Крапипопка• 28 мая 2023
Випускний, 4 клас, тема львівські батяри, ретро
Може в когось щось схоже було по тематиці, накидайте приклади образів, бо не знаю як одягнути сина. Дуже прошу , фантазія в мене не працює
Мудробаба• 28 мая 2023
В нас випускний був принцеси, принци і хто що хоче. Я б під таку тему взагалі розгубилась.. То батьки таке нафантазували чи це забаганка вашої виховательки?
Да_Я_ТакаЯ_• 28 мая 2023
Ответ дляBilenkova
мені приходить лише на ум по аналогії з одягом з Карпат: бриль з жилеткою, а гугл видав червоний галстук і козирьки
Друге фото трошки ближче до образу)))
Б´ю байдики• 28 мая 2023
Ответ дляКрапипопка
Кароче маю роботу і шопінг
Яка то школа, #? Цікаво.Успіхів, в нас в садочку та тема була, треба фото пошукати:)