В А банку?
Тобто відправити собі переказ WU закинути його на $ і тоді відпоавити на гривневу?
Якщо щось потрібно швидко, а укр пей пал я не можу відкрити, блокує
MarinkaRam• 28 мая 2023
Нехочу отдельно тему открывать, вестерн юнион что бы получить в пункте выдачи, что нужно какие документы? Айди карта или и прописка к ней лист? Потеряла этот листик..
Ответ дляMarinkaRam
Тільки паспорт
Ответ дляprincess of wonderland
Можете бросить гривну на гривневую карту
Геніально
Ответ дляyulli-1
У мене в іншому банку це робиться через операцію обмін валюти. Подивіться, може є щось схоже в додатку банку
Дякую, вже розібралась