И_В_офигительных_штанах• 28 мая 2023
Подруги у 30+
Дівчата, чи багато у вас подруг після 30-ти?
Як часто спілкуєтесь? Чи сповіщаєте про новини у загальних чатах?
Якось я залишилась майже одна, спілкуюсь в основному з сестрою. Стала задаватись питанням, чи то у всіх так, чи я одна...
Інколи сумно, але зістикувати час не так то і просто з кимось, та і вислуховувати чиїсь проблеми хочеться все менше.
Як у вас?
Бибер-анонимер• 28 мая 2023
Так само. Спілкуюсь з сестрою, з нею обговорюю багато чого. Більшість подруг якось тихенько злились. Де з ким війна розвела, думаю, вже назавжди.
И_В_офигительных_штанах
• 28 мая 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А у вас есть время на подруг?
Вцілому так, але часто не хочеться.
И_В_офигительных_штанах
• 28 мая 2023
Ответ дляБибер-анонимер
А з ким на прогулянки ходите? І чи страждаєте від відсутності подруг? Просто цікаво як у інших
МЕСТО_Встречи• 28 мая 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вцілому так, але часто не хочеться.
Ну не знаю.
При наличии времени - найти на кого его потратить - не проблема...
Бибер-анонимер• 28 мая 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Для мене це нестерпно. Я люблю спілкування. Але що зробиш?! Нових людей зараз важко знайти, старі відпали. Гуляю сама або з чоловіком. Якби були подруги поряд, то прогулянок було б більше.
Ванна Тазиковна• 28 мая 2023
Мне 40+ никого абсолютно сама, только знакомые и пару приятельниц выйти в кафе. Были подруги по молодости но пути разошлись и жизненные интересы. Мне надоело слушать мамские разговоры и что про меня вспоминают если, что то надо. Если же я не выхожу первая на контакт наезды из серии у них семья и дети. Он. Бедные труженицы, а мне не понять. К нас с мужем нет детей. Как начались у пеня проблемы со здоровьем, то вся дружба стала сходить на нет, а сей час и с мужем проблемы, так вообще все дистанцируются. Не пойму чего помощи никогда не просила, проблемами не грузила, всегда помогала и морально и материально. Может боятся, что я свободная и красивая их расчудесных мужей поувожу. Хотя повода не давала, всю жизнь с одним мужем (завидовали нашим отношениям об этом точно знаю) и не смотря на крах семьи по прежнему его люблю и никого не ищу да и не смогу. Тем более с теми их мужьями
И_В_офигительных_штанах
• 28 мая 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Розумію вас! Бажаю знайти в собі сили пережити непростий життєвий етап
Бронетапці• 28 мая 2023
Две подруги, общаемся постоянно, хоть и далеко друг от друга. Люблю и ценю их!
Ванна Тазиковна• 28 мая 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дякую, але мої шанси, на щасливе майбутнє ніякі. Просто треба дожити і все, максимально нікого не обтяжуючи і бажано не дожити до не мощі фізичної.
Сусановна• 28 мая 2023
Да у меня вообще никогда не было ни подруг, никого. Вечно одна , то в кинотеатр , то по магазинам. Вышла замуж , ничего не поменялось. Компаний нет, приятельницы, ну они мне не по кайфу, так сказать. Тоже выйти кофе не с кем попить. Да просто прогуляться, поболтать.
побольшомусекретику• 28 мая 2023
Подруг у меня нет и по сути никогда не было. Есть приятельницы, с которыми я время от времени общаюсь в соцсетях, но в реале мы не видимся
Olga-lyubimaya• 28 мая 2023
Немає подруг, немає на них часу, немає на них сил.
Моя мама, тато та чоловік з дитиною ось і все коло друзів.
В мене така робота, що я там язиком з людьми чухаю цілими днями.
Все буде Україна• 28 мая 2023
Також тривалий час вважала себе самодостатньою. Ті 1-2 подруги розчинились в часі і просторі з огляду на те, що на контакт першою виходила тільки я. А коли перестала бути ініціатором, то стало очевидно, що то такі собі подруги. Вийшла заміж і чоловік перекривав всі потреби в спілкуванні. Зараз, з початком війни наші стосунки погіршилися і я опинилась в вакуумі. Страждаю від відсутності спорідненої душі. Намагалась знайомитися з дівчатами щоб побудувати дружбу, та все йшло по тому ж сценарію, що і раніше. Ніби хочуть дружити, а на справді чи то не вміють чи то так хочуть
Угадайс• 28 мая 2023
Ответ дляСусановна
А муж вам нашо?
Админко• 28 мая 2023
Декілька є, але я зараз далеко. Думаю через якийсь час і з ними втрачу контакт. З нових знайомств тільки знайомі виходять, трішки десь поговорити на вулиці, а нових подруг завести не можу.