Helgushk@• 28 мая 2023

Хвилювалочка 28.05

траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую

Киевчата - сегодня спим по команде.

Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Карина_я• 28 мая 2023
Ответ дляТатьяна89
Нас с детьми полгода не было в столице, может, и пропустили что.
Муж спит, ему вообще пофиг.
Мій теж завжди спить 🤷 він навіть не чує.

ladad19• 28 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Да(((
Я рядом,б-щ, мне Новый год и вот четверг пару недель назад гораздо громче было
Ирина-bbd0• 28 мая 2023
Дівчата пам´ятайте.ви сильніші ніж вам здаеться!!!!
Тримайтеся !!!! ❤
Businka_05• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про правовий режим воєнного стану
Вот вам ссылка: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#Text
И скрин прикреплю для разнообразия
ЛЮБА• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Не кади
Ну шо ? Що вони Достанут? Людей? Щоб що? Вон пишут лукаш после встречи с Путиным в больнице
Та воно же дурковатое , чего от них ждать и понять их действие же нельзя , нормальным людям …
Та да чипсена готовится …
kanni• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
А вы читали это решение сами? Вы хоть понимаете, что там написано? Переведу с юридического на человеческий: там написано, что иск должен был подать областной территориальный центр, а не городской, поскольку городской ТЦК является структурным подразделением областного. Все. Речь исключительно о праве на обращение в суд, а не о полномочиях ТЦК в сфере мобилизации. Больше никакого глубинного смысла это решение не несет.

А права городских и районных ТЦК осуществлять воинский учет у нас четко прописаны:
в ст. 1 Закона про військовий обов‘язок та військову службу: «7. Виконання військового обов’язку громадянами України забезпечують державні органи, органи місцевого самоврядування, утворені відповідно до законів України військові формування, підприємства, установи та організації незалежно від підпорядкування і форм власності в межах їх повноважень, передбачених законом, та РАЙОННІ (об’єднані районні), МІСЬКІ (районні у містах, об’єднані міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі - територіальні центри комплектування та соціальної підтримки).
…10. Громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України чи проходять службу у військовому резерві, зобов’язані:
прибувати за викликом районного (об’єднаного районного), міського (районного у місті, об’єднаного міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі - відповідні районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки), Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України, відповідного підрозділу Служби зовнішньої розвідки України для оформлення військово-облікових документів (посвідчень про приписку до призовних дільниць, військових квитків, тимчасових посвідчень військовозобов’язаних), приписки, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов’язаних та резервістів;»
И далее еще много по тексту.

И есть еще Положение о ТЦК, принятое во исполнение вышеуказанного закона, где четко прописаны полномочия ТЦК различных уровней.

Так что вам стоит перестать читать бульварные газеты и слушать бульварщину. Пора начинать читать законодательство.
LudaSHS• 28 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Мої нервові клітини давно окремим життям живуть. Їм не поясниш. Якщо збиття над містом, то з приємного лише збиття
Якби ото кг взрывчатки Впало на дім, то халепа.
А якщо вже 30 дронів на столицю, то наслідки без пво огого( були б
Зараз проходить тест на дрони, як на новий рік
Вітають с днем Києва.
Щоб ми усикалися і просили договір

Анастасия К.• 28 мая 2023
Ответ дляViki_333
Я не пойму почему взрыва нет?
Да, слышны как раскаты только
Businka_05• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Ваши предложения?
kanni• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Вы даже не удосужились вчитаться в решение. Или просто не поняли его. 🙈
Heksa• 28 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Теж Свят. Але мені здається було і гірше.
Згодна, що зараз не так сильно.
Кузякин• 28 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Это ж Танюха Дикая
LudaSHS• 28 мая 2023
Ответ дляТатьяна89
Не знаю, у кого как.
Святош - сегодня самая страшная ночь с начала войны
Да ну . Нг 2 ночи подряд
Это насамс и гепардов не было
Ну и полчаса работы Патриота по кинжалам, тоже весь Голосиев тряслось
Strelka_007• 28 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Я не знаю про який єпізод цього місчця ви пишите маю варсію гепард
В нас сьогодні в парку Відрадний була невелика експозиція. Ото що стріляє чергами як гучний автомат на прикріпленому фото. Це кулемет адаптований для роботи по повітряним цілям. Просто і надійне рішення, один з різновидів захисту Києва.
Businka_05• 28 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
Слишком расплывчато. И здесь такое :Договаривающиеся державы признают, что военные действия между
ними не должны начинаться без предварительного и недвусмысленного
предупреждения, которое будет иметь или форму мотивированного
объявления войны, или форму ультиматума с условным объявлением войны. Этого не было
Больше нигде нет определения. По крайней мере в наших законах.
Татьяна-bfd8• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Свидома, или спи
Татьяна89• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Да ну . Нг 2 ночи подряд
Это насамс и гепардов не было
Именно у нас на Борще не было так громко в те дни.
Сейчас прямо жесть
Труп нареченої• 28 мая 2023
як тепер зранку бігти марафон «під каштанами» , я як овоч
Kira2022• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Нет
То гул мощный у патриота, аж дом трясется
Патриот не потратят на дрон.
Это схоже на ирис, насамс такие
Если как салют бах бах бах и свет то Гепард
Очень даже тратят

Viki_333• 28 мая 2023
Ответ дляАнастасия К.
Да, слышны как раскаты только
Да,я их слышу.Ну лучше раскаты,а то когда бахает сильно у меня начинается паническая атака.
Molochay• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
В далике бах
Попала
Далик -это где?)
автор Helgushk@ • 28 мая 2023
Ответ дляHeksa
Згодна, що зараз не так сильно.
Сильніше було на нг та ніч кинжалів коли мимомнас крилаті летіли.
Ukraine my home• 28 мая 2023
Ответ дляТатьяна89
Сейчас прямо жесть
Да наш борщ лидер ,но на днях тоже
Businka_05• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Он автоматически прекращается с введением ВП.
english book• 28 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Да уж, уххх(( В мене від цього звуку сердце в п´ятки уходить
Це тому що ви не бачите що відбувається. Насправді нічого страшного. Збивають дроны зенітками, а якщо не виходить, то вже пускають ракету. Я бачу як вона летить з тим звуком. Чим ближче до будинку, тим голосніше. Через декілька секунд вибух-биття дрону.
Ракети економлять, бо недоцільно їх використовувати на такі дешеві цілі як дрон. Але якщо зенітчики не збили, то все таки доводиться ракетою.
Ось полетіла щойно.
LudaSHS• 28 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Люда, у вас аккаунт украли сегодня? Откуда вдруг столько ошибок полезло, никогда же не было
Ага
Сонна чи що
І зла
Коли зла, то тицяю, як попало
Пуск уххх пво
Триндець!
Viki_333• 28 мая 2023
Еще минус
FluffuRana• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну якщо так
Как белый шум чи що?
Це як з котом лазерною указкою гратися. Ти йому світиш (пишеш), а він так кумедно ловить ту цяточку (відповідає якусь чергову нісенітницю)
милана1• 28 мая 2023
Ого херякнуло
автор Helgushk@ • 28 мая 2023
Знову мимо