Мию вікна у мороз• 30 мая 2023

8 лет обрезание или попробовать лечить фемоз

Врачи говорят что лечит сложнее, дороже и дольше и не факт что поможет
Фрекен бок• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Почитайте про фізіологічний фімоз.
Звідки Ви взагалі взяли вік 3-6 років?
Ерекція буває і у новонароджених, нічого спільного з сексом там немає.
У 3 роки член ненабагато більший, ніж у три місяці.
Член починає рости у період статевого дозрівання, тоді й виділяються відповідні гормони, і головка відкривається у тих, у кого не відкрилася раніше.
Ніякого запалення не буде, якщо дитина приймає душ регулярно і не сидить голою у піску.
Якщо хочете простішими словами і від лікаря, пошукайте відео або книжку Комаровського. Колись він був непоганим педіатром. Ще він чоловік і батько двох синів.
Мені 44, я маю чоловіка і двох синів. Питала й чоловіка, як було у його дитинстві.
До нього мама в труси не лізла, все відкрилося в 10-11 років, він точно не пам´ятає.
Це зараз популярно з місяця розтягувати і надривати. Тоді дійсно утворюється рубцовий фімоз, а його подолати можливо лише операцією.

Я більше напишу. Невеличке запалення теж легко можна подолати без операції. Мені про це розповідала наша дільнична педіатр. Просто прополоскати теплим відваром ромашки і потім змастити масляним розчином вітаміну Е. Меншому у віці приблизно 2 років разово так робила я.
То ж ви за секс питання задали, зовсім не зрозуміле. Прочитайте ще раз 6 відповідь.
Вік взяла не я, а лікар - дитячий уролог, який сказав, що голівка у хлопчиків має відкритися самостійно з 3-6 років. Крапка! І це не один лікар таке каже. Якщо не відкривається, потрібно йти до спеціаліста і вирішувати подальші дії. І це не обовʼязково хірургія.
Мені все одно на ваших мужиків та ваш досвід, мені не все одно на свою дитину. Я автору писала що можливе, а не вам, але ваші питання про секс у 6 років від 44 річної жінки введуть в ступор будь кого.

Тирамісу на терасі• 30 мая 2023
Ответ дляФрекен бок
Так відкрита голівка якраз лише для сексу і потрібна. Тому звідки взялася необхідність відкривати в 3-6 років, так і неясно.
Не знаю, де Ви знайшли таких дивних урологів.
Мабуть, моїм дітям пощастило, що і звичайний дитячий хірург на оглядах діяв лише за протоколом - перевіряв живіт і яєчка, не ліз до членів.
Адюла• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Якби не лізли, то з ймовірністю 95% не було б рубців.
Чому жінки не питають своїх чоловіків чи батьків, а слухають сусідок :(
От про це ж я і кажу, не лізти,і лікарям дурним ,які лізуть малюкам не дозволяти. Я аж прозріла,коли на профогляді ця дибілка рванула той бідолашний маленький пісюн.
Але мені було 20 років і я цілковито довіряла лікарям. Насьогодні я б її шматонула прямо в кабінеті
Тирамісу на терасі• 30 мая 2023
Ответ дляАдюла
Бідний хлопчик :(
Мені подруга подарувала свого часу книжку Комаровського, я її читала всю вагітність.
Ще старе видання, за тою книжкою і її діти виросли.
Книжка відкрила мені очі на нібито очевидні речі - лікарі теж люди, хтось з них може бути стомленим, хтось бездарний, хтось банально хоче заробити.
Від багатьох помилок мене ця книжка вберегла.
Ясно, що не від всіх.
Адюла• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Бідний хлопчик :(
Ясно, що не від всіх.
Так саме сумне те,що ця тьотка працює і досі. І ці мами бігають потім і питають ,як хто з цих обходився. Тупо кожній дитині чоловічої статі оце таке робить
Тирамісу на терасі• 30 мая 2023
Ответ дляАдюла
Може, її чоловік б´є і вона таку помсту придумала :(
Сволота.
Адюла• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Сволота.
Не знаю,але таких, як вона купа. Походила я з малим по урологам, бачила різних
Черговий по кухні• 30 мая 2023
Никуда не лезла. Сын благополучно дожил до 17 лет и первого полового опыта. После сказал, что у него дискомфорт, отвела на консультацию. Фимоз незначительный, но мазями только время терять. Он хотел только обрезание. Прооперировали. Заживало 1,5 месяца. Рассказ про пару дней и не вспомнишь полная ложь. Это больно, сильно больно, когда это уже орган, а не кнопка.. Первые 10 дней так точно. Дальше все ок. Зажило и функционирует.
Растет младший сын. Я с трудом представляю как я буду контролировать втирание мази в 13 лет. Такие вещи либо делают в младенчестве по хотению, либо по серьезным показаниям либо уже когда сам поймёт что и как ему нужно. Никаких воспалений оба сына не имели.
ОноВамнадо• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Навіщо все різати без потреби?
Колись в Германії, якщо не помиляюся, вирішили всім немовлятам превентивно видаляти апендікси. Щоб потім не робити операцію ургентно, все-таки звернення з запізненням до лікаря може закінчитися перітонітом і смертю.
Але через декілька років відмовилися від цього.
Бо якщо природа чи Бог (хто в що вірить) задумала якийсь орган, а людина не здогадується, навіщо, то це не означає, що орган не потрібен.
Ну ви і порівняли,для чого потрібна крайня плоть? Яку вона функцію виконує

Тирамісу на терасі• 30 мая 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Так про те, що не боляче і добре гоїться, якраз кажуть матері, які вірять, що маленька дитина болю не відчуває.
Раніше і молочні зуби без наркозу лікували, ну і що, що плаче.
Мазь, наскільки я чула, можуть призначити у 11-13 років, коли своїх гормонів недостатньо.
А в 17 парубок вже повністю сформувався.
Тирамісу на терасі• 30 мая 2023
Ответ дляОноВамнадо
Прикриває голівку від бруду, і так, це не зайва функція.
заварний look• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Навіщо все різати без потреби?
Так и не режет никто без необходимости, просто у многих воспаляется и начинает приносить беспокойство
заварний look• 30 мая 2023
Ответ дляАдюла
Рассказываю свой опыт, в 1.5 сыну сказали фимоз, открывать,растягивать. В итоге , это был ужас, ребёнок орал, постоянный интерес к писюну. В итоге к 7 годам после этих всех растягиваний сформировали рубцов фимоз. В14 лет сын сам попросил обрезание, доволен
Вам надо было остановиться на первом разу ’ребенок орал’
заварний look• 30 мая 2023
Ответ дляФрекен бок
Это не нормально! Снова таки, слова детского уролога. Если головка открывается и нормальная гигиена, то фимоза быть не должно.
Он врождённый, физиологический у многих
заварний look• 30 мая 2023
Ответ дляОноВамнадо
Честно ,зробіть операцію і все,нащо дитину мучати.Та крайня плоть нікому не потрібна,і ще набагато гігієнічніше без нього
Чувствительность головки снижается
Черговий по кухні• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Наблюдала в больнице восстановление 1-2-3 летних мальчиков. Утром операция, вечером они уже по коридору гасают. Мой подросток ходил по стеночке и утренний стояк это ад. Обрезание действительно заживает больнее во взрослом возрасте. Малышам больно, но это очень краткосрочный период. Но если уж хочется обрезать, то лучше в младенчестве.
Адюла• 30 мая 2023
Ответ длязаварний look
Надо было, но,уже прошло много лет,а я была молодая и дурная. Врач же сказал промывать,открывать. Неужели все хорошо, сделали обрезание и гуляет по девкам
ОноВамнадо• 30 мая 2023
Ответ длязаварний look
Чувствительность головки снижается
Ви її маєте,що так пишите?) У мене чоловік обрізаний, взагалі немає ніяких проблем
заварний look• 30 мая 2023
Ответ дляОноВамнадо
Это не проблема, это медицинский факт.

Фрекен бок• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Мені цікаво де ви знову вичитали що в 3-6 років її відкривають, ну то ладно. Урологи одні із найкращих, а не радянські незрозумілі чекаючи психологічних проблем. Напевно, якби зустрілися б з проблемою і перевірка живота, здалася б дивом. Але нема сенсу писати щось, все одно перекрутите.
Фрекен бок• 30 мая 2023
Ответ длязаварний look
Он врождённый, физиологический у многих
Нет вродженого фимоза - нету!!! Его может не быть вообще, вы об этом знали?
заварний look• 30 мая 2023
Ответ дляФрекен бок
Да, может и не быть, физиологический фимоз не у всех новорожденных Я с вами медицинскими терминами говорю, но видимо зря.
Просто все то что вы описали мы уже прошли.
Мавка• 30 мая 2023
Ответ дляФрекен бок
есть физиологический фимоз, которьій в норме может бьіть до полового созревания. А есть фимоз патологический, тогда и нужна операция.
Не все детские урологи, хирурги или педиатрьі адекватньі.
Некоторьіе, например, педиатрьі сиропьі от кашля грудничкам назначают, что запрещено. А некоторьіе детские урологи отрьівают детям наживую крайнюю плоть в 2 года.
Мавка• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Почитайте про фізіологічний фімоз.
Звідки Ви взагалі взяли вік 3-6 років?

все верно
Фрекен бок• 30 мая 2023
Ответ дляМавка
Ну мы же говорим об адекватных врачах, правда ж? Как вы думаете, посетив 3-х урологов Столицы, может кто-то быть адекватным или так себе?
Мне изначально в месяц хирург из Охматдет сказал не трогать мальчиков - никто не лез. Пришел возраст и боль, пошли к врачу и не одному. Мнения должны быть разными. У всех оно сошлось. Что не так? Автор спросила - я ответила. А мне посыпались вопросы о сексе в 6 лет. Как будто люди не читают литературу и доказывают совсем не то.