А я з косою• 28 мая 2023
Самотність. Чи нормально це? Сповідь інтроверта.
От ніколи не думала, що так буде, але так є.
Наразі мені 39 років, я струнка красива жінка власним стабільним доходом та моя родина із однієї особи та 2 котів)
Почалося з того, що батьки вмерли - батько 15 ровів назад, мати - 11.
На той час була заміжня.
Планували дитину - не вийшло: завмерла, позаматова, завмерла...
Лікарі розводили руками і зкидали на аналізи чоловіка, хоча ’і з такими вагітнюють і народжують здорових дітей’.
15 років шлюбу.
Стосунки почали псуватися, чоловік - періодично пити по кілька днів.
Закрилася. Стала розважатися сама: відвідувати кав´ярні, театри, кіно, гуляти на самоті... Не хотіла його бачити, інколи. Та інші теж були не потрібні. Секс майже зник, бо спочатку мені огидно на нього дивитись та йому погано після пиятики, потім в мене немає бажання, а щойно відійшла десь за місяць і наче не проти, то він знов набухався (
Єдине, що хоч трохи цікавило та рятувало - подорожі, море.
Минулого року вибухнуло, як раз в разгар подій у Києві, він знов напився. Під будинком стояла автівка з повним баком, але раптом що, то я б навіть не змогла втекти, бо не вожу.
Було лячно. Хотілось вбити його. І я сказала: ’крапка, так я більш не хочу’.
Щойно він протверезів, сказала, що не хочу його бачити та розлучаюсь.
Він з´їхав на зйом, я кілька тижнів драїла хату та відходила.
Зустрілись, поговорили, вирішили питання як будемо ділити нажите.
Офіційно розлучились через РАГС.
Він мобілізувався до ЗСУ.
Намагалась знайомитись з чоловіками, але відчуваю порожнечу.
Завела дивне спілкування із раптовим знайомим. Він теж ЗСУ зараз, тому не бачимось, майже, але щодня спілкування вже рік, постійно на зв´язку. Доходить до того, що ’разом’ п´ємо каву чи чай, новий рік зустріли ’разом’. Жодних планів на майбутнє.
Самотність, порожнеча.
Я в роботі, працюю в більшості за компом вдома, та висну в інтернеті. Наче, чогось чекаю.
Намагатись знайомитися перестала, бо відчуваю, що то без душі з мого боку, зустрічатись ні з ким не хочу.
Пройшло вже більше року такого стану.
Самотність не лякає.
Розумію, що не дуже і хочу надалі сім´ю.
Але хробачок гризе, що щось якось не так, як має бути...
На той час була заміжня.
15 років шлюбу.
Офіційно розлучились через РАГС.
Він мобілізувався до ЗСУ.
Самотність, порожнеча.
Пройшло вже більше року такого стану.
Самотність не лякає.
Така бойова Я• 28 мая 2023
Автор, завжди треба саиостійно стати щасливою,п вже тільки потім шукати собі пару. Зараз ви спустошені, і не треба себе милувати. Проживать свій біль, наповніть себе цікавістю до життя,а там подивитеся які бажання к вас з´являться
А я з косою
• 28 мая 2023
Ответ дляШанельКуКу
С чего вы решили, что вы интроверт?
Ну я все життя така.
Спілкування не дуже люблю.
Закрита.
Зателефонувати комусь для мене проблема, треба налаштовуватися.
Не знаю, як би жила, якщо б не винайшли інтернет та месенджери.
Спілкування не дуже люблю.
Закрита.
Ваша прЭлесть• 28 мая 2023
Я интроверт и у меня отношений не было никогда, даже не знаю, как это. Вообще выхожу на улицу и чувствую себя дискомфортно. Не то что море, театры - мне в автобусе дурно от людей вокруг. Бегом в магазин или по делам - и домой в норку. Раньше были друзья, друзья онлайн, но пришла война и вдруг оказалось, что не все так однозначно. Вот так уже больше года я осталась одна, хорошо, что хоть на советчице можно иногда поговорить.
А я з косою
• 28 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Спарава в тому, що мені здається, (пошіпки) що я і так щаслива.
І ці дивні стосунки з кавою в месенджері чудово замінюють реальність, що мені взагалі ок. І гості були, і в хаті чисто ))
Ваша прЭлесть• 28 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Ну я все життя така.
Спілкування не дуже люблю.
Закрита.
Спілкування не дуже люблю.
Закрита.
Ой, звонки - то жесть. Я себя пыталась вылечить - пошла работать среди людей, каждый день кучу звонков делала, превозмогая всё. 6 лет так продержалась, потом сбежала. Нееее, не вылечилась.
А я з косою
• 28 мая 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Я якось навчилась так бути в натовпі і сама, не звертати уваги на інших.
На морі я плаваю з маскою та ластами довго, далеко, разом з чоловіком раніше.
Стосунки були до заміжжя одні на 7 років ще зі школи, і пару мимольотних, навіть, в одного жонатика була колись закохалась (яка дурня!)
Така бойова Я• 28 мая 2023
Ответ дляА я з косою
І це чудово. Користуйтеся вашим спокоєм і волею. І менше замислюйтеся над тим,чого від вас чекають оточуючі
Пи Пи Пилюля• 28 мая 2023
Я вот не пойму пьющих мужей) Когда у тебя есть девушка, семья - зачем пить? Вот я пью, но я одинок, у меня никогда никого не будет. Если бы была девушка, жена я бы не пил. Я топлю одиночество в алкоголе
Така бойова Я• 28 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А якщо була б дівчина,Пили б від несправдженних очікувань.
Алкоголіки завжди вміють знайти мотивацію
А я з косою
• 28 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Справа в тому, що той самий хробачок гризе.
Здається, що життя дарма проходить.
Мабуть, криза середнього віку чи що.
Інколи, думаю, що я була б щаслива з тим, що в переписці із кавою )
А потім - що він ненормальний якійсь і, взагалі, нащо мені стосунки в реальності - це затратно ресурно, емоційно.
Здається, що життя дарма проходить.
Мабуть, криза середнього віку чи що.
Пи Пи Пилюля• 28 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Нет, я не люблю пить... но когда ты один, теряешь ориентиры, каждую пятницу я пью, иногда сильно, чаще в одного. Да я алкаголик, походу, но... мне не жаль, что в этом такого? Я работаю, получил образование, могу делать что хочу. От меня никто не зависит, если окочуруюсь - никому хуже не станет. Нет детей, жены, которую я оставлю на призволящее, я один. Че мне терять?
LenOK-06ab• 28 мая 2023
Я п‘ять років була сама(без чоловіка,розлучилися.Але маю сина).І так мені було прекрасно.Я вирішила для себе,що більше жодних чоловіків.А через п‘ять років зустріла свого другого чоловіка,хоча зарікалася,що ні ні.Всьому свій час.Відпустіть все
А я з косою
• 28 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Можна знайти інтереси якісь для себе.
Робити те, що приємно.
Що приємного у пияцтві? Тим більше, на одинці. Зміна сприйняття, втрата контролю, аромат з рота, головний біль та заторможення назавтра, якщо перебір, то ще й нудота або
Робити те, що приємно.
Пи Пи Пилюля• 28 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Здається, що життя дарма проходить.
Мабуть, криза середнього віку чи що.
Здається, що життя дарма проходить.
Мабуть, криза середнього віку чи що.
Ни копейки не вкладывайте в отношения. Я считаю, что это должен делать мужчина, но когда будет семья, будете решать как распределять финансы) могут появится разные экземпляры, которым нужны не вы, а ваши деньги, квартира, и тд.
А я з косою
• 28 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
До чого тут копійки
Я не про гроші.
Маю на увазі затратно, що треба себе завжди тримати у формі, приділяти час та витрачати емоції на стосунки. Енергетично затратно.
Щодо сумістного проживання на моїй території: ні, ні, і ще раз ні. Можу ходити в гості до нього з ночівлею, інколи, якщо захочу)
PORKA• 28 мая 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Я взгалі не знаю хто придумав ці поради виходити з зони комфорту і заговорити до незнайомих людей на вулиці чи обирати роботу, де багато спілкування.
Це те ж саме, що з флегматика намагатися зробити холерика. Не реально, можна тільки флегматика з неврозом отримати.
Я інтроверт і чомусь майже завжди робота із спілкуванням пов´язана - диспетчер, менеджер з продаж, оператор колл центру. Це щоранку налаштовуватися на зміну і переживати страх першого дзвінка і щовечора почуватися вичавленим лимоном. При цьому з клієнтами спілкуюся нормально, впевнено, навіть якщо конфліктують чи посилають, то сприймаю це з поблажливою усмішкою. Тобто я клієнтів не боюся і навіть намагаюся сприймати з позитивом, наростила броню і стресостійкість, в роботі стала балакучим папугаєм, але не перестала бути інтровертом. Так і живу поза зоною комфорту.
Пи Пи Пилюля• 28 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Можна знайти інтереси якісь для себе.
Робити те, що приємно.
Ну и что? Я в понедельник уже чувствую хорошо себя
А я з косою
• 28 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Тобто, мета - тупо вбити час на вихідних, бо нічим зайнятись?
Пи Пи Пилюля• 28 мая 2023
Ответ дляА я з косою
До чого тут копійки
Я не про гроші.
У меня вообще никогда не было отношений, даже самых ’безобидных’ мне 25, живу как-то.. Правда иногда, вижу парочки, и завидую им.. Теперь уже с детьми, мои сверстники многие. Хотелось бы нормальной жизни, но такова судьба
А я з косою
• 28 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Для чоловіка 25, що для дівчини 15 )
То все молодість.
Пи Пи Пилюля• 28 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Нет, залить боль
Пи Пи Пилюля• 28 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Для чоловіка 25, що для дівчини 15 )
То все молодість.
Женщины, как правило, живут дольше, так что могу не согласиться. И что будет если я буду встречатся с 15-летней) да и вообще после 20 меня привлекают женщины постарше. После 30)
Сіґеле-міґеле• 28 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Такий хлопчик))) 25 років! Все найкраще попереду! В чому твої печалі, нащо пити? Познайомся з дівчинкою і гуляй, поки молодий!
Пи Пи Пилюля• 28 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Переоцениваете мои возможности)
Сіґеле-міґеле• 28 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Переоцениваете мои возможности)
Твої можливості обмежені здоров´ям?
Пи Пи Пилюля• 28 мая 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Твої можливості обмежені здоров´ям?
Так) що є, то є)
Червона рута• 28 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Делай пользу обществу, уважай Всевышнего
Джем Шакіри• 28 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Потому что алкаши всегда пьют, потому что они алкаши и лепят отмазки условий.
Янка-угомонись• 28 мая 2023
Ответ дляА я з косою
О, як знайомо. Така ж сама.