От хочу спитати в дівчат: які у вас вимоги, щоб стати коханкою, без перспективи стати дружиною?
тільки реально, без пальців вєєром)
Лика-прилипка• 28 мая 2023
Ответ дляішо
я сьогодні зустрів одну тьотю, в неї були такі самі жарти
Ну вот видите,два одинаковых мнения,задумайтесь)))я кста не шутила
Маю декілька думок• 28 мая 2023
Ответ дляішо
в мене все в порядку, я нікого не шукаю
До чого тоді ця тема?
Швидкоруч• 28 мая 2023
Чтобы секс был хороший и чтобы любовник больше ни на что не претендовал (семья, дети, совместное проживание). Это условия. А требования : не старый, хорошо выглядит, подтянутый, интересный собеседник, с хорошим чувством юмора, не нищеброд (не нуждается в содержании).
Ответ дляЛика-прилипка
про що задуматись, про стиль жартів? я ту тьотю раніше ніколи не бачив і не побачу, вона просто втрутилась в розмову сторонніх людей, яка її ніяк не стосувалась. ви така сама, я правильно зрозумів?
Лика-прилипка• 28 мая 2023
Ответ дляішо
))))не бойтесь,я на такого ’прынца’как вы не претендую,я не достойна вас
Маю декілька думок• 28 мая 2023
Ответ дляішо
назвіть вашу ціну)
Яку ціну?
Я не проститутка взагалі-то.
Лика-прилипка• 28 мая 2023
Ответ дляішо
я навіть не сумнівався в цьому
Но насмешили,пасибки и на этом)))в чем то есть и прикол в чудных людях))))
А що таке?• 28 мая 2023
Ответ дляішо
хто сказав, що я когось шукаю, я питаю про умови, за яких жінка буде згодна стати коханкою?
Ну так у своей спросите.
А що таке?• 28 мая 2023
Ответ дляішо
в мене все в порядку, я нікого не шукаю
У кого все в порядке, тот тут не шарится.
очки_ннадо• 28 мая 2023
Прості дуже вимоги: приємний зовнішній вигляд і культурний рівень у чоловіка, співпадіння в сексі, дозвілля він повністю організовує і урізноманітнює, квіти, подарунки, гроші в межах розумного. Зустрічі обговорюються за декілька днів, без авралів і ´бігом біжи, бо таке диво - в мене встав´.
Залізний занавіс• 28 мая 2023
А ви спочатку опишіть по пунктам ваші очікування і ваші вихідні данні (вік, вага, тип зовнішності, рівень здоров´´я, лібідо своє, запросікі в постєлі які будуть і т п) .Бо якщо ви 30 річний мачо з п´ять разів у день то одне , а якщо заможній але 60 річний підтоптаний чоловік якому для профілактики простати то роботи набагато більше і вона зовсім інша .)))чи я не так зрозуміла ’вимоги’?
А що таке?• 28 мая 2023
Ответ дляішо
а які у вас проблеми?
У меня всё в порядке, я на своем форуме, а вам помощь психиатра нужна.
Ответ дляЗалізний занавіс
немає ніяких вимог, це просто питання дівчатам, на що вони згодні)))
А що таке?• 28 мая 2023
Ответ дляішо
ну, якщо псишіатр красива і розбещена, то я подумаю над вашою пропозицією)
Дедуля, иди уже спать.