Железобетон• 28 мая 2023

Ліга Сміху

Дивитесь ви цю передачу ?!
Мені не подобався в ролі ведучого Потап,
В цій програмі він виявися слабким та зайвим. Краще б кнопки тиснув.
І єфросініна теж трохи переігрує з тим що вона своя в доску.
Краще б Полякова сиділа.
А взагалі
От яка команда реально класна щоб подивитись у ютубі.
Деякий гумор прикольний є у Косміческіх войн. Але шось вони або мало зіграли або немає їх в записі.
Кого б ще глянути на ніч , щоб з хорошим настроєм заснути.
БезникаяЯ• 28 мая 2023
Нет. Никогда

Все і одразу• 28 мая 2023
о. как же меня там бесил прибацанный, субтильный блондин! не помню как зовут. разговаривал, как аутист. и люди сидят, смеются. раз сходили на концерт и пожалели. команды пошлят, матерятся, шутки про секс, а в зале полно детей.
зачем туда детей берут?
автор Железобетон • 28 мая 2023
Ответ дляВсе і одразу
зачем туда детей берут?
Марк призрачный гонщик?
автор Железобетон • 28 мая 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Нет. Никогда
Прикольно) 😁
Все і одразу• 28 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
Марк призрачный гонщик?
Марк, да. это антисмех какой-то. не понимаю такой юмор.
Суцільна зрада• 28 мая 2023
Ответ дляВсе і одразу
Особенно неприятно, что его почему-то судьи хвалили.
Коплю на груди• 28 мая 2023
Ніколи не дивилася по телебаченню. Сходила до війни в Україну на те шоу, не сподобалося, так і не дивлюся. Але до слова, я майже ніколи й інших шоу не дивлюся
Лупаю цю скелю• 28 мая 2023
Раз посмотрела до войны, примерно уровень кривого зеркала. Поэтому не смотрю такое.
Пацака-задирака• 28 мая 2023
Цілеспрямовано Не дивилась і не дивлюсь. Не зайшло. Мальком бачила трохи. Теж не розумію Марка.

Все і одразу• 28 мая 2023
Ответ дляКоплю на груди
сначала было смешно, самобытно, отличалось от приевшегося и скатившегося КВНа. мы потому и пошли на концерт. но не повезло и попали на того аутиста.
автор Железобетон • 28 мая 2023
Ответ дляВсе і одразу
Кстати Да.
Але є гріх. Я передивилася з КВН усю картункову.
Пацака-задирака• 28 мая 2023
Може мене зараз засміють, але кращих гумористичних шоу ніж із Зеленським я не бачила. Жіночий квартал, теж ну таке.. на трійочку.
Все і одразу• 28 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
Кстати Да.
Картункова местами смешная, но одинаковая. постоянно эти шутки про чмырение команды и как её боготворит какой-то восточный красавец.
Коплю на груди• 28 мая 2023
Ответ дляВсе і одразу
Так, тепер точно треба йти в Гугл шукати того аутіста))
Все і одразу• 28 мая 2023
Ответ дляПацака-задирака
я не любила Квартал никогда. особенно подбешивала их Леночка.
когда-то встречали Новый год у друзей под телевизор, а там Квартал... потом домой с мужем ехали и дружно решали, что больше с ними дружить не будем.
Бесбардак• 28 мая 2023
Ответ дляПацака-задирака
WSJ видало статтю, яка стала оглушливою для багатьох. В центрі уваги історія групи мобілізованих із 93-ї мехбригади – їх набирали з безробітних у Харківській області. За 36 годин бойових дій із групи в 16 осіб загинули або були взяті в полон 11. Всі вони, м’яко кажучи, були не сильно підготовлені.
Це дуже неприємна історія, яка:
А) розбиває історію про «успішний комунікаційний кейс фортеці Бахмут».
Б) показує, що сміючись над мобіками із РФ — варто пам’ятати про власну армію, пошиту із клаптиків совка і модернізму.
В) це цілком доповнює реальну картину від командира десантного батальйону, підполковника Купола. 17 березня в інтер’ю WP від досить емоційно розповів про епізод, коли йому довелося йти у бій з новобранцями, які ніколи не кидали гранати, але без вагань залишали свої позиції під обстрілом, і яким бракувало впевненості у поводженні з вогнепальною зброєю. Мова там була про Соледар, коли деякі військові підрозділи просто залишили свої позиції, кинувши батальйон ’Купола’ в оточенні, і дозволили р&с@янам захопити місто.
Уже зараз гостро росте запит на справедливість. Кожен день приносить все більше питань. І очевидно, що треба визнавати свої помилки і робити висновки. Інакше буде пізно.
Отаке шоу
Коплю на груди• 28 мая 2023
Ответ дляВсе і одразу
Подивилася в Гугл, не знаю його
Пацака-задирака• 28 мая 2023
Ответ дляБесбардак
Це дуже неприємна історія, яка:
Отаке шоу
До мого коментаря це немає ніякого відношення. Війна розділила життя на до і після. Я згадую що було до
Пополняю_Карму• 28 мая 2023
30+ уматні

Ленне-Рейма• 28 мая 2023
Мне Загорецька нравится и те команды, которые с Бокланом выступают, особенно номер про пчел. А ещё с Ласточкиным некоторые номера.
автор Железобетон • 28 мая 2023
Ответ дляБесбардак
Це дуже неприємна історія, яка:
Отаке шоу
Це все сумно… дуже навіть. Тому трохи відволікаємось на різні. Теми.
Хто про суницю , хто про костюм на випускний сину, хтось хвилюється про сина який не може на себе відзеркалює дивитись.
Хтось за іншими порадами. …
Меня много• 28 мая 2023
Нет, никогда не смотрю.
Видела несколько выпусков ещё когда Зеленский был ведущим.
Без понятия, кто сейчас ведущий, кто тренеры.
автор Железобетон • 28 мая 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Наверное это нужно было чтоб заполнить программу. Он то и долго не пробыл.
Задержались те что сейчас. А он как пришел так и ушел. Никто о нем. Не вспомнит.
Сіґеле-міґеле• 28 мая 2023
Смотрела пару раз еще, когда Зеля был ведущим. Сейчас не смотрю ничего вообще.
АБВГДэшница• 28 мая 2023
Мне прикольная команда тридцать плюс, смотрю их, прям мне ржака, но я уже 40+
🤭
АБВГДэшница• 28 мая 2023
Ефросинина и Потап тоже бесят меня
tarveldy• 28 мая 2023
Загорецька - топ!
Путающаяся• 28 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
Марк призрачный гонщик?
Перші сезони були чудові.
Марк
Ветерани
Мініпанки
Любимий город
Заїньки
Крупа
Отдихаем вместе