Єдина Країна• 30 мая 2023

Есть кто оставляет ребенка ещё на год в садике из-за войны?

Вообще изначально планировали дочку вести в 1 класс, 6 лет будет осенью. Но многие из родителей у нас в группе решили оставить ребенка ещё на год в садике из-за войны, а не по возрасту. Хотя собирались вести. Кто ещё так решил? Или не решил? Ребенок к школе вообще готова, все ок психологически. Но теперь сомневаюсь, когда так массово оставляют ещё на год в садике. Думаю не будет ей скучно?
Дюйм оф о4ка• 30 мая 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Ми зранку гуляємо на вулиці з іншими дітьми або ходимо на заняття розвиваючі, майже той самий садочок)
Абсолютно не то де самое.
Общение с мамой за спиной и полностью автономный ребёнок с опытом встраивания собственных связей с воспитательница и другими детьми - разные вещи.
Ходить до сна вообще идеальное решение, ещё и болеют меньше.
Но дело, конечно, ваше.

Дюйм оф о4ка• 30 мая 2023
Ответ дляnabludatel
Я з тих хто віддав через війну, бо ми в прифронтовому місті і садки не працюють. Вирішили віддати, щоб дитина мала заняття.
Віддали в 6.2 років. Дуже шкодую. Дочка виявилася морально не готовою. Зі шкільною програмою справляється добре , але дуже важко сприймає невдачі. Буквально сьогодні (в кінці навчального року) плакала, бо не зрозуміла завдання.
До речі, в класі дочки вона найменша і шестиразовий менше, ніж семирічок.
А у нас всего 2 детей из 30 в сентябре были семилетними.
Сижуревувшоке• 30 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ну якщо вам нормально, оо добре. Мені і самій хотілося відпочинку і свободи, і дитині чудово, і заняття проведуть з ними , і віршик чи пісню вивчать, і пограються... Не розумію сидіння таке вдома.
Мені весело проводити з дитиною час, ми майже завжди на вулиці серед дітей, пару разів на тиждень ходимо на заняття, і займаємось вдома теж. Дитині дуже багато уваги приділяю в плані розвитку і виховання, не росте як сорняк)
І домашні справи разом робимо.

І дитина дуже така мамина проходимо повз садочка він бачить дітей і каже шо хоче в садочок. Розповідаю йому все про садочок. І питаю «шо ти будеш робити в садочку?»
Він «гратися»
Я «з ким?» сподіваюсь шо він скаже з дітками
А він «з мамою»