Творческий типаж• 29 мая 2023
Моя стопа. Кому огидно, не заходьте, будь ласка.
Прошу вибачення за таку тему. Прошу Вас написати чи дійсно моя стопа виглядає смішно, страшно, негарно? Будь ласка, не зважайте на якість педикюру, я сама собі роблю, бо немає коштів на салон. Причина створення такої теми, з моєї стопи знайомий відверто посміявся і вже не вперше. В мене просто зʼявився комплекс навіть ходити без шкарпеток. Мені дійсно треба соромитись стопи?
Творческий типаж
• 29 мая 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Нога как нога.Широкая немного.
Так, широка, я знаю.
Флюорография гуся• 29 мая 2023
Боже, ноги як ноги. Ваш знайомий ідіот. Наступного разу шваркніть його стільцем
Творческий типаж
• 29 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Все нормально,але якщо вдома сама то не варто обирати такий колір для нігтів
Так мені захотілося червоний…
Пишна молодиця• 29 мая 2023
Соромитись не треба.
А у вас диагноза никакого нет врождённого, на 2 фото прям сандалевидная щель
Однозначно• 29 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Чому?
Пацака-задирака• 29 мая 2023
Ноги, как ноги, хорошие, ухоженные. Я бы в вашем случае, пожертвовала знакомым, а не отсутствием носков
Творческий типаж
• 29 мая 2023
Ответ дляПацака-задирака
Дякую, ноги точно не доглянуті, але дякую Вам дуже.
Луноликая Вика• 29 мая 2023
Ответ дляТворческий типаж
Так, широка, я знаю.
Не заморочуйтесь. У мене величезні кісточки і то я влітку ходжу у в’єтнамках, бо мені так зручно, і пофіг хто що думає
Творческий типаж
• 29 мая 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
У мене також кісточки. Не дуже великі, але є.
Луноликая Вика• 29 мая 2023
Ответ дляТворческий типаж
У мене величезні і дуже болючі. Наважилась на операцію, але війна поламала плани
Творческий типаж
• 29 мая 2023
Ответ дляДолькиКабана
Автор, ви що? Ноги як ноги, чого то ви придовбались!
Я просто почала дуже соромитись, після того як він вголос сміявся.
ДолькиКабана• 29 мая 2023
Робіть флешмоб, ми зараз вам своїх нафоткаєм, то будете бачити, що ваші такі як усі
Сладкий лимончик• 29 мая 2023
Не поняла, с чего там смеяться? Зачем вы общаетесь с дебилами? Лак аккуратненько подправьте ватной палочкой или зубочисткой с ваткой и смывкой. Скраб еще не помешает вам, на всю стопу и потом крем. У меня тоже маленькие пальцы, но в жизни еще никто не обращал на это внимания, а ведь у меня еще и косточка. Капец, сколько странных людей вокруг...
Для драки• 29 мая 2023
Я б, автор, спитала цього знайомого, чому він взагалі приділяє таку увагу вашим стопам і чи часом він не з тих збоченців, які отримують сексуальну насолоду від облизування жіночих стоп.
ДолькиКабана• 29 мая 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ну чого то ви із-за якогось чувака тепер що все літо будете в носках ходити?
Творческий типаж
• 29 мая 2023
Ответ дляДолькиКабана
Не знаю. Щось задумалась…
Виктория-1980• 29 мая 2023
Ответ дляПишна молодиця
Соромитись не треба.
А что это значит? Первый раз такое услышала. У меня между первыми и вторыми пальцами очень большое расстояние, прямо ещё один палец может поместится, но я здорова, нет каких то отклонений, дети тоже. Вьетнамкки носить удобно)
Аноним НаВсеГда• 29 мая 2023
Автор, самый главный вопрос, зачем вы продолжаете общаться с таким придурком. Даже если бы у вас что-то не то было с ногами (а у вас все нормально), смеяться с недостатков чужих людей, указывать им на какие-то особенности внешности - это дно
Дон Пэдро• 29 мая 2023
Ответ дляПишна молодиця
Соромитись не треба.
Боже, ще одна, вам треба зі знайомим автора разом жити! Будете шукати діагнози друг у друга:)
Пацака-задирака• 29 мая 2023
Ответ дляДля драки
Автор ему отказала скорее всего и оно обиженное теперь не знает, как бы её уколоть побольнее
Фиона Шрековна• 29 мая 2023
Ответ дляТворческий типаж
Лучше стесняйтесь общения с такими людьми, которые могут без повода оскорбить. А ноги обычные, нормальные. Та даже если бы были по 6 пальцев в три ряда. Научитесь любить себя!