Королева Сарказма• 30 мая 2023

Флеш-моб, заряджений на перемогу!!!

Видали все кончене русняве зі свого життя, пам´яті, культури, звідусіль!! Почни з російської розкладки на клавіатурі!!! Хто за? Як же ж не хочеться ні бачити, ні чути ні руснявої мови, ні руснявого "міра", і всього що з ним пов´язане.....
Цвірінь• 30 мая 2023
Прокинулись нарешті, і року не пройшло.

Kidstaff Bot• 30 мая 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ksu160576• 30 мая 2023
а ще саме головне: пекельна ненависть до всяього рашиського і прокльони, працють краще молитов за перемогу
иркин• 30 мая 2023
У мене нема рос.розкладки більше 15 років, ну у дітей 14 і 15 років з першого гаджета. Ігри, які не мають укр.перекладу - англійською.
Ksu160576• 30 мая 2023
я викинула на смітник всі книжки російською. і опа! мені вже шафа для них не потрібна
4мама• 30 мая 2023
Ответ дляиркин
Аналогічно. Або рідна мова або якщо іноземна - англійська чи польська (для розваг).
Чомучка• 30 мая 2023
В мене останній телефон був куплений у Європі. Мови - лише англ та українська.

Це так незвично, але ж виявляється що кацапька мені і не потрібна давно, просто за звичкою на старому телефоні стояла.