ИНЬэтовамниЯНЬ• 31 мая 2023

Глюкоза 5.5 у дитини - багато?

Вік 10 міс
Поїла ГВ в 6:20, кррв взяли в 10:20

Якось верхня межа…
Кумедна• 31 мая 2023
Кровь берут натощак, 8ч как минимум не есть и не пить

Перемелица• 31 мая 2023
Вообще глюкозу сдают натощак. Часов через 10-12 после еды, и даже пить и чистить зубы нельзя утром. Не знаю, конечно, как у младенцев. Так-то конечно уровень через 4 часа будет ожидаемо высокий
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляКумедна
Ну тобто того і такий плачевний результат?
Бо я-то в курсі, але дитина отак - встає, давай. Ні, фіг засне і орать буде. А діла з 9. Прийшла на 9, спитали скілтки пройшло, сказали ще годину гулять. Ітого 4 год.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляПеремелица
Ну слава богу
Бо якось неочікувано
Бо особисто у мене, при норм підготовці, 4,1. Ну 4,7 раз було
А тут…
Я на хвилинку• 31 мая 2023
Норма
Кумедна• 31 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Он не плачевный,он нормальный. После еды или питья происходит скачок сахара. А у вас он в пределах нормы
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляКумедна
Ще й ночі наші..що і о 8 встать не можеш, а це в 6..і дитину голодну розважай як хочеш( яка тільки і жде щоб їй посмоктать

Кумедна• 31 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В отношении детей грудничкового возраста я не знаю увы какие правила.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляКумедна
Хух, дуже дякую
Бо як сказали результат, мене влаштувпло, бо чогось думала до 7 норма
А зараз загуглила і розгубилась аж
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляКумедна
Думаю як і у людей) діти ж теж люди
Просто 8 год важко виждать, якщо встає вночі ще їсти
А 12 тим більше
Млинець Мій• 31 мая 2023
Норма.
Грудничкам не возможно сделать 8 -часовой перерыв, 2-3 часа- уже отлично!
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляМлинець Мій
Норма.
Так так, зрозуміла, дякую
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляМлинець Мій
Норма.
Та мене і не хвилювало то
Кажу просто педіатру, типу впжить 10 кг, а в інтернеті в табличках написано, що до 9 кг має важити.
Думала скаже «не читайте дурню по інтернетам, вмі діти різні», а тут каже на гоюкозу перевірить😳. Я і пішла😳
Рву и мечу• 31 мая 2023
Автор, а в связи с чем измеряли? Наследственность есть?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляРву и мечу
Та непонятно
У меня норм
У мужа верх границьі тоже, но он питается гавном вечно.
«Я вечерять не буду, я перекушу легеньким чимось - булочку з молоком», - и это в час ночи!

Сдала почему - посмотрите мой предыдущий ответ чуть выше
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляРву и мечу
Мужу тоже сказала сдать, показать мне «справку», если опять зашкаливает, то уинего начинается грустное ПП. Стол номер 9 если я не ошибаюсь
4есотка• 31 мая 2023
4 часа после кормления у младенцев это уже тощак. Для тощака сахар 5.5 это многовато. Я бы напряглась. Проконсультируйтесь с эндокринологом
So_so• 31 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Та мене і не хвилювало то
У меня младшая дочка весила в год 11.500. Абсолютно здоровая девочка.
Я бы Вам посоветовала на случай болезни искать другого педиатра, эта налечит.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляSo_so
Та нн, то педиатр который в поликлинике только? У нее и не консультируемся
А вы глюкозу ей сдавали?

So_so• 31 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А вы глюкозу ей сдавали?
Нет, конечно. Зачем? Уже 4 года, здоровая девочка, в дверь проходит.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляSo_so
Ну от якби Ви ще й сказали що саме аналізи зробили..)) бо у пене ж теж здорова, ітд
А от сдала цукор, там 5,5
Сиджу от думаю - це просто того що я її ж голодом не морила 8-12 год,(бо гоюкозу здають свме так), а моя голодувала 4 год від сили, або ж це таки викокуватий результат..
So_so• 31 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А от сдала цукор, там 5,5
Понятно. Начнёте тревожиться - это никогда не остановится и уничтожит качество Вашей жизни.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляSo_so
Та я не тривожна - я навпаки носки не надіваю, не кутаю. Соплі були от, без кашлю - то і не дьоргалась. Но тут черним по білому написано що цукор сає буди від 4 до 5,5. И тут првєт - 5,5 сразу
Рву и мечу• 31 мая 2023
Автор, ви маєте розуміти, що в дітей такого віку діабет буває 1 типу й при ньому вагу втрачають, а ніяк не набирають. Основні симптоми - різка втрата ваги, часте сечовипускання, спрага. Останні два не так легко помітити в малої дитини, але перший симптом неможливо пропустити. Я ще розумію, якщо б у вас були симптоми або спадковість, а так нащо вам той аналіз сказали зробити я не розумію. Й 5.5 - це норма. Але як дуже хвилюєтеся, то зробіть дитині аналіз на глікований гемоглобін, й він покаже, є там проблема, чи ні. Впевнена, що ні
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляРву и мечу
Та я з вени не буду, той ГГ
Ні. Я особисто не хвилююся
Просто здаоа так як пед сказав
Зараз ще написала потужному ендокринологу, то вже як скаже
Но думаю тут того 5,5 аж, бо близько 4 год тільки пройшло, а умова здачі глюкози - строго натще
«Строго» - це 12 год!!!!! Почитала полазила вже
Рву и мечу• 31 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Та я з вени не буду, той ГГ
Ні. Я особисто не хвилююся
Просто здаоа так як пед сказав
Не схоже, що ви не дуже хвилюєтеся.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 31 мая 2023
Ответ дляРву и мечу
Не схоже, що ви не дуже хвилюєтеся.
Добре
забиякина• 31 мая 2023
Все Норм. Выше все правильно девочки написали.