В шаленому ритмі пів року і трохи замахалася: великий теніс двічі на тиждень, тренажерка - чотири, двічі англійська, робота, дитина другий клас і хатні справи.
Коли все починалося - роботи не було, тепер, дякувати богу, з лютого маю і роботу, хоч і віддалено.
Сьогодні прокинулася о шостій і відчуваю, що трохи замахалася((
Як все організувати, щоб, зберегти темп життя і не відмовлятися від жодної із складових мого цікавого життя?
Діліться лайфхаками, як все пристосовано у вас?
ViktoryjaG• 31 мая 2023
Из занятий, у меня не напряженно, бассейн два раза в неделю, выбирала дни, когда у дочки нет тренировок. Дочкин спорт нашла максимально близко к дому, тк занимаемся в свое удовольствие, секция в соседнем дворе. С 8 лет она ходила вообще сама. Одно время ходила в зал - после того, как отвезла дочку в садик, школу. Еще бегала - для этого вставала на час раньше.
Сейчас только прогулки с собакой остались, ну и раньше летом гуляла к морю, плавала, гуляла обратно, сейчас этого лишена((
Еще у нас из постоянного театры, концерты, выставки, музеи. Это частично вместе с ребенком, или вечером, присматриваем с подругой за детьми по очереди, отпускаем друг друга в театр, ресторан и тд.
Ответ дляSalsa-24da
Хочу додати, що не прихильник підходу, коли дитина відвідує 100500 гуртків, щоб мама реалізувала власну некомпетентність, скажімо так.
Якщо розібратися, то англійська більш пригодилася б жінці років 35, ніж п´яти-десятирічній дитині.
Курси англійської були в мої 33, це не легко, коли 2 дітей, меншому було рік, декрет. Підняла на 1,5 рівні за 1,5 року, але це 2-3 години щодня самостійно + курс, вчила, писала ессе дуже багато. Краще коли B2 по закінченню школи, а в 12-13 вже треба другу іноземну підключати.
Ответ дляSalsa-24da
Ну то Ваша власна думка. І я не скажу, що вона об´єктивна
Я не маю компетентності ні в малюванні, ні в карате, ні в гімнастиці. То дитина займаєтся з викладачами, тренерами, які їй подобаються, і які можуть навчити.
А я з дитиною краще на вулиці погуляю і настільні ігри поганяю
Ответ дляSalsa-24da
Слава Богу что моя мама так не думала, і я вивчила англійську у дитинстві і зараз не маю потреби витрачати ще й на це час.
Ответ дляtanga
Маю на меті здати Кембріджський екзамен для юристів та отримати International Legal English Certificate
це не вивчають дітки в школі))
І мами за вухо на складання цього іспиту не відводять, це для дорослих хлопчиків і дівчаток, які мають юридичну освіту і конкретні кар´єрні амбіції
це не вивчають дітки в школі))
Ответ дляKetia
Повністю вас розділяю, дітей мають навчати професіонали, а ми краще на веліках поганяємо)
Ответ дляIrpland
В2 можна отримати з А2 за рік-два.
це приблизно 600-800 годин навчання
Не питайте мене чим займаються ті, що водять дітей на англійську тричі на тиждень, починаючи з ясел,і чому вони цей В 2 опановують за 15 років і не всі
Я правда не знаю))
це приблизно 600-800 годин навчання
Я правда не знаю))
Ответ дляОленаЯ
Бідне дитя.
Бідні діти це ті, котрі відвідують курси бенгальської у п´ять років, при тому, що їх мами слово ’понеділок’ без помилок написати не можуть)
Ответ дляSalsa-24da
На вихідних теніс і тренажерка були в один день, обидва зайняття.
Теніс зранку, тренажерка після обіда.
Так у вас получается и весь день так перепорчен. Утром бежишь на тенис, после обеда бежишь в тренажерку. Пока соберешься, доберёшься, потом назад - так и день пролетел)
А нельзя их как то соединить, хотя бы друг за другом.
Робота віддалено.
3-4 рази на тиждень йога.
Раніше був ще басейн двічі на тиждень, зараз нема.
Все встигаю.
Приблизний графік:
- встала, кава, сніданок дитину провела у школу;
- сіла попрацювала;
- закинула обід в духовку, зустріла дитину, нагодувала;
- попрацювала;
- вечеря, йога, прогулянка, якась зустріч :))
Ну якось так. Нічого особливого
3-4 рази на тиждень йога.
Все встигаю.
Приблизний графік:
- сіла попрацювала;
- попрацювала;
Ну якось так. Нічого особливого
Ответ дляcoch100
На вихідних поєдную, але в будні шось одне.
Одне за другим зайняття - це важко
Тренуюсь зранку в неділю, поки дитина на своєму тренуванні, потім ближче до вечора - зала, коли дитина грає у дворі. Мабуть тренажерку буду скорочувати до 2-3 разів на тиждень, бо шось я себе заганяю так.
Одне за другим зайняття - це важко
Ответ дляNeweve
Робота віддалено.
3-4 рази на тиждень йога.
Все встигаю.
Приблизний графік:
- сіла попрацювала;
- попрацювала;
Ну якось так. Нічого особливого
3-4 рази на тиждень йога.
Все встигаю.
Приблизний графік:
- сіла попрацювала;
- попрацювала;
Ну якось так. Нічого особливого
Дякую, що поділилися.
Ответ дляSalsa-24da
Одне за другим зайняття - це важко
Мне кажется я бы сдохла от 2 занятий тенниса, все таки это довольно таки активный вид спорта, и 4 тренажерок))
Ответ дляcoch100
Від двох зайнять на тиждень?
Та ну!
Ответ дляcoch100
Тренажерку буду трохи прибирати, тіло пошліфувала трохи і досить.
Ви праві.
Ответ дляHeksa
Ваш чоловік на фронті чи просто з лапками? Якщо на фронті, то вас можна обійняти і поспівчувати. Якщо побутовий інвалід - дитину в зуби і розклад. Хай бігає теж.
На чоловіка ніде не скаржилася)
Він так само бере на себе зобов´язання стосовно нашої дитини та закриває побутові питання)
Відправити його замість себе на англійську чи спорт або на роботу чи отримати замість мене потрібний мені сертифікат, звичайно не можу
і не тому, що ’у нього лапки’)