Меломанка Маланка• 31 мая 2023

Хто живе у новобудові, вам чути топотіння сусідів?

В нас чути просто жахливо. І сказати нічого не можу, бо людина літати не може, але і слухати цей жахливий топіт важко…. Якийсь чоловік під 100 кілограм і більше, до 2 ночі гупає тими ногами так що звук ніби аж в мене в квартирі… Мушу якось звикнути,але не виходить..дуже дратує. Як ви справляєтесь з цим?
к.Буланова• 31 мая 2023
Це жах.((Терпіла півроку, продала на фіг і купила будинок

автор Меломанка Маланка • 31 мая 2023
Ответ дляк.Буланова
Також саме топіт був такий гучний?
к.Буланова• 31 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Також саме топіт був такий гучний?
Да і тупіт і діти і собака
Пекельнi Борошна• 31 мая 2023
У нас ремонтник работал. Так я его спрашиваю что дом старый, наверное всё плохо у нас. А он говорит что ваш дом просто сказка, по сравнению с новостроями, там говорит из такого говна строят, чтобы можно было хоть как-то жить люди зашивают звукоизоляцией всё,пол потолки, стены. Иначе ужас
personality• 31 мая 2023
Ми коли тільки купили квартиру, то у сусідів зверху був самий дешевий ламінат, у них коли шось падало на підлогу грохот такий був наче будинок падає. Потім вони продали і нові власники переробили підлогу на паркет з підложкою. Тепер нічого не чути.
Техпаспорт на медузу• 31 мая 2023
Ми живемо в будинку, а сину купили квартиру в новобудові. То мені прийшлось чекати поки меблі привезуть і складуть. Отут я зрозуміла, що таке жити в багатоповерхівці. Хоч завжди чоловіку казала, щоб купити для себе квартиру. Бо будинок то прорва, куди постійно треба вкладатись.... Було чути, як зверху бігали напевно діти, хтось кричав...Це не для мене...
Весняний Марафон• 31 мая 2023
Зробити сусіду звукоізоляцію підлоги.
Коли я вивчала це питання, то писали, що це дешевше і ефективніше, ніж звукоізоляція стелі.
Тобто у вас три варіанти: сусід, ви, або терпите.

Маруська Му• 31 мая 2023
Шось е, но мне пофиг) Я счастлива жить здесь
автор Меломанка Маланка • 31 мая 2023
Ответ дляpersonality
В нас чути навіть нижніх сусідів. А ми шумоізоляцію не робили, дурні не подумали про це(( Вже нерви зіпсовані. Тільки закрию очі і воно гупає тими ногами так що аж стіни здригають((( І так до ночі кожного дня((
40ка• 31 мая 2023
Бажаю вам переїхати в хатинку в селі
personality• 31 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Ну що сказати. Або ремонт або продаж
personality• 31 мая 2023
Ответ дляк.Буланова
Да і тупіт і діти і собака
Ой собака то треш. Лабрадор кігтями по ламінату цокотів як кінь
к.Буланова• 31 мая 2023
Ответ дляpersonality
В них маленька пудель був. Але як коняка)))
Да будет так• 31 мая 2023
в нас службова квартира на 10 поверсы, то коли діти грають і кричать на 4 , бо там велика родина мешкає, мені добре чути. так само, як і музику з 15 поверху. монолітний дім і газоблок перегородки
ЗдесяЯ• 31 мая 2023
Якщо я інколи чую навіть, як сусіди дитині співають колискову, то уявіть як чутно решту звуків 🫤
Ждушечка• 31 мая 2023
У нас в таунхаусі зразу було чути як сусіди душ приймають і сковорідка шкварчить. Туалет чути всі звуки. Я була в шоці, бо якість будівництва там хороша.
А потім доробили ремонти. Поставили меблі і нормальні звуки. Зайвого не чути.
У мене інша проблема - я дуже шумна, у мене гавкуча мала собака, шумні діти. Я криклива) Ведемо з чоловіком нічний спосіб життя, прибираю, готую вночі.
Постійно шкода сусідів. Хоча вся техніка тиха, але я все-одно до трьох годин ночі шургаюся по господарству. Замішую тісто, грюкаю посудом, пральну машину вмикаю. У ванній генеральне прибирання роблю, відпалою одяг і тд.
Роза в вазі• 31 мая 2023
Не обращаю внимания на звуки вообще.
Лет 10 жила на разных квартирах с хозяевами, в общагах, поэтому теперь привыкла не замечать посторонние шумы))
автор Меломанка Маланка • 31 мая 2023
Ответ дляРоза в вазі
Не обращаю внимания на звуки вообще.
Навчіть мене теж не звертати увагу))
СКИБИДЫШь• 31 мая 2023
Моя подруга зробила звукоізоляцію, бо було чути навіть просту розмову. В сусідів зверху двоє дітей і собака, то вона знала чим ці люди живуть.

Крошечка-хаврошечка• 31 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Не засмучуйтесь. Ми зробили ізоляцію стелі, але це ніфіга не допомогло 😢 Може щось не так зробили, а може треба, щоб сусіди робили ізоляцію підлоги, я не знаю. Але тупіт чути страшно. Це дуже дратує. Я вже думаю, що ця ізоляція на стелі як барабан, тільки посилює звуки.
В іншій темі на мене типу наїхали, що «накупили квартир у шпаківні і щось ще хочуть». Люди просто не розуміють, що це за звуки 🙁
вАлнуюся сильнА• 31 мая 2023
Ми живемо у новобудові на останньому поверсі, іноді чутно сусідів знизу, але не весь час. Зараз виїхали, сумую по рідній хаті навіть із шумом (((
Крошечка-хаврошечка• 31 мая 2023
Ответ дляЖдушечка
Бооооже 🤪😬
Скажений гудзик• 31 мая 2023
Я чую тільки вночі, коли тиша скрізь, і хтось з сусідів полюбляє бігати саме вночі, навіть пару разів прокидалась від цього, і не тільки я їх чую.
Скажений гудзик• 31 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Не тіште себе розказнями від ремонтника, нам якось довелось знімати квартиру в старому будинку, в мене трохи нервовий зрив не стався.
Пез Году Неделя• 31 мая 2023
Нам не слышно особо. Но соседка снизу думала, что я на каблуках дома хочу по плитке. Пришлось сменить тапочки на тведой подошве на более мягкие.
Тепличная• 31 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Строят абсолютно разные дома новострои, бывают кирпичные стены толщиной 65-75 см. У меня никого не слышно.
Гл. Амурная• 31 мая 2023
Від якості будови залежить. Жили у будинку Київміськбуду, то нічого не чути, тільки через вентканали санту барбару слухали.
Переїхали в інший будинок, квартира двоповерхова, то я чую, як хтось ходить на другому поверсі, але сусіди знизу не жалілись, і я не питала.
Скажений гудзик• 31 мая 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Зробити сусіду звукоізоляцію підлоги.
Насправді важко дізнатись хто саме вночі тупотить, бо це наприклад точно не сусід мій зверху, бігають діти, і не одна дитина, а він живе сам, і вночі спить.
Кинг-Конгша• 31 мая 2023
Было 2 квартиры в новостях, первая дом газоблок и 2 кирпич красный. Обе кв на последних этажах, в газоблоке слышала все и топот, и вопли и телек. В кирпиче слышно было беготню снизу соседей иногда было.
Квартиры в середине не знаю как живут когда соседи сбоку/снизу/сверху🤯

Продала и купила квартиру в сталинке, какая офигенная тишина тут ❤️
Оскорбляю всячески• 31 мая 2023
Ответ дляЖдушечка
Як на це реагують ваші домашні?