Приготуйте коридор, підвал, у кого що. І буде о морально готові....
´❗️На росії злетіли 4 борти ТУ-95мс та 2 борти ТУ-22м3
4 борти ТУ-95мс вже летять в напрямку потенційних пускових рубежів. "
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
23:50 Канал мониторинг:
Стратегічні ракетоносці розділилися на дві групи. Перша (4х Ту-95мс) у районі Волгограду, інша (5х Ту-95мс) десь позаду.
За інформацією у повітрі присутній щонайменше один танкер Іл-78, який вилетів з ае ’Хотілово’.
Неопізнані БпЛА на Дніпропетровщині. Скоріш за все ’Шахіди’.
А что єто еще за танкер ІЛ-78, кто в курсе?
самолет-заправщик
катерина12009• 28 мая 2023
Ответ дляOdetta Furs
гипнос и левана
Левана як раз не зайшла, про другий не чула, дуже дякую
Odetta Furs• 28 мая 2023
Ответ длякатерина12009
Так он и дешевле в 3 раза и без рецепта! Я иногда могу и 2 шт выпить
катерина12009• 28 мая 2023
Ответ дляOdetta Furs
Я готова вже зараз бігти за ним бо то не життя без сну
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
23:50 Канал мониторинг:
Заправлять эти корыта
Odetta Furs• 29 мая 2023
Ответ длякатерина12009
-) Все наладится!
Байрактарочка• 29 мая 2023
Корочє, пішла я спати, поки є така можливість.
Дівчата, хай все буде добре, віримо у ппо
lekon-lekon• 29 мая 2023
Ответ дляMarta
А как они могут закончиться, если они их постоянно изготавливают? И никакие санкции этому не мешают.
Тут треба знищувати місця виробництва
БрЮнЕтОчКа77777• 29 мая 2023
⚠️ ⚠️⚠️⚠️Повторний запуск групи БпЛА типу Shahed з аеродрому Сеща у Брянській області.
🚀Підписатися на ZN.UA ()