Сокодавка ще та• 29 мая 2023
Дівчата, прошу поради знавців - як простіше попасти на море без авіа
У доньки така сама приблизно реакція на літаки ,як певно була б у середньовічного мешканця глухого селища ( Тому варіант або від турфірми автобус,або своє авто. Чим краще і куди саме?
Італія,Іспанія,Хорватія,Греція,Туреччина - дивлюся на ці країни
Якщо обирати з цих,то куди найлегша і найкоротша дорога .
Тут є багато активних подорожувальниць, прошу вашої поради з вашого досвіду
ЗдесяЯ• 29 мая 2023
Логічно, найближча в країну відстань до якої найменьша. Болгарія але це найгірший варіант по якості відпочинку.
Сокодавка ще та
• 29 мая 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Так,тому навіть не роздивляюся,жила у Болгарії пару років,не те,що хочеться
А я с Рио-де-Житомира!• 29 мая 2023
Їхали в Хорватію з дитиною 5 років своїм авто. Робили зупинку на ніч в Угорщині. Назад без ночівлі. В 4 ранку виїхали, в 18 год були вдома
Инста_Богиня• 29 мая 2023
Я тоже не летаю, объездила всю Европу автобусом, из морских курортов проще всего мне дорога далась в Хорватию.