Salsa-24da• 31 мая 2023

Активні, працюючі дівчата з дітьми, напишіть ваш приблизний буденний графі

В шаленому ритмі пів року і трохи замахалася: великий теніс двічі на тиждень, тренажерка - чотири, двічі англійська, робота, дитина другий клас і хатні справи.
Коли все починалося - роботи не було, тепер, дякувати богу, з лютого маю і роботу, хоч і віддалено.
Сьогодні прокинулася о шостій і відчуваю, що трохи замахалася((
Як все організувати, щоб, зберегти темп життя і не відмовлятися від жодної із складових мого цікавого життя?
Діліться лайфхаками, як все пристосовано у вас?
Кузякин• 31 мая 2023
Опять ’дівчата’.

автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляКузякин
Опять ’дівчата’.
І тіток послухаю, якщо є шо сказати)
І чоловіків)
Люблю море• 31 мая 2023
Ніяк. Я тільки робота і домашні справи. Все
KateFrosty• 31 мая 2023
Теж віддалено працюю. Але на цій роботі давно, тому процеси налагоджені і забирають не 8 годин робочого часа. Все встигаю.
автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
Які у вас активності окрім роботи?
Якщо можна графік ваш приблизний?
kpss2017• 31 мая 2023
Ну какой график ..вот с 5 работаю, планирую к 12 закончить и с малым гулять пойду. Часов в 5 вернусь уберу и еду приготовлю, потом отдохну часик и уложу малого и себя.
Спорта и т.д. не , не мое.
KateFrosty• 31 мая 2023
Ответ дляSalsa-24da
Які у вас активності окрім роботи?
Якщо можна графік ваш приблизний?
Басейн зранку і англійська ввечері. Тричі на тиждень.

автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляЛюблю море
Рік перед війною так було.
Вирішила кардинально змінити підхід такий. Бо життя проходить повз наче
автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
Ви кожного дня займаєтесь англійською?
Чи авралом?
За собой помічаю, що авралом, і не правильно це((
автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
Чи маєте щоденник де розписан день, чи все імпровізуєте?
KateFrosty• 31 мая 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ви кожного дня займаєтесь англійською?
Чи авралом?
Тричі на тиждень оффлайн. Ходжу на курси системно
5cmhybyna• 31 мая 2023
в мене нема дітей. Я встаю, сиджу тут, їм, бігаю, їм, денний сон, сиджу тут, їм і йду спати.
KateFrosty• 31 мая 2023
Ответ дляSalsa-24da
Робочий - маю обовʼязково. Тому і виконую основну роботу швидко.
Ketia• 31 мая 2023
Автор, а теніс, англійська, тренажерка - то все для Вас? А дитина куди-небудь ходить, окрім школи? Якщо так, то я у шоці, як це Ви все встигаєте
автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
Я маю на увазі по-між занять, ви ж виконуєте домашку?
Слухаєте подкасти, практикуєте мовлення. Чи тільки ходите на курси і там займаєтесь?
KateFrosty• 31 мая 2023
Ответ дляSalsa-24da
Все це роблю)
автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляKetia
Так теніс, тренажерка і англійська - це для мене)
Дитина займається спортом, інколи сама ходить на заняття( двічі на тиждень), на віддаленні доставляє чоловік (двічі на тиждень). І школа. Вважаю для неї цього поки достатньо.
Як встигаю - не знаю)
Нічого не встигаю, але все роблю))
coch100• 31 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
Я бы тренажерку до 2х раз сократила.
У вас правда много всего))
coch100• 31 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Автор просила активных девушек ответить))
У ва больше на дом престарелых похоже.

KateFrosty• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
Я бы тренажерку до 2х раз сократила.
У вас правда много всего))
Абсолютно не багато) я все встигаю
coch100• 31 мая 2023
Ответ дляKateFrosty
Абсолютно не багато) я все встигаю
Получается 6 дней спорт плюс английский, полная загруженность . Можно успевать конечно, но если чувствуется усталость, то зачем так нагружать себя. 4 раза спорта в неделю вполне достаточно .
автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
На вихідних теніс і тренажерка були в один день, обидва зайняття.
Теніс зранку, тренажерка після обіда.
Ollka• 31 мая 2023
Мені здається, що спорту можна менше. Чоловік професійний спортсмен - у нього щодня. Мені через день дозволяє, щоб відпочинок був, говорить - не можна щодня, якщо це не професійний спорт, а для здоров´я. Мій тренер теж не дозволяє. Тренування у мене 3 рази на тиждень по 1,5 години, + 1 раз може бути легеньке щось.

Дитина в 3 класі. В школу і на гуртки сама ходить вже - все поруч.

Зранку я встаю о 6, п´ю чай, йду на волонтерку (поруч), потім працюю вдома з 9 до 18 за компом. Тому сніданок, обід в процесі роботи. Домашка з дитиною теж. Одразу після роботи на волонтерку або тренування по черзі. Дитина зі мною або на гуртку в цей час. Потім прогулянка і додому - вечеря, спілкуюсь з чоловіком, можемо або щось подивитись, або пограти в настолки разом, якщо є час. О 22-23 спати. Готую їсти на вихідних і роблю заготовки на тиждень - в морозилку, щоб потім швидко під час роботи приготувати. Прибирання теж на вихідних разом. Але ми не чистюлі і не вилизуємо все до блиску. Можемо раз на місяць прибрати більш генерально. А щовихідних - пил, підлога, санвузол.

Англійську вчу сама - зранку і вдень на волонтерці навушники і слухаю уроки.
Не можу знайти час для уроків нормальних.

Відпочиваю теж. Можу просто полежати - ніхто не заважає.

Парадокс в тому, що приїхали на відпочинок. І тут в мене вільного часу менше, ніж при роботі. Хоча ані уроків, ані роботи, ані волонтерки.
Приїду - буду відпочивати від відпочинку))))
KateFrosty• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
Ви мене з автором сплутали)
Zvezdochkina• 31 мая 2023
Не ходила в тренажерку и тенис. Только детей возила везде:)

Сама - репетитор 2 раза в неделю по утрам.
Далее на работе могла поработать.
Далее забираю детей из школы и везу - тренировка, репетитор один, репетитор два. Разные дни - разные занятия.
Еще младшего параллельно из садика забрать.
Потом в магазин, домой, и делать уроки/готовить еду/стирать.
Уроки - в тч и моя домашка у репетитора.

Короче я так и не смогла в свой график впихнуть тренировки и правильное питание. По этому до сих пор хожу толстая:((
Bonya_A• 31 мая 2023
Ответ дляSalsa-24da
Підкажіть будь ласка які підкасти слухаєте?
автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляBonya_A
Опру Уинфі. Life Masterclass - подобається рубрика.
Інтерв´ю з Кондалізою Райз зайшло.
Вуппи Голдбер було важкувато слухати.
Zvezdochkina• 31 мая 2023
Ой, я не уточнила что детей у меня 4. И если репетитор - то это на весь день с 16 до 20.
Одного отвези- пока занимается возьми другого - поменяй детей, опять подожди. Потом третьего. Короче такое. :)
Целый день за рулем
ViktoryjaG• 31 мая 2023
У меня ненормированный график, работу нужно сдать к концу месяца, а иногда к началу следующего. Поэтому режима нет, вернее он привязан к дочке, сейчас она подросток. Старший сын живет отдельно. До 3х лет я не работала вообще, потом дочь пошла в сад, школу полного дня, у меня появилось время работать. Пока была маленькая, старалась работать, пока ее нет и вечером, уложив спать, если что срочное, муж уводил гулять, иногда уезжал с ней на все выходные.
автор Salsa-24da • 31 мая 2023
Ответ дляKetia
Хочу додати, що не прихильник підходу, коли дитина відвідує 100500 гуртків, щоб мама реалізувала власну некомпетентність, скажімо так.
Якщо розібратися, то англійська більш пригодилася б жінці років 35, ніж п´яти-десятирічній дитині.