Сорока-ворона• 28 мая 2023
Муж думает что я псих
Я постоянно начала на всех срываться , орать на мужа на маму , уже как собака хожу . А как тут по другому если с ребёнком 24/7 сидеть . На улице с ребёнком, дома с ребенком , без ребенка я уже и не помню где и когда была . Хочется в куда-то пойти одной иногда. Муж говорит я тебя уже боюсь ты агрессивная очень, может и убьешь меня. Иду на кухню они за мной идут , села кушать стоят смотрят , и постоянно ходят за мной , а где там мама . т.д ,даже сру с ребенком. У мужа более упрощённо день проходит , то он курит 300 раз то в туалете сидит без ребенка естественно . То за компом . Играет с ребенком дома и на улицу ходит иногда. Меня понять вообще не хочет . А как ты хотела это у всех так, это нормально . Скажите это нормально? Так должно быть ? Может муж и в правду прав , а я чокнутая ?
Мэри Попкинс• 28 мая 2023
Ответ дляРаботать надо
Тепер, будь ласка, прикріпіть мені скрін мого повідомлення, де я називаю втому та агресію післяпологовою депресією, якщо я вас настільки дістала.
У будь-якого стану та розладу є симптоми. Відчуття втоми, роздратування, коливання настрою- це одні з симптомів. Чи можна на їх базі поставити автору діагноз? Ні. Си можна стверджувати, що у автора цього стану немає? Також ні.
Але стигматизуючи жінок, що переживають різні стани після пологів, ви не допомагаєте. Ви не допомагаєте, бʼючи в барабани і волаючи «задовбали пхати післяпологову депресію всюди, від чого ти втомилася, не страждай дурнею, жінко!». Чи ви будете заперечувати, що тема материнства - це одна з найбільш слизьких тем взагалі з такою кількістю соціальних обмежень та настанов, що і не снилося. І багато хто, начитавшись оцих розумних сентенцій про «нефіг страдать» за допомогою просто не звертається вчасно. Бо нєфіг страдать, замість підтримки гімном в лице отримаєш, а ти ж мати і маєш тільки радіти, какати райдугою і щасливо приймати все. І на половину свого емоційного спектру можеш забити, бо щось воно якось невдобнєнько і неприйнятно.
В першому ж Вашому повідомленні ви як ’здрасьті’ починаєте тулити депресію!
В тому і справа, що стан після пологів буває різний, і це не обов´язково депресія. Яку ви, до речі, знову прирівнюєте до втоми. Я хоч слово писала про ’нефіг страждать’? Навпаки - всіх на фіг, і зайнятись своїм комфортом та знайти час тільки для себе. Не прикриваючись ’депресією’, а просто тому, чтобудь-яка людина має на це право.
Мэри Попкинс• 29 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Почему вы не допускаете,что не каждая психика справляется с тем что тебя задалбывают круглые сутки? Не все пофигисты по жизни
Депрессия не от задалбывания. Это биохимический сбой в результате родов.
ФсеСама• 29 мая 2023
вы чокнутая потому что срываетесь и орете.
Проблемы надо решать цивилизованно.
Если вы орете и все виноватыв том , что вы орете - вы не правы.
Ответственность за ваше поведение только на вас.
Проблемы надо решать цивилизованно.
Сорока-ворона
• 29 мая 2023
Ответ дляФсеСама
Проблемы надо решать цивилизованно.
У вас дети есть муж,?
Сорока-ворона
• 29 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Во всем. Чего орать и срыватся.
Вы мужик?
ФсеСама• 29 мая 2023
Ответ дляСорока-ворона
У вас дети есть муж,?
да, конечно, дети взрослые, и внуки уже есть.