заварний look• 29 мая 2023
Підліткові босоніжки в Києві з приміркою
порадьте, будь ласка, де в Києві є вибір підліткових босоніжок з приміркою для дівчаток? В інтертопах немає нічого, крім скечерс та еко. В Дрімтаун2 також нічого немає - занадто дитячі і яскраві не підходять моїй 11-річній модниці:(
заварний look
• 29 мая 2023
дякую, цікавить якраз магазин, де є вибір хоч якийсь, не з 1 пари і де можна поміряти в Києві
Краля-Галя• 29 мая 2023
Покажіть фото того,що їй подобається, тоді можна буде щось рекомендувати ну і розмір, звичайно