Неначасі• 29 мая 2023
Виступ у дитини 8 років під "дорослу" пісню
Дочка займається фігурним катанням.
Тренерка має на меті ставити їй програму для виступу, сказала, щоб ми обрали треки.
У дитини улюблений мультик "Співай 2".
Вибрала звідти Billie Ellish "Bad Guy´
Чули її всі 100%
Але текст у пісні досить дорослий і має сексуальну тематику.
Як ви до того поставилися б?
Наполягати на том, шобл обрати більше шось прийнятне і дитяче, хоча б нейтральне, чи залишити ту, яку вибрала?
Дитина від пісні прямо у захваті. Якщо десь чує, то одразу пританцьовує
У дитини улюблений мультик "Співай 2".
Вибрала звідти Billie Ellish "Bad Guy´
Чули її всі 100%
Як ви до того поставилися б?
Неначасі
• 29 мая 2023
Дочці цей номер катати рік, тому дуже важливо, шоб пісня подобалася дитині
Неначасі
• 29 мая 2023
Ответ дляЛюблю пиво
катайтесь під ’мінус’
Не подумала, дякую за пораду, пошукаемо мінус
ніколи такого не було• 29 мая 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Мало хто перекладає пісні. Просто слухають.
Зараз діти набагато краще володіють англійською і розуміють зміст таких пісень, або хоча б окремих фраз
Просто Фіфа• 29 мая 2023
Ми в дитинстві під таке танцювали на виступах, стидно згадувати, як зараз перекладаєш 😄
Неначасі
• 29 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Ну під макарену і я танцювала, але хто там знав ту англійську в ті часи)))
Неначасі
• 29 мая 2023
Ответ дляЩебетушка
А як пісня з сексуальним підтекстом попала в мульт?
там багато таких пісень. всі дорослі, але мульт реально крутий
Щебетушка• 29 мая 2023
Ответ дляНеначасі
Я тільки першу частину дивилася. Просто стало цікаво, чому так.
Я би не звернула увагу на переклад, чесно.
Будьте так ласкаві• 29 мая 2023
Что за бред,дочка занимается 8 лех худ.гимнастикой и на слова никто никогда не обращает внимание.Слышала разные песни.Не держите дурь в голове
Неначасі
• 29 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
но в выступлении должен же быть концепт? разве нет?
Если 8 летний ребенок танцует под пенсю, где слова ’ Я могу соблазнить твоего отца, владей мною...’ то это несколько эммм.... социально неприемлемо?
Будьте так ласкаві• 29 мая 2023
Ответ дляНеначасі
Всмысле кто знал?я английскую учила только в школе и свободно говорю и понимаю до сегодняшнего времени.школу окончила в 2001
Неначасі
• 29 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вам треба про це створити тему)))
Помилуйте мадам• 29 мая 2023
Я б раділа що не під unholy sam smith)
Біллі айліш можна пережити, тим паче якщо дитині подобається.
Будьте так ласкаві• 29 мая 2023
Ответ дляНеначасі
Вам треба про це створити тему)))
У меня вообще нет потребностей создавать темы и советоваться с чужими людьми.У меня есть свое мнение и нету дури и лишних проблем в голове
Неначасі
• 29 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Сердечно вас с этим поздравляю! Продолжайте нас держать в курсе))
Будьте так ласкаві• 29 мая 2023
Ответ дляНеначасі
Вы про свои каждые «пуки» тоже нас информируйте.Очень интересно
Басноплетка• 29 мая 2023
Звичайно ні, мені теж цей трек подобається, донька займається Хг , ніколи б не дозволила під такий виступати . До того ж він вже давно не актуальний .
Басноплетка• 29 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ха-ха три рази ніхто не звертає уваги)))
Особливо мені «сподобався» нещодавно трек під «Я солдат» у малої дитини. Мало того ,що російська , так і для дитини, це ппц просто .
Неначасі
• 29 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
НЕ переставайте лайкати власні пости))
Дякуючи вам, я розумію, що таке неадекватні мамки і як не треба поводитися)
Ви прямо уособлення.
всі мої сумніви розвіяли.
Доросла жінка із ’жартами’ 5 класниці і позицією - пофігу на ту пісню - виглядає досить красномовно.
не хотелося б бути схожою на вас.
Ви прямо уособлення.
всі мої сумніви розвіяли.
не хотелося б бути схожою на вас.
Будьте так ласкаві• 29 мая 2023
Ответ дляНеначасі
НЕ переставайте лайкати власні пости))
Ви прямо уособлення.
всі мої сумніви розвіяли.
не хотелося б бути схожою на вас.
Ви прямо уособлення.
всі мої сумніви розвіяли.
не хотелося б бути схожою на вас.
Ух какой опус накатала
Взрослая женщина,а детский садик с голове
спальное место• 29 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вы же согласитесь, что в 2001 английский нормально знали 5% украинцев. Сейчас 10-15%, вижу/слышу от европейцев статистику статистику по беженцам.
А я женатая• 29 мая 2023
и ваша дочь знает перевод? и все равно подтанцовывает?
тоже хотела посоветовать минус, но вам уже посоветовали :)
Форточка• 29 мая 2023
Ответ дляБасноплетка
взагалі-то 5´nizza - це харківська група. ця пісня дійсно не дитяча, але й не кацапських виконавців
Пугачиха• 29 мая 2023
А я как-то танцевала под песню ’Эй сучка,тебя я буду тратить,пососи шипучку, потом я буду сзади’. И ничего. Заьыла,кто поет ее.