Карамелька• 30 мая 2023

Київ. Порекомендуйте майстра, що міняє замки

Святошинський район
Дівчата, у мене просто нервовий зрив. Я трималася досить довго . Так, як і всі.
Але оце мене просто вибило. Сиджу ридаю і не можу зупинитися. Ситуація дурніше не буває ((( йшли додому. Я стала ще з жінкою з будинку поговорити. А діти самі піднялися додому. І зламали замок в вхідних дверях. Вони знають, що там потрібно правильною стороною вставити і він легко прокручується і виймається. А вони вставили не тою( як умудрилися хз) і потім витягли. І тепер ключ взагалі не вставляється. Добре, що тамбур закривається. А так з відімкненими дверима. А якби з середини закрилися? (((( Ще й ламати довелося б. Квартира орендована і ми через місяць планували з´їхати. Грошей дуже впритул і ще не скоро наступне надходження буде.
Мало того, що в принципі не приємно. 7 років воно працювало, а в останній момент взяти і так по дурному зламати. І додати мені додаткові значні витрати. Плюс це не комфортно йти з дому залишаючи відкриту квартиру. А завтра і післязавтра у мене розписано так ( ще й їх репетиції та концерт) , що чекати майстра взагалі немає часу.
Відчуваю себе маленькою, нещасною і " ну чому завжди якась фігня трапляється???????"
Я розумію що то сума в цілому не супер велика. Але для мене в цих умовах вона значна .
Я ....от ця ситуація мене просто вибила з колії.
автор Карамелька • 30 мая 2023
А ще ’ от був би чоловік, він би вирішив. ’ А що я?((((

автор Карамелька • 30 мая 2023
Ладно ( зателефоную завтра господарям. Запитаю який замок брати. Можливо вони порекомендують майстра. Мабуть так краще буде.
автор Карамелька • 30 мая 2023
Що воно значить істерика. Поплакала і згадала що в мене є ж ще один замок. Я просто не використовувала його. Квартира закрита. Тепер можливо в спокійному стані за місяць замінити. Не терміново бігати.
Що воно значить не просто ревіти, а ще подумати