Реверанс• 21 ноября 2025

Побили ветерана Азова та його дружину

Між сусідами виник конфлікт через те, що ветеран «Азову» нібито надто гучно пересувався квартирою. Згодом через це сусіди побили ветерана та його дружину.
автор Реверанс • 21 ноября 2025
Переселенці з Запоріжжя ’подякували’інваліду-азовцю струсом мозку бо їм заважав стукіт палички.
Азовець змушений відкласти ампутацію ноги бо має тепер струс мозку.
16-річна потвора з батьками побили інваліда.Утрьох напали.
Міліція склала протоколи за хуліганство,як на нападників так і на самого ветерана.
Хроники эмпатии• 21 ноября 2025
А нічого, що його побили не через те що він ветеран? До чого тут це взагалі?
FuguRama• 21 ноября 2025
Очень жаль. Даже не потому что ветеран, а просто любой может напороться на придурка/ов. Никто не застрахован и управы никакой. Максимум присудят им штраф 5 тысяч.
космея• 21 ноября 2025
Ответ дляХроники эмпатии
А за що побили?
автор Реверанс • 21 ноября 2025
Ответ дляХроники эмпатии
Побили,бо з паличкою заважає.
Це не ветеран на Вашу думку?
Хроники эмпатии• 21 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Побили,бо з паличкою заважає.
Це не ветеран на Вашу думку?
До того, що якщо б заважав інший з паличкою все одно б побили. Ветеран азов тут для красного слова
автор Реверанс • 21 ноября 2025
Ответ дляFuguRama
Це прикро.
Сильний удар предметом по голові,малого придурка треба судити за замах на убивство.Це не хуліганство.
автор Реверанс • 21 ноября 2025
Ответ дляХроники эмпатии
Красне слово,що людина чекала черги на ампутацію і нелюди йому ще й голову побили?
FuguRama• 21 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Це прикро.
Недоказуемо, к сожалению.
космея• 21 ноября 2025
Ответ дляХроники эмпатии
Ветеран тут до того, що це причина чому людина з паличкою.
Анна_Бель• 21 ноября 2025
Ответ дляFuguRama
Цікаво подивитися на вас, якби ви жили під ним. Коли життя стає нестерпним через таких сусідів. У нас ветеран пив і ригав з вікон, а потім розірвав проотинкову мііну і пів будинка пішло разом з ним.
Charming• 21 ноября 2025
Ответ дляАнна_Бель
А це все тому, що вчорашніх водіїв, менеджерів кидають у м´ясорубку, в коли вони стають непридатними для штурмів - викидають як непотріб. Психологи працюють тільки з щойно мобілізованими і те, для галочки. Після пекла ці ветерани нафіг нікому не потрібні. От і маємо. А скільки ще їх буде. І цю проблему ігнорують повністю.
Millie• 21 ноября 2025
Ответ дляАнна_Бель
І тільки цивільні усі адекватні. Ви в чарівному царстві
kot_begemot_kot• 21 ноября 2025
Читаю эти межсоседские конфликты и думаю, ну как могла раздражать эта палочка? Если опустить все эти сценический наименования, то это просто человек без ноги.
Спасибо Всевышнему что я живу в частном доме. Но и наши соседи и строятся, и стучат, и дети кричат, и животные бегают.
Мои соседи могут просто так пройти через наш двор, потому что им в магазин ближе. Я могу просто так покормить их кота потому что он зашёл к нам во двор.
Teonaa• 21 ноября 2025
Ответ дляХроники эмпатии
Та просто це констатація факту. Те що він ветеран - це не для слівці, це - частина даної події. Подія така. Що значить «красне слівце»?
Поля Дяченко• 21 ноября 2025
Ответ дляАнна_Бель
А при чем ваш сосед к данной ситуации?
Mira29-c3c3• 21 ноября 2025
Ответ дляХроники эмпатии
Не для «красного слівця».
Це захисник.Герой.
Чому вас це так тригернуло ?
Prervana• 21 ноября 2025
Ну жене ветерана надо за метлой следить и не обзывать блядями матерей и жен своих соседей. А то и в жбан можно получить, что в принципе и произошло