала , харчування ніби ок, зі шкірою ніколи проблем не було і тут така напасть , і вже місяць не проходить :(
Корсет_на_шурупах• 27 мая 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
ага, ясно.
тобто висипки більше де телефон тулите.
Автор, а ці Ваші не прищі не болять?
тобто висипки більше де телефон тулите.
Автор, а ці Ваші не прищі не болять?
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Та норм, нічого не мінялось, готую сама ,тобто магазинні півфабрикати виключені щоб на них думати.Тіста я не їм , так як впринципі глютен не їм,цукор взагалі забула як виглядає , в основному тушене або запечене все ,нічого гострого .
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
ага, ясно.
тобто висипки більше де телефон тулите.
Автор, а ці Ваші не прищі не болять?
тобто висипки більше де телефон тулите.
Автор, а ці Ваші не прищі не болять?
Висипка тільки в тому місці , біля вуха і вище на скронях, і підборіддя, все.Нічого не болить , не свербить і не турбує.
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я взагалі маю мазь мупірокс , вона антибактеріальна , але незнаю чи таке можна ?Вона ніби на стафілокок діє, і на інші бактерії
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Соскою беруть,там треба3 дні не вмиватися, той ще випробування
Омайгад, я в Польщі, я тут таке і не проверну мабуть 🙈
Корсет_на_шурупах• 27 мая 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
а зайти до приватної лабораторії на соскоб не можна?
тоді я би мазалась мупіроксом три дні, якщо результат є, то ще 7. якщо нема-шукать далі причини.
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Автор, сдайте ещё анализы на паразитов, гельминтов.
Думаєте могла б їх в квітні десь прихватити ? 🤔 Ніби ще свіжих овочів ,фруктів не було, але перевірюсь на всяк випадок , дякую!
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Хз, погуглю чи є такий зішкріб з лиця приватно.
Я теж так подумала , ризикну з тим мупіроксом , все ж він антибіотиктеріальний, надіюсь гірше не буде 🙈
Корсет_на_шурупах• 27 мая 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
якщо почнете аб, то аналізи будуть нінформативні.
тож спочатку лабораторія, потім мазь.
я взагалі дуже дивуюсь з европейської медицини. ладно вже соціальна/державна, але страхова?! невже на фоні важкодоступності безкоштовних спеціалістів не процвітає бізнес приватних лікарень, де будь який каприз за ваші гроші :)
тож спочатку лабораторія, потім мазь.
Трейдер кріпти
• 27 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
тож спочатку лабораторія, потім мазь.
Приватні є звичайно, але треба знати до кого йти,тобто до хорошого що не просто призначить якусь гормональну мазь а буде розбиратись з причинами. По мед страхівці черга на кілька місяців точно
Корсет_на_шурупах• 28 мая 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
бажаю успішно сходити в лабораторію. нехай усе проясниться!
на батьківщині зішкріб зазвичай здають разом з аналізом на чутливість до аб. це трошечки здорожчує послугу. але значно спрощує лікування.
Трейдер кріпти
• 28 мая 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так,антибіограм то важливо , дякую, сонце 😘