траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
FluffuRana• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Слууухаййте, а ото, шо України як держави не існує, а є лише комерційна організація , це ж теж правда, да?
Ответ дляtasha19041
Це добре, що з 2014 не оголосили стан війни. Ви уявляєте, що з економікою стало б за 9 років, якби ціни не підіймали? Її б вже не було, тієї економіки. А якби люди ці роки за комуналку не платили? Ви б давно вже і без води і без світла сиділи. Нема в держави стільки золотовалютних запасів, щоб це за свій рахунок вивозити.
Я не проти послухати різні версії і навіть теорії змов, але ваш допис про ’навчання’ перекреслив будь-який інтерес.
Удалено администрацией...
Счастливый магазинчик• 28 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
Моим уже 13 и 14 лет , бывает что летают по витрине , а сегодня тихо .
14 лет, класс 🙌